pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Stereomood

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Stereomood

Post autor: psychiczna »

http://stereomood.com/ - czy ktoś słyszał o tej magicznej stronie?
Nie szukamy tutaj muzyki przez wykonawców czy albumy tylko przez emocje, które akurat nami kierują. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nigdy wcześniej o tej stronie nie słyszałam. Zerknęłam i jestem pozytywnie zaskoczona. Świetny pomysł, na pewno będę na nią zaglądać. Coś innego, nietypowego;)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Mam konto, ale nie wiem - jakośśrednio do mnie przemawia, może przez to, że nie ma tam za dużo 'współczesnej' muzyki, a przynajmniej ja nie trafiłam.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nigdy się z tym nie spotkałam, ale pomysł intrygujący. Chyba warto zapoznać się z tym bliżej. Jak znajdę czas na pewno nieco bardziej się w temat zagłębię :).
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Stronę pierwszy raz widzę na oczy. Taka dość nietypowa, ale średnio do mnie przemawia może dlatego, że mam już 'swój' zestaw muzyki na dany nastrój.
kulbi
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-06-02, 20:13

Ściaganie

Post autor: kulbi »

Panowie i Panie, czy da sie z tej strony jakoś ściągnąć dany utwór na dysk?? Mam z tym problem, może mi ktoś z tym pomóc ?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

To rodzaj radia internetowego i ściąganie piosenek z tej strony jest niemożliwe.
ODPOWIEDZ