pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Myślicie czasem o samobójstwie ? ...

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
basil
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-07-21, 21:46
Lokalizacja: dalekoo

Post autor: basil »

czasem się zdarzają. ale zauważyłam, że jest lepsze rozwiązanie problemów które mam teraz. życie jest piękne, ale to piękno trzeba zauważyć i mieć przy sobie ludzi, którzy pomogą nakierować. jeszcze takich ludzi nie znalazłam, ale wierzę, że pojawią się w moim życiu.
Naznaczony
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2009-06-13, 11:36

Post autor: Naznaczony »

hmm.... Mam takie myśli
Magda_93
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2011-09-21, 23:05
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: Magda_93 »

Ja nie tak dawno miałam tego typu problem, nie widziałam sensu swojego życia, wiele osób zemną rozmawiało ale nic to nie zmieniało, w końcu trafiłam do tego psychologa i po kilku rozmowach z nim trudno było mi nawet teraz pomyśleć, że mogłam chcieć zrobić, coś takiego... to jest niesamowite jak możesz wszystko powiedzieć i to zostanie tylko między wami, nawet najgorsze rzeczy, a on bez oceniania, nawet atmosfera dalej jest przyjemna, tak jak bym powiedziała coś zwyczajnego, potrafi doradzić i świetnie to ując i dać do myślenia... niesamowita ulga na sercu, cieszę się, że trafiłam do niego... więc zamiast męczyć się samemu idźcie do psychologa bo warto... ja jestem tego najlepszym przykładem... :)
Awatar użytkownika
Blue.
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-09-22, 21:26

Post autor: Blue. »

Miałem taką jedną sytuacje, po której chciałem to zrobić. Przez to wszystko także coś sobie wtedy wypiłem, ale mnie przyjaciele powstrzymali.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Miałam nieraz myśli samobójcze, byłam raz o krok od zabicia się. Ale za każdym razem twierdzę, że na pewno jest ktoś, komu nie spodobałoby się to, że tak uciekam od problemów. Że ktoś na pewno mnie kocha i nie chce, żebym się zabiła. Zawsze stawiam się w sytuacji bliskich osób (niekoniecznie rodziny...).
Częściej mam ochotę spowodować, żebym trafiła do szpitala np. z wygłodzenia. Wtedy ktoś może z rodziny zwróciłby uwagę na mnie, na moje problemy.
Awatar użytkownika
sensi
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2011-10-04, 21:00
Lokalizacja: Radom

Post autor: sensi »

Tak, miałam kiedyś myśli samobójcze.
Teraz wiem jednak, że samobójstwo to bez sens.
Nie warto odbierać sobie życia przez kogoś bądź
przez coś. Warto jest żyć, życie to dar i trzeba go
wykorzystać, a nie się ciągle przejmować.
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Re: Myślicie czasem o samobójstwie ? ...

Post autor: przedsamobójca »

UpadłyAnioł pisze:macie czasem myśli samobójcze.. ?
Owszem.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Teraz już nie Tamte życie mam już dawno za sobą ....
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Myślałam, długo i poważnie, ale wybrnęłam i nie chcę, nie chcę tego nigdy więcej.;)
Awatar użytkownika
normalnaa.
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2010-10-10, 10:37

Post autor: normalnaa. »

Kiedyś owszem , ale to przeszłość. I jestem pewna, że to już nie wróci, teraz jest tak, że sporo osób o tym myśli, więc ja teraz jestem w takiej sytuacji, że staram się odciągnąć niektórych znajomych od tej myśli i w miarę swoich możliwości pomóc im.
Jedni walczą o życie, inni je sobie sami odbierają..
Awatar użytkownika
Laugh
-#
-#
Posty: 84
Rejestracja: 2011-10-25, 13:03
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Laugh »

Tak na serio? Chyba nie. Aczkolwiek są dni kiedy sobie myślę, że łatwiej już by się było zabić - czasem działa to nawet pozytywnie, bo myślę `zawsze mam jakąś alternatywę jak wszystko mi się zawali`, a jednocześnie dodaje to ochoty do walki na zasadzie `łatwo się poddać, ale trzeba mieć odwagę żeby walczyć`. Nigdy jednak nie wchodziłam na parapet w wiadomym celu.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Kiedyś się zdarzały takie myśli, wpływ różnych czynników na to był zbyt wielki.
Całe szczęście już nie, nie sądzę, żebym jeszcze kiedykolwiek takie myśli miewał, a bynajmniej mam taką nadzieję :).
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Myślicie czasem o samobójstwie?

Post autor: dobrodziejka »

Witam!. Każdy ma kiedyś słabsze dni i różne wtedy nachodzą go myśli,ale jedno jest pewne,życie jest tak piękne,a raz podarowane,należy je szanować i cieszyć się nim, choćbyśmy nie wiem jakie mieli problemy,zawsze znajdzie się jakieś wyjście.Już ktoś kiedyś powiedział,że tylko tchórz pozbawia się dobrowolnie swojego życia.Ktoś,kto boi się napotykanych trudności i niepewnego jutra.Wszelkim trudnościom należy stawiać czoła,nie poddawać się,choćby nie wiem co.Pozdrawiam. :brawo:
domin
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2011-12-15, 09:25

Post autor: domin »

Kiedy byłem nastolatkiem to mnie takie myśli nachodziły. Ale z wiekiem przeszły. Może już się przyzwyczaiłem do tego życia? ;) Każdy zalicza swoje dołki i chyba wtedy ten ostateczny koniec zawsze się pojawia, jako taka spokojna alternatywa.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Kiedy ja byłam ciut młodsza,też czasami takie bzdety chodziły mi po łepetynie,ale z wiekiem właśnie wszystko mija.Przecież nikt nam nie dawał gwarancji,że życie to pasmo samych cudownych przeżyć.Kłopoty też bywają dla ludzi,których w dzisiejszych czasach jest nawet dość sporo,niestety.Miłego wieczoru.
ODPOWIEDZ