pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Justin Bieber

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
DI
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2011-06-24, 17:25

Post autor: DI »

Zwykłe dziecko, które podnieca się, że zna Ushera...
Nic rewelacyjnego.
Awatar użytkownika
Hombre
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2011-08-13, 17:20
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Hombre »

Nie przepadam za nim ! Dla mnie jest on śmieszny :P
duży_miś
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-06-15, 21:11

Post autor: duży_miś »

Nie lubię go. Jego muzyka jest denna. Teksty to kicz, a głos ma jak by ktoś mu nie powiem co zrobił.

Kiedy wchodziłem do pokoju mój brat słuchał vivy. Kiedy się zapytałem "Co to za wokalistka?", odpowiedział "Chcę się dowiedzieć, kto to jest ten Biber". :dobani: :dobani: :dobani:
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

Nie jestem jego fanką, ale nie mam nic do chłopaka. Mi on nie przeszkadza i nawet nie rozumem dlaczego ludzie tak na niego najeżdżają. Może i nie ma byt ambitnych piosenek, ale realizuje swoje marzenia, coś tam sobie osiągnął, ma wiele fanek...
Chociaż swoją drogą, to podoba mi się styl w jakim się ubiera ; D
Awatar użytkownika
Kapryfolium
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2011-09-17, 16:20

Post autor: Kapryfolium »

Nastały czasy, kiedy kicz jest popularniejszy od prawdziwych wartości i nic na to nie poradzimy. Osobiście, jak większości z Was, owy pan (właściwie chłopak, ileż on ma lat, 16? 17?) jest mi zupełnie obojętny, ale dla innych lubiany i trzeba zaakceptować fakt, że prócz zagorzałych antyfanów ma również wielbicieli, jak każdy z resztą. O filmie również słyszałam i przyznam, że to trochę bez sensu kręcić coś na podstawie krótkiego życiorysu nastolatka, ale przyznajcie sami, że to czyste pieniądze, dlaczego by więc nie próbować?
Póki co dzielnie trzyma się sceny i nie wiem, czy z niej spadnie, czy nie. Wszystko zależy od niego.
Awatar użytkownika
sensi
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2011-10-04, 21:00
Lokalizacja: Radom

Post autor: sensi »

Osobiście to jest mi on obojętny.
Nie przepadam za nim / za jego muzyką, więc go nie słucham. W końcu nikt mnie nie może zmusić żebym go słuchała. Jednak wkurza mnie jak te jego fanki się nim tak strasznie jarają, ciągle tylko "ohhh, Justin". Poza tym nic tylko ciagle o nim piszą w gazetach dla nastolatek itp. Jakby nie mieli innych tematów, o których warto napisać. ; D
ODPOWIEDZ