pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wyraź się...

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

heej
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Mam wielką ochotę zemścić się..... tylko jak zrobić to w dobrym stylu, z klasą......
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Redi, któż Ci podpadł?
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

redi_gyal, ta klasa to zależy od tego na kim i za co. :)

Forum mi pół dnia nie działało, myślałam, że skończę zawałem. ;s
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

o. a mi działało, tylko nikt nic nie pisał :P
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

ktoś mi zrujnował całe życie Mam takie obrzydzenie do facetów że chyba zostanę zakonnicą. Nie mogę uwierzyć w to że mogłam być tak naiwna.... Ja i naiwność nie szła nigdy w parze Masakra jakaś.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

redi_gyal lepiej się nie mścić, może przyniesie Ci to maleńką ulgę (a może wcale), ale potem wszystko wróci ze zdwojoną siłą. Jeśli ktoś zrobił Ci wielkie świństwo to nie zasługuje na to, żebyś choć o nim myślała. Nie zniżaj się do poziomu tego Dupka. Daj czas sobie i dbaj o siebie.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

On mnie tak bardzo poniżył że już nie mam nic do stracenia. Najgorsze jest to że go kocham i nie potrafie przestać o nim myśleć .... a jednocześnie go nienawidzę za to co mi zrobił..... a ja miałam nadzieję że wkońcu będziemy mieć dziecko Teraz powinnam dziękować za to że jednak nie jestem w ciąży
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

redi_gyal pisze:On mnie tak bardzo poniżył że już nie mam nic do stracenia. Najgorsze jest to że go kocham i nie potrafie przestać o nim myśleć .... a jednocześnie go nienawidzę za to co mi zrobił.....
właśnie dlatego, że tak bardzo go kochasz, myślę, że zemsta może Ci przynieść w konsekwencji więcej szkody niż pożytku. I rozumiem to, że nie możesz przestać o nim myśleć. To normalne. Ból i żal też. Wiem jak straszne jest uczucie klucia w sercu, żalu za wszystkim i bezsilności. Ta mieszanka jest chyba najgorszym uczuciem, jakie może człowieka spotkać. A faceci niestety mają zdumiewające talenty do pogrążania i poniżania.
Nikt nas nie przygotował, że życie będzie aż tak cholernie trudne i to w dodatku przez innych ludzi.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Zawsze sobie radziłam w takich sytuacjach Po prostu żyłam dalej Przecież świat sie na tym nie kończy ale tym razem kompletnie sobie nie radze. Bezsilność to jest właściwe słowo. Właściwie mam żal sama do siebie że dałam się wplątać w taką patową sytuację. Teraz sama muszę przez to przejść. Tylko kiedy to się wkońcu skończy Już minęły 3 tyg a jeszcze nie było nocy której bym nie przepłakała.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

redi_gyal pisze:Przecież świat sie na tym nie kończy ale tym razem kompletnie sobie nie radze.
Nie znam się zbytnio na problemach sercowych, ale radzę Ci, żebyś to przeczekała. Zacisnęła zęby i powiedziała sobie, że stanie się co ma się stać, Ty i tak to wytrzymasz. :)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

redi_gyal 3 tygodnie to jeszcze mało, pewnie ciężko Ci jest uwierzyć w to, że będzie lepiej, ale z biegiem czasu będzie. Najtrudniej pogodzić się z tym, że świństwo zrobiła nam osoba dla nas bliska, z którą wiązaliśmy jakieś plany. Niestety nikomu nie można do końca ufać ... potwierdza się to po raz kolejny.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

redi_gyal, zemsta nie zawsze jest właściwym rozwiązaniem. Przede wszystkim powinnaś skupić się na sobie i swoim powrocie do równowagi psychicznej. Wydaje mi się, że rozumiem Twoje emocje. Trzymam kciuki, byś jak najprędzej poradziła sobie z wszystkimi nieszczęściami :).
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Czuję że już jest lepiej Potrafię spędzić dzień uśmiechając się ale noce są najgorsze.... Ja po prostu nienawidzę tchórzy Nawet nie ma odwagi się ze mną spotkać i to mnie tak zdenerwowało.
Bardzo dziękuję wam za wsparcie i rady
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

redi_gyal pisze:Czuję że już jest lepiej Potrafię spędzić dzień uśmiechając się
czyli wszystko jest już na dobrej drodze.
redi_gyal pisze:ale noce są najgorsze
w nocy zawsze nachodzi nas tysiąc myśli, często też bardziej zdajemy sobie ze wszystkiego sprawę, wtedy jesteśmy tylko sami ze sobą, nie ma ludzi, którzy w dzień 'trzymają nas w pionie'
redi_gyal pisze:Ja po prostu nienawidzę tchórzy Nawet nie ma odwagi się ze mną spotkać i to mnie tak zdenerwowało.
Też tego nie lubię. Widocznie nie był wart kogoś takiego jak Ty ; )
redi_gyal pisze:Bardzo dziękuję wam za wsparcie i rady
polecam się na przyszłość, jakby co to pisz, czasami lepiej wyżalić się komuś, kto nas nie zna.
ODPOWIEDZ