pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dżem

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Mogę słuchać ale w coverach. Większość ludzi kocha piosenki dżemu za klimat. Do mnie on jednak nie trafia.
Amber
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2011-02-21, 10:04

Post autor: Amber »

Byłam raz chyba na ich koncercie, w sumie w wakacje i nie byłam pod jakimś wielkim wrażeniem, ale bawiłam się w sumie dobrze, bo publika też fajna była. Sama z siebie to raczej ich nie słucham, ale nie przeszkadza mi ich muzyka, tylko nastrój muszę mieć.
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

ja lubie klimat dzemu. nieraz sobie slucham.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Lubię Dżem, ale tylko i wyłącznie ten 'stary', z Ryśkiem Riedlem.
Legenda polskiej muzyki, bluesa. Mają klimat, ale sądzę, że 'nowy' Dżem nie potrafi tego oddać.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Polecam Balladę o dziwnym zespole - to tak na marginesie.

Najlepszy polski zespół rockowy.
Dżem z Riedlem to była nowość na muzycznym, polskim rynku. Zrobili coś magicznego.
Z Dewódzkim było to granie na siłę. Chociaż z drugiej strony - Jacek miał bardzo trudne zadanie. Ludzie pokochali Ryśka, a nagle on miał być wokalistą Dżemu.
Cieszę się, że teraz mają Balcara. Od samego początku wybudził zespół z hibernacji, dodał coś od siebie, zaczął eksperymentować.
Inna
-#
-#
Posty: 98
Rejestracja: 2010-09-29, 20:34
Lokalizacja: z Ponderosy

Dżem

Post autor: Inna »

Miałam taki okres w życiu dwa /trzy lata temu że słuchałam /oglądałam na YT na ogrągło Dżem z Ryśkiem.
Zakochałam się w tekstach tych piosenek ale ta fascynacja mi minęła.
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Re: Dżem

Post autor: iryssek »

Inna pisze:Miałam taki okres w życiu dwa /trzy lata temu że słuchałam /oglądałam na YT na ogrągło Dżem z Ryśkiem.
Zakochałam się w tekstach tych piosenek ale ta fascynacja mi minęła.
otóż właśnie . słuchałam ich płyty na okrągło, ciagle tylko Rysiu, Rysiu, Rysiu . było minęło .
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

"Chcę Ci coś opowiedzieć" Dżemu, to najpiękniejsza piosenka o miłością jaką kiedykolwiek słyszałam.

a Dżemu lubię sobie posłuchać raz na jakiś czas.
Awatar użytkownika
Laugh
-#
-#
Posty: 84
Rejestracja: 2011-10-25, 13:03
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Laugh »

Lyssa pisze:Lubię Dżem, ale tylko i wyłącznie ten 'stary', z Ryśkiem Riedlem.
Popieram całą duszą.

Oczywiście, nie wszystkim wpada w ucho, ale jeśli ktoś nie radzi sobie z życiem i próbuje odnaleźć siebie powinien `spróbować Dżemu` ;) Świetny na doła, wywołuje refleksje, można się uzależnić. Czyli wszystko czego oczekuję od muzyki.
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

Otóż właśnie, Dżem jest najlepszy na wszelkiego rodzaju smutki. Najlepsza na to jest wyżej wymieniona, 'chcę ci coś opowiedzieć' .
ODPOWIEDZ