pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Rurki

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

ale one nie są aż takie rozpowszechnione, częściej jednak spotyka się te 'niskie', zresztą w tych z 'wysokim stanem' czuję się jakbym miała na sobie jakiś gorset usztywniający, albo coś ortopedycznego :P wychodzi z tego tematu, że jestem przeraźliwie marudna, ale to chyba po części prawda :P
Dla mnie wystarczyły by zwykłe 'nie biodrówki' i by było ok :D
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Noszę.Chociaż szczerze mówiąc jest to po prostu kwestia przyzwyczajenia :) Pojawiły się w sklepach,więc zaczęłam je nosić.Nie preferuję tych z wyjątkowo niskim stanem,czy z jakimikolwiek zdobieniami w postaci brokatu ,czy innych bazorowych wymysłów.A i tylko dżinsowe.Na chwilę obecną nie wyobrażam siebie w żadnych kolorowych,chyba,że szarych.Są wygodne,można do nich nosić teoretycznie każde buty.
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

Noszę rurki, jedynie jeansowe. Właściwie w mojej szafie nie ma innych jeansów .
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Koloroweeee. ...
Do tego łądna marynarka, niekonieczne bardzo elegancka. Taki zestaw mozna nosic ze sportowym lub eleganckim obuwiem.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Lubię, klasyczne dżinsowe granatowe, ewentualnie czarne.
Zastanawiałam się nad kupnem czerwonych lub fioletowych, ale stwierdziłam, że nie chodziłabym w nich.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja sobie teraz kupiłam fioletowe Polecam Fajnie sie prezentują ;)
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

redi_gyal, a z czym je nosisz/będziesz nosić? Do jakich zestawień kolorystycznych? Jasny fiolet czy ciemny fiolet spodni?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

spodnie jasny fiolet a kolorowe spodnie zawsze nosze do jasnych koszulek Zazwyczaj białych żeby zneutralizować ubiór Zbyt pstrokate nie wchodzą w gre.
Mam coś takiego
Obrazek

i

Obrazek

i
Obrazek
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Jeżeli mówimy o spodniach rurkach dla kobiet,to czemu nie. Uważam że fajnie się to prezentuje. Jednak w przypadku faceta sprawa ma się nieco inaczej i tutaj wiele zależy od budowy ciała.

[ Dodano: 2012-12-11, 20:18 ]
Rurki są jednym z głównych elementów garderoby większości z kobiet. Dlatego ważne jest aby dobrze leżały i eksponowały jej walory. Warto jest przy kupowaniu spodni poprosić eksperta o pomoc, który doradzi jaki fason i model będzie odpowiedni to figury danej osoby.
ODPOWIEDZ