pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pendulum

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Pendulum

Post autor: Lyssa »

Pendulum – australijski zespół tworzący drum and bass/rock elektroniczny. Szerszej publiczności znany z produkcji Fasten Your Seatbelt (z The Freestylers) oraz Voodoo People (remix The Prodigy). Zespół został założony w australijskim Perth w 2002 roku, a jego pierwszy singiel, Vault, ukazał się w 2003 roku. Po wydaniu kilku kolejnych singli Pendulum wydał w 2005 roku swoją debiutancką płytę, Hold Your Colour. Drugi album zespołu, In Silico (ukazał się w 2008 roku), niósł za sobą dużą zmianę w stylu muzycznym Pendulum - zespół jak dotąd tworzył muzykę spod gatunku drum and bass, nowy album można było zaś sklasyfikować jako elektroniczny rock. Spotkało się to z niezadowoleniem społeczności dnb, która zarzucała Pendulum komercjalizację. Trzeci album studyjny pt. Immersion ukazał się 24 maja 2010.
Źródło - Wikipedia

Znacie ten zespół? Co o nim sądzicie? Jakie są Wasze ulubione utwory, płyty? Byliście na jakimś koncercie?
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Znam, lubię :D
Najbardziej chyba ten utwór, który podałaś mi na gg i obie go wtedy słuchałyśmy, pamiętasz? ;)
Na koncercie nie byłam, ale jest na liście zespołów, których chciałabym posłuchać na żywo.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Destroy pisze:Najbardziej chyba ten utwór, który podałaś mi na gg i obie go wtedy słuchałyśmy, pamiętasz?
Jasne. Self vs Self? Prz tym chyba miałyśmy rozpierdzielić całe społeczeństwo. :D

Zespół Pendulum znam, bardzo lubię. Do niedawna nie byłam przekonana do d'n'b czy muzyki elektronicznej, ale dzięki nim zaczynam poznawać te gatunki. Wokalista ma przecudowny głos Ulubioną płytą jest ich najnowszy album "Immersion", przy okazji polecam wszystkim. Na koncercie nie byłam, ale muszę się wybrać. Ev, rozumiem, że idziemy razem? ;)
ODPOWIEDZ