pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Różowe koszule

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

nie podoba mi się to. różowy zbyt kojarzy mi się z barbie, żeby tak dla faceta. kojarzy mi się także z Justinem, więc ja moim przyszłym facetom to odradzam .
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Ja tam uważam, że dobrze dobrana do reszty koszula, nawet w kolorze różowym nie musi do czynić niemęskim. Jeżeli chłopak ma ogólnie bardzo delikatną urodę, do tego nosi różową koszule do rurek - wtedy faktycznie trochę to odrzuca :)
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

Tak na luzie założona to chyba nie za bardzo by mi się podobała. Ale np. taki jasny róż coś al'a łososiowy do dobrze dobranego odcienia garnituru , czemu nie ?
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Niektórzy kolor różowy uważają za infantylny. Moga go jednak używac również mezczyźni pod warunkiem, że zrobią to z głowa. Elegancka koszula bedzie wygladała dobrze z czarnym lub granatowym krawatem.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Podoba mi się to, o ile róż jest delikatni, nie oczojebny.
Jednak i tak preferuję koszule w kratę lub całe czarne.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

A wg mnie jeżeli ten róż na koszuli dobrany jest w odpowiedni sposób do spodni oraz pozostałych dodatków- czemu nie. W końcu każdemu podoba się co innego i każdy preferuje inny,swój indywidualny i niepowtarzalny styl.
payamana
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-01-15, 12:44

Post autor: payamana »

Jeśli to jest taki łagodny róż to nie mam nic przeciwko, ale jeśli widzę, że koleś nosi prawie taką świecącą się różową koszulę, no to to już dla mnie zbyt męsko nie wygląda, a wręcz przeciwnie :P
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Najczęściej nie podoba mi się takie rozwiązanie, ale kumpel miał na swoich poprawinach bladoróżową koszulę założoną do takiego popielatego garnituru i wyglądał świetnie!
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Szkoda że nie masz zdjęcia,chętnie zobaczę jak prezentuje się z takim popielatym garniturem. A wtedy jaki krawat do tego założył? Bo to też istotny element ubioru.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Wiesz co...nie mam pojęcia! :D Chyba też różowy, ale w takim odcieniu ciemnego, brudnego różu... Chociaż nie jestem pewna, spróbuję znaleźć jakąś fotę, co prawda jej tu nie wrzucę, ale chociaż zerknę na ten krawat ;-)
Awatar użytkownika
Anais
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2013-02-19, 20:07
Lokalizacja: black side of moon

Post autor: Anais »

Zacznijmy do tego że nie lubię różowych koszul;)

Jak się tak głębiej zastanowić to zależy z czym by to zestawić...no i facet musiałbybyć brunetem jak na mój gust:)
Awatar użytkownika
metaxa
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2012-12-21, 00:06

Re: Różowe koszule

Post autor: metaxa »

psychiczna pisze:Dość popularne stało się noszenie przez mężczyzn różowych koszul. Jedni to potępiają innym się to podoba. Co wy o tym sądzicie?
Mi się podoba o ile nie jest połączona z wycieranymi jeansami i butami rudkoszczakami ;)
sxaxex
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-09-05, 09:26

Post autor: sxaxex »

Przecież przetarte jeansy są strasznie kiczowate i już nie na czasie.
bitwa
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2013-09-24, 23:52

Post autor: bitwa »

Ja zdecydowanie wolę normalny tshirt i spodnie zamiast takiej koszuli jakoś mi nie pasuje taki kolor do faceta:P jak kupuję ciuchy to takie z fajnymi wzorami na przykład z http://www.megakoszulki.pl/ mają wiele ciekawych wzorów. Koszulki w sam raz na uczelnię czy na imprezę:) ostatnio kupiłem taką z genialnym wzorem, jak się wam podoba? Często kupujecie w takich sklepach internetowych?
Obrazek
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Dla mnie to nie jest jakiś problem, założyć różową koszulę. Jak pasuje do całości, to jest jak najbardziej w porządku.
ODPOWIEDZ