pompy abs, abs pump

wiercenie studni

książki z historią w tle

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

O co chodzi z tymi "39 wskazówkami"? Powiedzcie coś więcej :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Vina dobrze sie domyślasz ;)

Woka to jest taka seria, której jest już chyba 10 tomów, dwa lata temu były rozmowy o ekranizacji, a do nas dotarła dopiero teraz! Wczoraj była premiera pierwszego tomu: Labirynt kości Rickiego Riordana.
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

hihihi

Post autor: Vina »

Domyśliłam się bo wczoraj była premiera, a śledzę nowości:)
Znalazłam fanpage, sporo się tam dziej i dla smaku można przeczytać fragment:

39 wskazówek

Też bym chciała mieć takie korzenie i szukać źródła władzy :wink:

buuuuu :twisted:
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Przepraszam, że powracam jeszcze do "Strażników historii", ale skoro o nich była rozmowa to stwierdziłam, że warto się podzielić opinią. Już kończę tę książkę i jestem póki co bardzo zadowolona. Naprawdę ciekawa i wciągająca opowieść ;) O młodych bohaterach, dojrzewaniu i nadzwyczajnych problemach, w które możemy się wczuć jakbyśmy sami byli w takiej sytuacji. Super jest! A motyw podróży w czasie i przeniesienia się do renesansu - geniusz! :P
tiruriru
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2012-03-08, 18:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: tiruriru »

oj mili państwo, ja biedny maturzysta a wy mnie tu skusiliście na tych strażników całych :P Ale z tego co dotychczas przeczytałam to warto było, jedna znajoma się nawet już ustawiła w kolejce do pożyczenia ;)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Zamiast pozyczać biech sobie wygra -na facebookou jest konkurs, fajne książki -nie tylko Strażnicy na papierze i audiobooku, ale coś jeszcze. To książka, którą warto mieć na półce, a nie tylko pożyczać ;;)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Stanowczo warto :) wczoraj skończyłam i nie mogę się doczekać kolejnej części!! :)
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Książki z historią w tle

Post autor: dobrodziejka »

Takich książek jest pełno,wymienię kilka z nich - Przeminęło z wiatrem, Doktor Żywago, Sława i chwała , Paragraf 22, Nad Niemnem, Czas życia i czas śmierci, Ja,Klaudiusz, Królowa Bona itd....
tiruriru
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2012-03-08, 18:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: tiruriru »

łoo będzie kolejna część strażników? bosko ;) Miłego mijającego już weekendu życzę wszystkim! (trochę spóźnione i przy okazji ale zawsze)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

No patrząc po zakończeniu to chyba powinno być. Przecież niewiadomo co się stało z Topaz!! ;d
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: Vina »

Hej,
to chyba wszyscy podobnie spędziliśmy weekend majowy ze "Strażnikami historii"- dużym zainteresowaniem cieszyła się książka. Szaleństwo na FB- te z nie żałuje i polecam.
Zadecydowanie spodziewam się kolejnej części- zakończenie przeczuwałam i faktycznie niezwykłe przygody i nawiązania do historii- super:) No i niedługo wyjaśni sie pewnie co z Topaz:)
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

Bedzie koleja część :) Na bank :) Zobaczcie co znalazłam w sieci - Trailer "Straznicy histori" Damian Dibben
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: Vina »

Super- widziałam na fanpage- fajnie, że książki doczekały się takiej oprawy jak hity kinowe:)

[ Dodano: 2012-05-09, 17:00 ]
Ja już po lekturze- super książka:)- skończyłam po weekendzie majowym:) Piękne filmowe zakończenia, ale nie będę zdradzać- dla tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali na zachętę trailer:):
trailer Strażników historii
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

Ej no slepoto :) :) :) Wrzucilam trailer powyżej już, ale widze, że się tak wkręcilas w "Strazników historii", że nie zuważylaś ;)
Jak lubisz trailery, to powinien ci sie spodobac też trailer 39 wskazówek - zobacz - Trailer "39 wskazowek"

Fajny?
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Jak chcecie informacje o 39 wskazówkach to czemu nie wejdziecie na tą oficjalną strone?
http://www.the39clues.pl/
Następna część za dwa i pół miesiąca i mam nadzieje, że takie tempo wydawania się utrzyma bo pierwszą część połknąłem dość szybko i jest naprawdę fajna. To też specyfika gatunku bo jak czytam jakąś intrygę czy o zagadkach to chce się wiedzieć co dalej.
ODPOWIEDZ