pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak powiedziec mojemu najlepszemu koledze, że się w nim ...?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
milena2618
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-08-09, 09:42

Jak powiedziec mojemu najlepszemu koledze, że się w nim ...?

Post autor: milena2618 »

Nie chcę go zranic. Zawsze byliśmy bardzo dobrymi kolegami. Mogliśmy gadac godzinami i o wszystkim. On nawet mnie trochę kiedyś tam podrywał. Wie, że się w nim kocham od naszych znajomych. Ja mu nigdy o tym nie powiedziałam, bo się bałam, że go stracę, a on nigdy nie pytał. Oni twierdzą, że ja też nie jestem mu obojętna i że to widac z daleka, że coś nas łączy. A teraz gra mi na nerwach i specjalnie na moich oczach podrywa inne. Nie chcę się skompromitowac przed nim. Jak mam mu wyznac uczucia?

Prawie rok temu chciał żebym z nim poszła na piwo, ale tak niespodziwanie wyskoczyl z tą propozycją, że akurat tego dnia nie mogłam niestety. :/ A on chyba myślał, że żartuję i znowu się pyta: "To kiedy idziemy na to piwo?", a ja odpowiedziałam: " No dziś nie mogę, ale wiesz, to zależy od Ciebie". żeby nie było że nie chciałam, ale on już więcej nie zaproponował tego.

A ostatnio jak z nim gadałam 2 tyg temu, spytał się mnie, czy chcę ściągę z religii a ja się śmiac zaczęłam i mówię że nie, dzięki. A on mówi na luzie: i tak ci pokażę i podrzucił mi pod nos, a to był "Hymn o miłości" św. Pawła (wiecie: "miłośc cierpliwa jest, łaskawa jest; miłośc nie zazdrości" i tak dalej) Myślę, że znacie ;DD. Trochę się speszyłam.
Myślicie, że to był jakiś znak z jego strony?

Mamy 18 lat ;)
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Jak mam mu wyznac uczucia?
Choć brzmi to strasznie - spotkaj się z nim i po prostu to powiedz.
ale on już więcej nie zaproponował tego
A Ty nie możesz?
Myślicie, że to był jakiś znak z jego strony?

Nie myślę.

Ale nic nie stracisz stawiając sprawę prawie jasno. Możesz mu powiedzieć, że nie jest Ci obojętny (nie tak od razu, że się w nim kochasz) i zastanawiasz się jaki on ma do tego stosunek. Istnieją jeszcze inne niewybredne sposoby jak przytulania, czy pocałunek (to drugie już bardziej oczywiste). Ale ja bym wybrała rozmowę.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

milena2618 pisze:Myślicie, że to był jakiś znak z jego strony?
Wolę nie bawić się w interpretowanie znaków. To sprawa zbyt... Indywidualna, trudna do jednoznacznego odszyfrowania.
Porozmawiaj z nim. Tak, to chyba jedyny pewny sposób, który pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. Nic więcej doradzić nie potrafię. ;)
milena2618
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-08-09, 09:42

Post autor: milena2618 »

Jutro spróbuję zapytac się go tak niby w żartach co będzie w końcu z tym piwem, więc trzymajcie kciuki ;P !!!
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

trzymamy kciuki.
milena2618
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-08-09, 09:42

Post autor: milena2618 »

No wtedy nie zapytałam. Nie starczyło mi odwagi. On się do mnie tak słodko odezwał i nie chciałam tego zepsuc ;P Ale napisałam do niego tydzień temu, bo się minęliśmy, a on albo udał, że mnie nie widzi, albo serio nie widział. Napisałam do niego po południu, że pewnie nie wie nawet, że się minęliśmy, bo był tak bardzo zajęty zamykaniem samochodu, że nie widział. Napisałam też że chciałabym się o coś zapytac. Co w końcu będzie z tym piwem? No chyba, że to już nieaktualne. I że tak tylko pytam z ciekawości.

I widziałam, że wtedy był dostępny na fb, bo wstawiał jakieś linki i nie odpisał !!! Minął już tydzień, a on dalej się nie odzywa:/ :/ :/ Ale kretynka ze mnie !!!! :/ Skończona idiotka !!! :/ :/ :/ A ja już mam dośc tych przypadkowych spotkań z nim i niespodziewanych dziwnych zbiegów okoliczności. :/

[ Dodano: 2011-07-17, 10:30 ]
No i to już chyba koniec. ;) Usunęłam go 2 dni temu ze swoich myśli, kontaktów i znajomych na nk i fb ;)
Czuję się wolna !!! A wczoraj dostałam się na mój wymarzony kierunek na studia !!! YooHoo !!! Życie jest piękne ;) Jest ktoś... kto uważa, że źle zrobiłam? ;P Chyba nie xDD
ODPOWIEDZ