pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Mężczyzna...

Dział przeznaczony dla Kobiet.
High_heels
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2012-03-29, 11:35

Mężczyzna...

Post autor: High_heels »

Nie wiem czy to takie trudne dla mężczyzn, np nie wywalać skarpetek na podłogę, tak o.... i ich najgorsze składanie ubrań, wrr.
:D
dlatego jak znalazłam ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=NqDTE6dH ... r_embedded :D
-.- chociaz tego nie kupie tak łatwo, to zaczynam od składaka do ubrań (chyba jeszcze na takapaka są, ale sprawdzcie jesli chcecie).

A Was co denerwuje u mężczyzn
WielkiZbyszek
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2012-03-27, 14:12

Post autor: WielkiZbyszek »

Składak do ubrań to typowo kobiecy wynalazek :P haha
A ja myślałem, że nr jeden jeśli chodzi o zachowanie mężczyzn, to jest nie opuszczanie deski klozetowej :P
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Mnie denerwuje jak ktoś jest brudasem, ale to nie ma znaczenia czy to kobieta czy mężczyzna. Brudne skarpetki i jakieś porozwalane resztki jedzenia na stole denerwują u obu płci.
karola_gl
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2012-05-21, 14:25

Post autor: karola_gl »

Skarpetki pod łóżkiem, podniesiona deska, ogólnie brak szacunku dla pracy kobiecej-tzn. że posprzątała, kompletnie nie zwracają na to uwagę, tak jakby to się samo robiło. No i egoizm - najgorsza cecha każdego faceta.
High_heels
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2012-03-29, 11:35

Post autor: High_heels »

parafina
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2012-07-03, 09:12

Post autor: parafina »

Mężczyźni są fajni. To kobiety są złe :P
A rzucanie skarpetek koło łóżka... cóż, rano zawsze zbieram ;P
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Mnie najbardziej wkurzają zostawione w pokoju butelki po napojach, śmieci i ubrania co prawda leżące na kanapie a nie na podłodze ale leżące nie w swoim miejscu. Z klapą na szczescie nie mamy problemu :P
PaniDobraRada
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2012-08-14, 15:14
Lokalizacja: Konin

Post autor: PaniDobraRada »

A mnie wkurza, jak facet pluje
JustynaUnito
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2012-08-31, 12:31

Post autor: JustynaUnito »

Najgorsze są skarpetki pod łóżkiem i nie opuszczanie deski - jak to widzę to aż ze złości pięści zaciskam, ale można powtarzać i kogo to obchodzi? ;)
ODPOWIEDZ