pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Miłość na odległość.

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Miłość na odległość.

Post autor: Empatia »

Ma sens czy nie? Potrafi przetrwać dużą odległość? :roll:
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Mimo wszystko podchodzę do tego dość sceptycznie. Uczucie jest bardzo ważne, ale bliskość drugiej osoby idzie z tym w parzę. Takie długie odstępy w nie widzeniu się dobrze nie wpływają na związek nawet, gdy oboje partnerów sobie ufa.
Aczkolwiek jestem w takim związku i póki co nadal w nim trwamy ;)
Teraz moja odpowiedź ; p
Niki pisze:Ma sens czy nie?
Ma, ale wszystko zależy kto ten związek tworzy.
Awatar użytkownika
madafaka
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2008-12-30, 10:51

Post autor: madafaka »

Nie ma sensu chyba że traktujemy tą drugą osobe tylko jako kogoś z kim możemy pogadać i spotkać sie od czasu do czasu, bo zbudowac związku sie w ten sposob nie da.
Awatar użytkownika
Jeszcze_Raz
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2009-01-07, 13:23

Post autor: Jeszcze_Raz »

Zawsze wierzyłam, że ma sens, ale niedawno przekonałam się na własnej skórze, że niestety nie.Oczywiście nie zawsze może tak być.
Więc tak jak powiedziała Gorzka:
Gorzka pisze:Ma, ale wszystko zależy kto ten związek tworzy.
;)
Awatar użytkownika
Wilku
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2009-01-07, 17:27

Post autor: Wilku »

No cóż... mój aktualny związek jest właśnie na odległość, czasem jest nam ciężko, ale trwamy w nim już długo. I jak na razie nie wygląda żeby miał się rozpaść. Jednak trzeba dużej ilości sił... Więc mimo że jestem w takim związku szczęśliwy to nie polecam.
bartek0456
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-01-05, 14:35

Post autor: bartek0456 »

ja bym chściał mieć dziewczyne np na 2 końcu polski to by pozytywnie wpłyneło na nasz związek a ja jędził bym pociągiem np :)
Awatar użytkownika
Wilku
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2009-01-07, 17:27

Post autor: Wilku »

ja akurat zyje w ciaglym ruchu. dzis wawa jutro krak i tak bez przerwy widuje praktycznie dwa, trzy razy w tygodniu ale to niczego nie ulatwia.
Awatar użytkownika
Zatopiona
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2009-01-06, 14:43
Lokalizacja: Łódz

Post autor: Zatopiona »

Oosbiście bym się nie zdecydowała na taki związek i nie chodzi mi o brak zaufania,ale o brak bliskości.Ludzie gdy się nie widzą,oddalają sie od siebie i często wszystko się rozpada.Dla mnie bez przyszłości
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Zależy jak takowy kontakt wygląda i kim są dla siebie te osoby, jak się rozumieją, ile się znają, jak do siebie pasują.. W jednych przypadkach ma, innych nie - a sens ma i wierzę w nią, trzeba tylko odpowiednio o nią zadbać!
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Istnieć może. Sens też ma. Znam wiele par wśród moich znajomych, które trwają w takich związkach i podziwiam ich :) Że potrafią wytrzymać bez bliskości drugiej Osoby i na tyle zaufać. Ja raczej nie dałabym rady w takim związku. Głównie z braku bliskości :)
SandruŚ15
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2009-01-22, 17:22

Post autor: SandruŚ15 »

moim zdaniem to miłość na odległość ma sens :D
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Dla mnie wszystko zależy od siły uczucia. Moja siostra była w związku na odległóść 2000 km... no i teraz są małżeństwem.
Ja byłam w związku na odległość 120 i nie wyszło.

***

SandruŚ15, offtopujesz.
Awatar użytkownika
Miyu
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2009-01-14, 20:34

Post autor: Miyu »

Miałam kiedys chlopaka ktory mimo iz dzielilo nas 500km przyjezdzal do mnie w miare czesto :)
Aktualnie moja dziewczyna jest odemnie o 3-4 godziny jazdy :< ale jest okej;p
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

byłam w takim związku. to jeszcze zależy jak duża jest ta odległość. byłam z chłopakiem z miasta o 100 km odległego od mojego miasta i niestety odległość okazała się przeszkodą. Później byłam z chłopakiem, który mieszkał 15 km dalej i było już o wiele lepiej. dosyć długo z nim byłam i dobrze wspominam ten czas.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

'Miłość na odległość' to względne pojęcie. Wszystko zależy. Od tego czy poznaliśmy się gdzieś na jakimś wypadzie, czy po prostu się przeprowadził, czy to zwyczajna miłość przez internet. Każda z tych sytuacji jest zupełnie inna, a nadal zasługuje na miano 'miłości na odległość'.
ODPOWIEDZ