pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Regulacja brwi

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Bez jakiś drastycznych regulacji. Nauczyłam się sama ale muszę przyznać że nie lubię regulować brwi.
Awatar użytkownika
Barbiee
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2011-04-08, 13:15

Post autor: Barbiee »

reguluję sama,hennę też nakładam sama,chyba że mi się nie chce to idę do kosmetyczki
Awatar użytkownika
insane.
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-05-14, 18:25

Post autor: insane. »

Chce zacząć, bo moje krzaczki wołają o wyrywanie. ^^ Ale jakoś nie potrafię na to znaleźć czasu. Tzn. mama nie może znaleźć czasu dla mnie, bo to ona ma mi je wyregulować.
aylin233
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2011-07-14, 19:07

Post autor: aylin233 »

Hahaha a ja mam wielkie szczescie ze absolutnie nie mam takiej potrzeby Kochana Mamusia Natura obdarzyła mnie pięknymi równymi brwiami,sama chyba bym tego nie zauważyła ciągle słysze pytania odnośnie mojej regulacji brwi
Awatar użytkownika
małapaskuda.
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2011-05-14, 18:03
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie

Post autor: małapaskuda. »

Reguluję sama, chociaż muszę przyznać że nie jest to moje ulubione zajęcie.
Mucha
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2011-07-20, 12:16

Post autor: Mucha »

Ja równiż reguluję sobie brwi sama. Owszem to nie jest zbyt przyjemne zajęcie, ale jeśli robię to regularnie to potem nie jest tak źle.
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

Ja tam chodzę do kosmetyczki, sama nigdy w życiu bym się za to nie zabrała ;) A tak to, raz dwa i po krzyku - wosk robi swoje ;D
Lilian
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2011-12-18, 20:28

Post autor: Lilian »

Nie przepadam za takimi brawiami jak napisałaś cienkimi kreseczkami . Reguluje brwi oczywiście ,ale nie az przesadnie ;)
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Nigdy nie regulowalam brwi, podoba mi sie ich ksztalt, takze raczej nie bede tego robic
Awatar użytkownika
awodwanrazc
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2012-07-06, 16:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: awodwanrazc »

Nigdy nic nie regulowałam, nawet jednego włoska. Nie uważam, żeby to w ogóle konieczne było
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Patrząc na ten temat właśnie mi sie przypomniało że miałam sobie zrobić henne Lubie mieć idealnie podkreślony łuk brwiowy ale to wszystko przez kosmetyczki z którymi pracuje Wcześniej nie zwracałam tak na to uwagi :)
JustynaUnito
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2012-08-31, 12:31

Post autor: JustynaUnito »

Reguluję sama, hennę robię sama - jednak wiem że u kosmetyczki byłoby lepiej i wygodniej :)
A co do cienkich kresek zamiast brwi - okropnie to wygląda, nienaturalnie.
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

uu ja nie lubię tego;p
zmuszam się jak już krzaczory mi zarosną. i raz na rok powiedzmy idę do kosmetyczki, ona nada ładny kształt a ja potem tylko poprawiam po niej:)
ale lubię mieć je ładnie podkreślone - a to jest możliwe tylko, jeśli są wyregulowane ;p
nie robię żadnej henny, używam zwykłej - niezwykłej paletki cieni do brwi, z oriflame beauty - całkiem niedroga była:) i nie pomyślałabym kiedykolwiek, że jej potrzebuję, dopóki nie zagościła w mojej kosmetyczce. A właśnie, skoro już o tym mowa, to czy ktoś widział moją pęsetę?
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Nie podobają mi się nitki.
Brwi reguluje, obecnie mam bardziej naturalne czyli grubsze, ale wypielęgnowane, przycięte, włoski wychodzące poza linię wyrwane.
Traktuje je olejkiem rycynowym, co daje to, że są nieco gęstsze i ciemniejsze.
Lubię łagodne łuki.
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

ja mam generalnie ciemne brwi. Na gęstość też nie narzekam - tylko tak do wyjściowego makijażu trochę je "zagęszczam" optycznie swoimi cieniami do brwi:)
ODPOWIEDZ