pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Po czym poznać?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
duży_miś
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-06-15, 21:11

Po czym poznać?

Post autor: duży_miś »

Po czym poznać, że dziewczyna z którą się gada na gg chciała by się umówić. Osobiście się nigdy nie spotkaliśmy, a ja boję się jak na razie zaproponować spotkanie żeby nie odmówiła.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Ona pewnie też się boi... Możesz spróbować zapytać np, czy w realu też się z nia tak dobrze gada... :wink:
creepy69
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2012-01-23, 22:21
Lokalizacja: ----->

Post autor: creepy69 »

Hmm. Jak długo już piszecie?
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

creepy69 pisze:Jak długo już piszecie?
Och, czy to ma znaczenie?
Ja pisałam z typem raz, od razu się umówiliśmy. ;f


Po czym poznać, czy chciałaby się umówić? Spytać. Najprostsze rozwiązanie.
creepy69
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2012-01-23, 22:21
Lokalizacja: ----->

Post autor: creepy69 »

Myślę, że ma znaczenie. Im lepiej poznasz drugą osobę, tym większe jest prawdopodobieństwo, że pierwsza zechce się z Tobą umówić. No, a wtedy to już problem z głowy.
duży_miś
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-06-15, 21:11

Post autor: duży_miś »

Ciężko z tym jednak będzie, bo ona się jakoś nie pali do spotkania (tak w każdym razie odczuwam). Jakoś będę musiał ją ośmielić.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Aaa nie możesz po prostu spytać ją wprost?
duży_miś
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-06-15, 21:11

Post autor: duży_miś »

Chyba teraz ona się nie zgodzi. Muszę trochę poczekać i spowodować by nabrała odwagi, bo ona jest trochę wstydliwa.
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Re: Po czym poznać?

Post autor: Lacoste24_pl »

duży_miś pisze:Po czym poznać, że dziewczyna z którą się gada na gg chciała by się umówić. Osobiście się nigdy nie spotkaliśmy, a ja boję się jak na razie zaproponować spotkanie żeby nie odmówiła.
jeśli się nigdy nie spotkaliście to po prostu szczerze jej się zapytaj czy nie ma ochoty na spotkanie. Umów się w miejscu publicznym żeby nie miała żadnych wątpliwości co do Twoich intencji.
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

Dokładnie. Jak nie będzie chciała to albo odmówi wprost, albo znajdzie jakąś wymówkę i wtedy już na 100% będziesz wiedział, czy chce się z Tobą spotkać, czy nie ;)
Justyś88
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-09-03, 14:29

Post autor: Justyś88 »

Po prostu się zapytaj czy chciałaby teraz się umówić, czy może woli lepiej Cię poznać przez gadu .... zawsze najlepiej być po prostu szczerym. Jeśli dobrze to rozegrasz - na pewno się nie spłoszy.
Garden Trading na White House Design.
jb
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-08-27, 11:14

Post autor: jb »

zagadaj w prost ;) siedzi po drugiej stronie lapka , bedzie miala czas ochlonac i odpowiedzieć
jak zacznei wymijac nie zniechecaj sie i za jakis czas zaproponuj ponownie spotkanie ! Odwazniej troche, tyle czasem zbedych emocji i rozkminek przy tym wsyztskim jest. Ja sama do typa napisałam i wyszlo lepiej niz myslałam ;P
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Gadajac w sieci masz ten plus, ze nawet jesli da ci kosza, to mozesz jakos ladnie z tego z twarza wybrnac, takze nie zastawiaj sie i spytaj :)
ODPOWIEDZ