pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ulubiony film

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Ulubiony film

Post autor: kashmira »

Tak patrzę i nie ma takiego tematu.
Więc jaki jest wasz ulubiony film? Który możecie oglądać setki razy i nadal wam się nie znudził. Uzasadnienie mile widziane. ;]
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

"Sara" i "Tato" z Lindą. Uwielbiam filmy z tym aktorem. Następnie "Requiem dla snu", "Amelia", " Efekt motyla" [wszystkie części] i "Człowiek w ogniu"


Mogę oglądać i oglądac.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ojej, w moim przypadku jest to nie kończąca się lista... Uwielbiam filmy z Adamem Sandlerem, Robem Schneiderem, Jimem Carreyem oraz w których są piosenki The Offspeing, ale nie lubię ich tylko za te piosenki, większość z tych filmów jest bardzo ciekawa i zabawna.
Awatar użytkownika
Cammie
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2010-10-20, 15:47
Lokalizacja: Ze Śląska

Post autor: Cammie »

eurotrip
American Pie: wakacje ; wesele
Harry Potter
Dirty Dancing
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Dirty Dancing
Wywiad z wampirem
Zielona mila
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Mamma Mia!,
Moulin Rouge,
Szkoła uczuć.
8Mile
Awatar użytkownika
Akane44
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-02-28, 01:29

Post autor: Akane44 »

Gladiator. Właśnie mam zamiar ponownie obejrzeć bo jest teraz dostępny w N-kowej kolekcji Picture Box. A dlaczego? Bo tu jest wszystko- bohaterstwo, poświęcenie, miłość, intrygi, a oprócz tego świetna ścieżka dźwiękowa. No i Russel Crowe z tym jego smutnym wzrokiem ;).
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

"Zielona mila" jest u mnie na miejscu pierwszym. Ten film nigdy mi się nie znudzi.
W dalszej kolejności (już bez numeracji)
"Chłopiec w pasiastej piżamie", "Requiem dla snu", "Tato", "300" (mówcie co chcecie ale mi się podoba ^^), "Forrest Gump"

a z takich 'lżejszych'... bardzo lubię komedie z Carry'em, jest boski ^^. Lubię też kino akcji, lecz gdy występuje Seagal, Van Damme itp... wyłączam, nie oglądam. Nie trawię tych facetów.
Ogólnie sporo tego, nie będę się już rozpisywać ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Jakiś czas temu na listę dołączył jeszcze "Ptasiek".
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Wiele filmów podobało mi się, ale żeby wybrać tej jedyny..nie ma takiego. Zależy chyba od nastroju.
Amelia, Alicja w krainie czarów, Ps.Kocham Cię, Requiem dla snu, Sara, Miasto Aniołów, The blair witch project czy nawet Szkoła Uczuć i tak pełnie połowę zapomniałam.
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

"Lot nad kukułczym gniazdem", "Chłopaki nie płaczą", "Dzień świra", "Chłopiec w pasiastej piżamie", "Milczenie owiec", "Piękny umysł"...
Lubię wiele filmów, ale powyższe to moje ulubione.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

"Chłopiec w pasiastej piżamie", "Zielona mila", "Requiem dla snu", "Szkoła uczuć" (tak, mimo że jestem facetem, podoba mi się), "Efekt motyla"

Lubię też taneczne:
"Step Up" (wszystkie części), "Beat the World: Taniec to moc!", "Street dance 3D"

Jak i komedie:
"Seksmisja", "Nie zadzieraj z fryzjerem", "Jestem na tak".

Większości nie podałem, bo nie chce mi się tyle pisać, ale jak dla mnie te są jednymi z najlepszych.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Też lubię taneczne, ale w nieskończoność mogę ogladać tylko "Dirty dancing" -oryginał ;)

akademia policyjna -jedynka! Super ubaw, rewelacyjne gagi... Potem już coraz głupsze sie robiło.

Wszystkie częsci Szybkich i wściekych :D -Tego chyba nie trzeba uzasadniac... Piękni faceci, przystojne kobiety i ryk silników.. wrra!
ODPOWIEDZ