pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gap year po maturze

Miejsca które warto odwiedzić
EF Education
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-06-01, 15:41

Gap year po maturze

Post autor: EF Education »

Czy wiesz, co robić po maturze? Czy wyniki były dla Ciebie satysfakcjonujące?

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad swoją przyszłością, dobrym rozwiązaniem może być GAP YEAR, czyli rok przerwy między szkołą średnią i studiami. Na ważne decyzje masz jeszcze czas. Podróże w piękne miejsca, nowe kontakty, zagraniczne inspiracje, a przy okazji nauka 3 języków obcych – brzmi zachęcająco ;) sprawdźcie sami na ef.pl :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

łał, super, ale nie wiem czy przerwa to dobry pomysł. I tak masz najdłuższe wakacje w zyciu...
olek77
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-07-17, 14:07

Post autor: olek77 »

Słyszałem o czymś takim za granicą, ale że do Polski wchodzi hmm ciekawe jak to się przyjmie w naszych realiach. .;P ?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Przerwa to najgorsza rzecz jaką można zrobić Wiem to po sobie Potem to juz wogóle nie chce sie wrócić do nauki
olek77
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-07-17, 14:07

Post autor: olek77 »

Zależy, a jeśli ten rok spędzisz na nauce języków, podróżowaniu i inspiracji. To to może przynieść chyba dobre skutki.
majeczka97
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-11-05, 16:07

Post autor: majeczka97 »

ja tez uwazam ze taka przerwa to dobry pomysl. zwlaszcza dla osob, ktore nie za bardzo wiedza, co maja dalej zrobic, jaki kierunek studiow wybrac, itd. bardzo fajnym rozwiazaniem jest tez EVS czyli europeen voluntray service. moja starsza siostra byla na takim projekcie przez pl roku w grecji. wszystko jest oplacone - przelot, spanie, dostajesz kieszonkowe i pieniadze na jedzenie i oczywiscie pracjesz jako wolontariusz - moja siorta przykladowo pracowala 6h dziennie w swietlicy z dziecmi. wspomina to jako najwieksza przygode zycia. rewelacyjnych ludzi tam poznala, twierdzi, ze taka przygoda poszerze horyzonty, pokazuje ci, ze tak naprawde mozesz wszystki. chcesz wyjechac na studia do nowej zelandii? mozesz pojechac :) polecam evs
ODPOWIEDZ