pompy abs, abs pump

wiercenie studni

[ Przedstaw] Roadkiller wita :D

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się! Wystarczy kilka słów.
Roadkiller
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-01-23, 14:37
Lokalizacja: GD/GCH

[ Przedstaw] Roadkiller wita :D

Post autor: Roadkiller »

Witam serdecznie.
Jestem Krzysiek, mam XX lat ;) Trafiłem tutaj bo... tak jakoś wyszło ;) Skończyłem technikum informatyczne, zdałem egzamin zawodowy z wynikiem 95%. Studiuję pierwszy rok Logistyki i Spedycji w Gdańsku. Udzielam się na różnych forach internetowych (m.in. jak w podpisie). Według koleżanek jestem osobą "specyficzną". Może dlatego, że nie przeklinam, mam 195cm wzrostu, numer buta 50, itd. Z tej racji, że zachciało mi się studiować zostałem rzucony na głęboką wodę i zacząłem samemu gotować... Na razie jakoś powoli mi idzie do przodu ;)

Have a nice day :)
creepy69
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2012-01-23, 22:21
Lokalizacja: ----->

Post autor: creepy69 »

Cześć, wyrośnięty człowieku. Jakiej muzyki słuchasz?
Roadkiller
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-01-23, 14:37
Lokalizacja: GD/GCH

Post autor: Roadkiller »

Witaj koleżanko... W sumie słucham każdej muzyki, która wleci w ucho ;) Głównie pop... ale zdarza się, że disco polo (głównie na weselach) oraz jak nie mam humoru to muzykę góralską i śląską na poprawienie nastroju ;) Miałem taki moment w życiu, że słuchałem polskiego country (typu Lonstar) oraz także amerykańskiego country :)
creepy69
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2012-01-23, 22:21
Lokalizacja: ----->

Post autor: creepy69 »

Nietypowy gust, zaiste. Jak tam studia?
Roadkiller
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-01-23, 14:37
Lokalizacja: GD/GCH

Post autor: Roadkiller »

A studia powoli do przodu... sesja się zaczęła. WF, BHP, i podstawy logistyki na 5 zaliczone... A do reszty trzeba się jakoś przygotować. Tylko się zastanawiam po jakiego grzyba na mój kierunek dali nam filozofię... Właśnie na tym przedmiocie będzie największy pogrom... Ja jestem umysł ścisły a nie humanistyczny :)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Hey!
Awatar użytkownika
Musick
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2012-01-30, 19:52
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Musick »

Bardzo Ciekawy życiorys : ) Witamy . :)
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

Roadkiller pisze:Tylko się zastanawiam po jakiego grzyba na mój kierunek dali nam filozofię... Właśnie na tym przedmiocie będzie największy pogrom... Ja jestem umysł ścisły a nie humanistyczny :)
bo na pierwszym roku obowiązkowe jest zaliczenie dwóch przedmiotów humanistycznych. na każdym kierunku ;)


witaj :)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Roadkiller pisze:mam XX lat
Gdy widzę "XX" automatycznie dopowiadam sobie "wiek". No, ale dwudziestu wieków mieć nie możesz. Chyba, że jesteś z kręgu istot nadprzyrodzonych.;)
Czytujesz coś?
Witaj.;)
ODPOWIEDZ