pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Agnieszka Chylińska

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Nie no ja zaliczam się do grupy która uwielbia te starsze jej utwory i jakoś nie dobrze im się robi jak słyszy to co obecnie się z nią dzieje. A jak widać dzieje się wiele złego.
Nieosiagalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2009-03-17, 17:48

Post autor: Nieosiagalna »

Starsze jej kawałki są ok :) Ale teraźniejsze nie trafiają do mnie zupełnie... Wolałam tą wcześniejszą Agnieszkę :)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Do starej Agnieszki mam pewien sentyment, lubię jej głos, przekaz jej piosenek.
Za nowy wizerunek jej nie potępiam, rozumiem, że jako mama nie pasuje już do tego buntowniczego wcielenia (choć to nowe też nie pasuje mi do kochanej mamusi).
Szanuje ją za jej wcześniejszy dorobek, głownie z ONA, na nowy staram się zamknąć oczy i uszy.
Awatar użytkownika
Kapryfolium
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2011-09-17, 16:20

Post autor: Kapryfolium »

Komercja dopada każdego, nawet odwieczną buntowniczkę, jaką była niegdyś Agnieszka Chylińska. Jej stare wcielenie według mnie było najlepsze i tylko do takiego powracam. Charakterystyczny głos, wygląd, zachowanie. Rozumiem, że chciała wypróbować czegoś nowego, ale jestem zawiedziona poziomem tego, co stworzyła. Kiedy usłyszałam najnowszy utwór, kombinację popu z sama nie wiem czym, pół godziny zbierałam z podłogi resztki szczęki, z wydźwiękiem negatywnym, rzecz jasna. Szkoda, ale co poradzić.
ODPOWIEDZ