pompy abs, abs pump

wiercenie studni

kłótnia wśród najbliższych znajomych

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
calineczka
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2012-02-18, 22:25

kłótnia wśród najbliższych znajomych

Post autor: calineczka »

Hej potrzebuje pomocy w zażegnaniu konfliktu. Dwie z moich przyjaciółek pokłóciły się i to poważnie. Nie było mnie przy tej kłótni ale wiem że miałam w tym swój udział ;(

Organizowałam wyjazd i oczywiście powiadomiłam obie, poprosiłam o kontakt, gdy się zdecydują jedna z nich zgodziła się wiec pojechałyśmy. Po powrocie druga zarzucała ze nikt jej nie powiadomił... i od tego się zaczęło... Teraz się nie odzywają a ja nie wiem, co mam zrobić;( próbowałam już chyba wszystkiego :(
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

No to jej powiedz ze ja powiadomiłas. I jak sie dalej bedzie obrażać to ją olej, bo to nie twoja wina tylko jej że jest niedorozwinięta i nie umie normalnie odpowiedziec czy jedzie czy nie :|
Awatar użytkownika
calineczka
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2012-02-18, 22:25

Post autor: calineczka »

łatwo powiedzieć "olej ją" ale to jest osoba, która jest mi obojętna znamy się od dziecka i nie chce zakończyć tak tej znajomości... :(
Awatar użytkownika
lionsek5
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-02-19, 16:39
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: lionsek5 »

Poczekaj, z biegiem czasu i jej zrobi się przykro że została bez przyjaciółek ;)
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

no to jak jest ci obojętna to nawet lepiej :)
nie no to jej wina a ty sie nie powinnaś zamartwiać
Awatar użytkownika
calineczka
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2012-02-18, 22:25

Post autor: calineczka »

Właśnie nie jest mi ona obojętna...;( nie chce zakończyć znajomości przez taka błahostkę...:( :(
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

"olej ją" ale to jest osoba, która jest mi obojętna znamy się od dziecka
no sama napisałaś

ale jak tak to jej napisz jakiegoś maila i jej wytłumacz wszytko, albo idź do niej, a jak dalej się będzie obrażać to nie warto się z nią przyjaźnić
Awatar użytkownika
aniolek22i3
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2012-05-03, 14:17
Lokalizacja: Okolice Ostrowi Maz

Post autor: aniolek22i3 »

Nakrzycz na nią że nie warto niszczyć przyjaźni o takie błachostki. Zawiadomiłaś ją, jeśli ci nie uwierzy to trudno. Poddaj się i przeproś. Ktoś przecież musi być mądrzejszy i ustąpić. :)
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Re: kłótnia wśród najbliższych znajomych

Post autor: dobrodziejka »

calineczka pisze:Hej potrzebuje pomocy w zażegnaniu konfliktu. Dwie z moich przyjaciółek pokłóciły się i to poważnie. Nie było mnie przy tej kłótni ale wiem że miałam w tym swój udział ;(

Organizowałam wyjazd i oczywiście powiadomiłam obie, poprosiłam o kontakt, gdy się zdecydują jedna z nich zgodziła się wiec pojechałyśmy. Po powrocie druga zarzucała ze nikt jej nie powiadomił... i od tego się zaczęło... Teraz się nie odzywają a ja nie wiem, co mam zrobić;( próbowałam już chyba wszystkiego :(
Wina jest moim zdaniem też i Twoja,bo mogłaś zadzwonić do drugiej i spytać,czy na pewno rezygnuje z wyjazdu? Ona ma w pewnym sensie swoją rację.A co masz zrobić? przepraszaj do skutku.Kiedyś sie złamie, przecież jesteście tymi przyjaciółkami,albo nie?Przyjaciele sobie wybaczają.
Pyskaty
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-05-13, 18:40

Post autor: Pyskaty »

Myślałem że takie pierdoły to tylko w Dlaczego ja i Trudne sprawy jestem zszokowany że mam do czynienia na tym świecie z takimi osobami jak autorka tego postu i jej koleżanki <załamka>


:O

Zaproś swoją koleżankę na ciepłe ploteczki tego nie odmówi a wasza znajomość nadal będzie trwać . Potem napisz na forum że znów razem się szlajacie. itp itd .
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

Pyskaty, idź pić dalej.
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Pyskaty, idź pić dalej
To nie są chyba tematy które jakoś bardziej go poruszaja xD
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

Miałem na myśli, że Pyskaty w swoim powitaniu napisał ,,duzo pije''...
Ale ja zacząłem OT i ja go kończę.
Pyskaty
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-05-13, 18:40

Post autor: Pyskaty »

Kogo to interesuje co taki nierób jak Ty ma na myśli ?
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Re: kłótnia wśród najbliższych znajomych

Post autor: Lacoste24_pl »

calineczka pisze:Hej potrzebuje pomocy w zażegnaniu konfliktu. Dwie z moich przyjaciółek pokłóciły się i to poważnie. Nie było mnie przy tej kłótni ale wiem że miałam w tym swój udział ;(

Organizowałam wyjazd i oczywiście powiadomiłam obie, poprosiłam o kontakt, gdy się zdecydują jedna z nich zgodziła się wiec pojechałyśmy. Po powrocie druga zarzucała ze nikt jej nie powiadomił... i od tego się zaczęło... Teraz się nie odzywają a ja nie wiem, co mam zrobić;( próbowałam już chyba wszystkiego :(
Umówcie się we trzy na spotkanie na neutralnym gruncie na przykład w kawiarni i wyjaśnijcie sobie wszystko. Między kobietami tak bywa, że się pokłócą, chowają urazę latami, a potem okazuje się, że żadna nie pamięta jak rozpoczął się konflikt.
ODPOWIEDZ