pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Czy już mogę iść dalej ?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
zegarek
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2011-08-02, 20:47

Czy już mogę iść dalej ?

Post autor: zegarek »

Witam Wszystkich !
Mam pewien dylemat nad tym , że nie wiem co mogę robić ze swoją dziewczyną. Chodzi dokładnie o sprawy bardzo bliskie .... sama ona stwierdziła , że jest otwarta na wszystko i nie zamierza rezygnować z jakichkolwiek kroków zrobionych przeze mnie. Wiec pytam się was co mogę zrobić aby nie urazić , a by było miło.
Z góry dziękuje :)
zegarek
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

A możesz konkretnie powiedzieć o co chodzi? Zależy co rozumiesz przez "bardzo blisko". Wiesz, dla niektórych to pocałunek i głaskanie po dłoni dla innych sex analny. Konkretnie :)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Głupie pytanie.
Ile w ogóle jesteście razem?
Tego nie da się określić, zrobić listy co wolno, a co nie. Sami musicie siebie 'wyczuć', co sprawia wam przyjemność, a co jest dla was przekroczeniem granic. Twój post jest jednak dla mnie sygnałem, że nie do końca jesteś gotowy na 'sprawy bardzo bliskie".
Awatar użytkownika
zegarek
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2011-08-02, 20:47

Post autor: zegarek »

Jesteśmy ze sobą 3 miesiące i to do czego doszło to pocałunki , całowanie się z języczkiem itp. Przepraszam ale troszkę dziwnie pisać tak o tym na forum , moze jeszcze nie jestem gotowy ok. ale mam nadzieje ze niedługo się to zmieni :)
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Jeżeli nie potrafisz otwarcie o tym pogadać,nawet pisać na forum więc NA PEWNO nie jesteś gotowy,tym bardziej,że 3miesiące to jednak wydaje mi się trochę za szybko.
Awatar użytkownika
usiek
-#
-#
Posty: 307
Rejestracja: 2009-09-09, 20:01
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: usiek »

Jak wstydzisz się napisać otwarcie na forum to tym bardziej nie będziesz w stanie wcielić tego w życie. Nie, nie jesteś na to gotowy.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

usiek, po co powtarzasz praktycznie to samo co napisałam wcześniej. Czytaj wcześniejsze posty.
olowek
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2011-08-27, 04:20

Post autor: olowek »

Obrazek
Alonek
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2011-09-05, 15:45

Post autor: Alonek »

Ile macie lat? Jak długo się znacie? I na co liczysz...? To są podstawowe pytanie , dzięki którym możemy ci pomóc :)
ODPOWIEDZ