pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dziwne zachowania ;-)

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
rockman991
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2011-10-22, 21:15

Dziwne zachowania ;-)

Post autor: rockman991 »

Witajcie :-) mam pewnego przyjaciela ... prawdziwego przyjaciela. Nie mamy przed sobą tajemnic, świetnie sie dogadujemy, ufamy (nawet mi podał hasło na swoje nk a to w dzisiejszych czasach świadczy o zaufaniu:-) ) sobie itp. jednak od zawsze jest pewien problem... czasami nudzi mi sie w domu i chce do niego przyjechać, pograć w piłke albo na komie z nim ale... on nie za bardzo chce. Niewiem dlaczego ,nie widze powodu . Normalna rodzina wiec nie ma sie czego wstydzić. Po prostu musze go meczyć czsami nawet miesiąc ,żeby wpaść do niego. już nie raz sie zbuntowałem wiec postanowilismy ,że bede przyjeźdżał co 3 tygodnie.jednak ja widze ,że mu wcale nie zależy na tym... jest mi smutno z tego powodu . On gra z bratem i nic go nie obchodzi ,że ja też chce przecież po to mam przyjaciela. wiem ,wiem jest to troche dziwne ;-) Coraz częściej sie o to kłocimy bo ja go mecze kiedy moge przyjechać i boje sie ,ze kiedyś go tym zamęcze i bedzie miał dosyć... czy jest sens nalegać i prosić dalej ? Przyjeźdżać co 3 tygodnie ? zgodził sie na to tylko dlatego ,zębym sie nie obrazał i go tym nie meczył...
Awatar użytkownika
Laugh
-#
-#
Posty: 84
Rejestracja: 2011-10-25, 13:03
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Laugh »

Skoro tego nie lubi, po co go naciskać? Powodów może być sto i może nie ma ochoty o tym rozmawiać. Skoro razem wychodzicie, spotykacie się, lubicie się - po co to niszczyć?

Poza tym wpraszanie do domu jest nieuprzejme - nawet jeśli jesteście przyjaciółmi. Ja mam przyjaciela od lat 4 i jakoś nigdy u niego nie byłam i specjalnie mi to nie przeszkadza.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Już Ci zaufał dając hasło na nk,ale widocznie ma jakieś ważne powody,jeśli nie chce,abyś przyjeżdżał do niego.Czekaj cierpliwie,aż sam Cię zaprosi,nic na siłę.
ODPOWIEDZ