pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kiedy i jak?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
minejra
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-01-23, 10:18
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: minejra »

To zależy od wielu czynników. Mi jeśli dziewczyna się podoba to na początku staram się z nią umawiać. Chodzę z nią na spacery, na kawę lub herbatę, ale nie do kina i nie robię jej żadnych prezentów, ponieważ dziewczyna może pomyśleć, że chcemy kupić jej miłość. Jeśli podczas tych spotkań dobrze wam się rozmawia, macie wspólne tematy to wtedy warto powiedzieć co się czuje.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Wow, jaka mądra odpowiedź, bardzo mi się podoba :) Szkoda, że nie każdy mężczyzna tak podchodzi do sprawy!
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Oświecony kochanek prowadzi darmowe konferencje na żywo w różnych miastach Polski na temat podrywu, jak i gdzie szukać i poznawać kobiety i jak z nimi postępować.
Najbliższa konferencja jest dzisiaj w Gdańsku, tu można się zapisać: konferencja .
dwoq
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-10-08, 13:45

Post autor: dwoq »

Chyba się na to przejdę i zobaczymy co ten człowiek powie ciekawego.
Awatar użytkownika
Aleksandra
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2013-09-20, 15:04

Post autor: Aleksandra »

W moim związku pierwszy raz usłyszałam to po dwóch miesiącach, i była to najpiękniejsza chwila w moim życiu:) przynajmniej do tej pory. Pojechaliśmy na wycieczkę rowerową do Czerska i tam w ruinach zamku usłyszałam te najpiękniejsze słowa i szczerze mogłam na nie odpowiedzieć...I tak zostało do dzisiaj:)
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

Nie da się określić kiedy jest ten odpowiedni moment. To się po prostu czuje! Warto być też pewnym w 100% swoich uczuć a nie wyjechać z wyznaniem a po czasie stwierdzić, że nam się przewidziało :P
ODPOWIEDZ