pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Witam !

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się! Wystarczy kilka słów.
Kuba
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2012-05-27, 19:14

Witam !

Post autor: Kuba »

Witam ! Jestem Kuba, mieszkam pod Warszawą i mam 17 lat :) Na wstępie to tyle. Interesuje się dziennikarstwem,kinematografią, fotografią, grafiką, polityką,muzyką(Rock oraz Hip-Hop) książkami, jak każdego faceta kręcą mnie szybkie auta,właściwie kręci mnie wszystko po trochu, lubię próbować tego czego nikt inny nie dosięgnął. Uczę się w liceum na profilu ekonomiczno - administracyjnym Zachowuje się jak typowy indywidualista. Mam swoje poglądy, nie stawiam pustych teorii wręcz przeciwnie, za każdym razem staram się poprzeć ją rozsądnym przykładem bądź cytatem kogoś mądrzejszego. Jak każdy nastolatek miewam czasy, że bujam w obłokach. To chyba tyle. Pytaaaaaaaaaaaaać :D Pozdrawiam was. Kuba :)
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Cześć, Kubuś.
Co z rapu i rocka?
W jakim sensie interesujesz się dziennikarstwem? Chciałbyś być dziennikarzem?
To Ty na avatarze?
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

Witam imiennika.

Kojarzysz samochód i aktora z mojego avataru?
Co sądzisz o Veyronie?
Kuba
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2012-05-27, 19:14

Post autor: Kuba »

1. Na zdjęciu to ja. Nie mam nic do ukrycia :)
2. Z Rocka to różnie: 3 Doors Down, James Blunt(nie wiem czy on tu pasuje), AC/DC, Aerosmith,Nickelback, Beatles, Coldplay, FM Static,Queen itd.

Hip-Hop : Głównie Poznański, ale i tak zawsze numer jeden to WSRH, mistrzowski duet. Dalej: Kaczor,Ry23,Diox,Pezet itd.

3. Dziennikarstwo to moje drugie życie. Pracuje nad swoim serwisem publicystycznym. Stanąć za kamerą też jest fajnie, więc nie wiem jak to się dalej potoczy. Nie jest to bardzo dobry zawód w dzisiejszych czasach. Dziennikarzy jest w brut, więc rozsądną dla mnie decyzją było pójście na ekonomie - makler giełdowy. Dużo czytam na ten temat. Dziennikarstwo hobbistycznie. Pasja, miłość od najmłodszych lat. Kocham swoją gitarę również ale to inna sprawa. :D

4. Co to samochodów nie jestem specem, po prostu imponują mi sportowe auta, podbudowują ego faceta według mnie. Ale Bugatti... nie o takie coś mi chodzi. Audi TT, Subaru Impreza...
Zdj nie kojarzę.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Jaka gitara? ;3

Ja jestem na profilu dziennikarskim w szkolei nienawidzę tego. Pisanie artykułów jest okej, reportaże dźwiękowe też... Ale przy robieniu reportaży filmowych lub reklam odpadam.
Niby chciałam być dziennikarzem, ale odwidziało mi się.
Hobbistycznie? Niby czasem można jakoś się na krótko załapać do roboty jako dziennikarz, ale zajmuje to sporo czasu.
Kuba
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2012-05-27, 19:14

Post autor: Kuba »

Giaarrrrraa to Fender CD-60 genialna jest. Jak tylko uzbieram kasy to może pociągnę na elektryku. Ta była do nauki.

O to może bd miał dla Ciebie fuchę na moim portalu :P

Dziennikarstwo to trudna sprawa. Preferuje wywiady. Zadawanie takich pytań których się ktoś nie spodziewa i jego mina, widok bezcenny...
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Fender do nauki? o.O
To na jakiej normalnie chciałbyś grać?


No tak, wywiady fajna sprawa. Ale trzeba sporo wiedzieć o swoim rozmówcy i wyjść z niezbyt przyjemnej sytuacji. Wywiady są w porządku, ale trzeba umiejętnie ciągnąć za język.
Znasz etykę dziennikarską? Warto poznać, żeby nie było, że coś nie tak. ;p
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

Na avku jest Burt Reynolds i 1980 Pontiac Firebird Turbo Trans Am.

Co znasz z Republiki?
Jaki utwór najlepiej grasz na gitarze?
Kuba
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2012-05-27, 19:14

Post autor: Kuba »

Lyssa pisze:Fender do nauki? o.O
To na jakiej normalnie chciałbyś grać?


No tak, wywiady fajna sprawa. Ale trzeba sporo wiedzieć o swoim rozmówcy i wyjść z niezbyt przyjemnej sytuacji. Wywiady są w porządku, ale trzeba umiejętnie ciągnąć za język.
Znasz etykę dziennikarską? Warto poznać, żeby nie było, że coś nie tak. ;p
Dlatego potrzebny jest dobry research :)

no a źle z Fenderem ? Internet mi go polecił :P
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Kuba pisze:no a źle z Fenderem ? Internet mi go polecił
Właśnie dobrze! Ale się zdziwiłam, że Fender DO NAUKI.

Na jakiej normalnie chcesz grać?
Kuba
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2012-05-27, 19:14

Post autor: Kuba »

Jeszcze nie wiem. Zobaczymy...
ODPOWIEDZ