pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gwałt

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

To na pewno musi być wstrząsające przeżycie... co do ciąży z gwałtu- jestem za aborcją w tym, jedynym przypadku.
Awatar użytkownika
sensi
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2011-10-04, 21:00
Lokalizacja: Radom

Post autor: sensi »

Pamiętajmy, ze gwałt nie dotyczy tylko kobiet/dziewczyn, ale również chłopców/mężczyzn. Może to się wydawać dziwne, ale coraz częściej jest to spotykane. Ja oczywiście nie życzę nikomu tego, by go to spotkało. Powiem szczerze, nie byłam nigdy zgwałcona, ale wykorzystano mnie seksualnie. Było to dość niedawno temu. Jest to straszne przeżycie, zostawiające ogromną ranę na psychice człowieka. Wiem jak to jest być wykorzystaną seksualnie, nie jest to "miłe" przeżycie, więc tym bardziej nie wyobrażam sobie tego, jak okrutnym i bolesnym przeżyciem musi być gwałt. Gwałcicieli powinno się kastrować, jest to lepsza kara niż więzienie. Bo nie każdy się zresocjalizuje po wyjściu z za krat i co jak odbędzie kare, a potem znowu kogoś zgwałci? Gdyby taka osoba byłaby wykastrowana, byłoby to dla niej karą i nauczką, no i by już nikogo nie zgwałciła.
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

Ani ja, ani nikt z mojego otoczenia nie był ofiarą gwałtu. I nikomu tego nie życzę.
Zdaję sobie sprawę z tragedii osoby, która to przeżyła. To musi być niewyobrażalny ból, cierpienie, rozpacz. Wstyd i upokorzenie. Na pewno ciężko jest się pozbierać po tym, a rana w psychice pozostanie na zawsze.
Ja także nie chciałabym, aby wiele osób wiedziało o tym zajściu.

A gwałcicielom powinno się urywać genitalia. Na żywca.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Moja koleżanka została prawie zgwałcona. Wyrwała się w ostatniej chwili I szczerze mówiąc nie wyciągła z tego żadnych wniosków...
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Gwałt

Post autor: dobrodziejka »

Dla mnie gwałt,to gwałt i nie powinni się z takim patyczkować,jeśli oczywiście wina zostanie udowodniona,bo czasami dziewczyna z zazdrości może oskarżyć niewinnego chłopaka i tłumacz potem,że nie jesteś żyrafą.Mężowie również gwałcą swoje żony,jak któraś wcześniej wspomniała,ąle taka żona boi się iść na prokuraturę,bo obawia się reakcji jej sfiksowanego mężusia.Bywa,że ginekolog pod pozorem jakiegoś zabiegu usypia pacjentkę i gwałci ją,tak też bywało.Każdy gwałt jest ohydnym czynem,ale jak pedofile gwałcą swoje córki,nieletnie dzieci?Co takiemu zrobić? Ja bym wiedziała co,więzienie oczywiście,bo tam się takim zajmą,który gwałci dzieci,ale przed więzieniem,jeszcze bym mu........ no.I niech sobie żyje i pamięta za co to.
Awatar użytkownika
Poqelin
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2010-11-30, 09:25

Post autor: Poqelin »

Mnie zastanawia dlaczego niektóre kobiety fantazjują o gwałcie, spotkałem się kiedyś z laską, którą strasznie to podniecało, dla mnie to chore jak facet bierze kobietę na siłę, lecz te fantazje mnie zadziwiają...
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Re: Gwałt

Post autor: PannaPsycho »

Rose pisze: Jak myślicie, jaka kara byłaby odpowiednia dla gwałcicieli?
Przepraszam że przeklnę ale takich to tylko powiesić za jaja na drzewie .
Albo do kastracji -.- a nie to co jest w polskim prawie od 1 do 5 lat - ta kara jest aż śmieszna
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Mnie zastanawia dlaczego niektóre kobiety fantazjują o gwałcie, spotkałem się kiedyś z laską, którą strasznie to podniecało, dla mnie to chore jak facet bierze kobietę na siłę, lecz te fantazje mnie zadziwiają...
Na tym opiera się bdsm. :> Wszystko bierze się siłą i wielu ludzi to kręci i nie tylko kobiety.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

No nie jestem taka pewna,że któraś może fantazjować na temat gwałtu.No chyba,że akurat coś takiego sprawia jej przyjemność.Tylko czy aby na pewno?Przecież to chore. ;/ :x
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Fantazje o gwałcie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Żadna z kobiet, która fantazjuje o gwałcie nie chciałaby zostać zgwałcona więc kochani, spokojnie.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Kiedyś było w dokumentalnym filmie Dlaczego ja? jak 17-latka zakochała się w partnerze swojej matki,a,że ten ją odrzucił mówiąc,że kocha jej matkę,ta oskarżyła go o gwałt.Tylko cudem uniknął kary więzienia.Czyli jednak małolaty mają ułańską fantazję. :)
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

dobrodziejka pisze:Kiedyś było w dokumentalnym filmie Dlaczego ja? jak 17-latka zakochała się w partnerze swojej matki,a,że ten ją odrzucił mówiąc,że kocha jej matkę,ta oskarżyła go o gwałt.Tylko cudem uniknął kary więzienia.Czyli jednak małolaty mają ułańską fantazję. :)
przez takie beznadzieje myślenie 'starszych' wiele dziewczyn boi się przyznać do tego, że ktoś zrobił im krzywdy. Albo się wstydzą albo najzwyczajniej boją się wyśmiania albo oskarżenia o kłamstwo.

To dopiero jest chore. Matka powinna w pierwszej kolejności wierzyć swojemu dziecku, potem dopiero innym.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Z tym,że to dziecko tak jak było w dokumencie,właśnie oskarżyło niewinnego.Ale jeśli takie coś się dzieje w rodzinie,to matka powinna pierwsza to zauważyć,a dfziecko jeśli nie jest zastraszane / jak powiesz komukolwiek,to tak cię urządzę,że popamiętasz/ powinno matce opowiedzieć o wszystkim,lub jeśli nie uwierzy iść z tym na policję,nie zwlekając.
Awatar użytkownika
Niewidzialny_69
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2012-04-15, 23:57

Post autor: Niewidzialny_69 »

Takim najlepiej to by było ucinać ch*ja i koniec. :D
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

zgadzam się z poprzednikiem ;p
ODPOWIEDZ