pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wizja katoliczki z Radzionkowa na lipiec 2011

Twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
Rikrisien
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2011-07-08, 11:40

Wizja katoliczki z Radzionkowa na lipiec 2011

Post autor: Rikrisien »

No dobra, jaka jest wasza opinia na ten temat? Co powiecie, jak w przyszłości będzie gorzej, niż w roku katastrofy smoleńskiej?

Z objawień katoliczki "Włócznia Chrystusa" z Radzionkowa, żródło:
http://wizjewlocznichrystusa.manifo.com ... lipca-2011

Orędzie św. Michała Archanioła z 1 lipca 2011:
Dzisiaj Twój Pan pragnie, abyś zwróciła uwagę na pewne zdjęcie...
Komentarz "Włóczni": "Chodziło o zdjęcie wykonane w Miesiącu Pani Różańca, w pażdzierniku ubiegłego roku przez Jay Fine'a, które poznałam dzięki "Wieży Błysku" (znajomej "Włóczni" osobie obdarzonej również mistycznym charyzmatem)
Św. Michał'Archanioł: "W swoim czasie zrozumiesz znaczenie tego przesłania. Teraz nie warto wywoływać nadmiernej bojażni wśród czytelników tych orędzi. Część wydarzeń może być zawieszona dzięki modlitwie i postowi - przypomnij sobie słowa Królowej Pokoju z Medziugorje. Niebo was kocha - i dlatego grzmi byście nie wpadli w szpony Piekła."
Obrazek
Orędzie Maryi z pierwszej niedzieli lipca

komentarz "Włóczni": "Tego dnia chciałam przygotować się do niedzielnej Mszy Świętej przygotowywując się tak, jak polecała to robić Mama Jezusa w Medziugorju. W czasie rozważania orędzia Maryi z Medziugorje z czerwca, ukazała mi się Ona. Przyjełam Ją z radością, mogąc po raz pierwszy widzieć Matkę Zbawiciela. Maryja powiedziała mi jednak, że jest bardziej blisko każdego z nas, gdy przyjmujemy całym sercem Sakramenty Kościoła, niż gdybyśmy mieli mieć jakieś widzenia. Maryja powiedziała mi, że jako Matka Ludzkości troszczy się o wszystkich ludzi, i że Jej Serce zakrząta wiele pilnych spraw związanych z nadchodzącymi miesiącami, poleciła mi też obranie sobie za "przyszywanego" Patrona św. o Kolbe, i mówiła, że On się teraz w niebie wiele modli za Japonią, w której niegdyś nawet przebywał, ale też za swoją Ojczystą Polską, bo czekają ją niebawem bardzo trudne chwile. Pomyślałam, że po tym, co wydarzyło się w 2010, nie może być dla Polaków gorzej, ale Maryja powiedziała, że nie mam racji.
Potem Maryja powiedziała, że "Wieża Błysku" zaznajomi mnie z innym ważnym zdjęciem. Tak się też stało - dzięki "Wieży Błysku" poznałam zdjęcie wykonane w Medziugorje w trakcjie czerwcowego objawienia "widzącego" Ivana.
Obrazek
Maryja wcześniej powiedziała mi, że to zdjęcie także odnosi się do nadchodzącego okresu, który dla Niej, jako Matki Ludzkości będzie czasem szczególnej aktywności, gdyż Jej Matczyne Wstawiennictwo za Ludzkością przed Obliczem Sprawiedliwości Bożej będzie wymagało wiele współpracy z naszej strony, aby wspowstrzymać Gromy Gniewu Bożego, które ludzkość sama na siebie ściąga. Bóg jest Miłością Piękną i Delikatną, jednak dopóki ludzie będą zalewali świat hordami grzechów i nieczystości, Sprawiedliwość Boża będzie pozwalała na liczne, straszliwe wydarzenia, będące jako Kary dla ludzkości ku jej opamiętaniu. Zgoda Boga na te wydarzenia będzie i jest częścią Dramatycznych Wołań Miłości, aby ludzie nie szli na wieczne zatracenie. Bo Piekło jest gorsze, o wiele gorsze o nawet najstraszliwszych wydarzeń, do jakich może dojśc na ziemi.
ODPOWIEDZ