pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Avon/Oriflame

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ostatnio zrobiłam się jakąś fanką Avonu :roll:
Nigdy nie byłam zadowolona z szamponów do włosów, ale jakiś czas temu mama kupiła mi odżywkę - Advance Techniques - "Włosy pod kontrolą" czy coś takiego. Bardzo mi służy, moje włosy o wiele lepiej się po niej układają. Poleciła ją mojej znajomej i też jest zadowolona ;] Z odżywek używam też z serii Naturals - nawilżającą odżywkę w sprayu - orzech i coś tam. Bardzo fajna, ale ta pierwsza lepsza :)
Na Dzień Kobiet zamówiłam sobie "Slip into" i pachnie przepięknie jak na mój gust ;)
Od dłuższego czasu, chyba nie pisalam o tym jeszcze, używam kosmetyki z serii Solution, kremy do twarzy na noc/dzień, tonik, żel do twarzy, a teraz zamówiłam sobie krem liftingujący do biustu :]
Awatar użytkownika
Kvasia
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2011-03-21, 10:35
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: Kvasia »

Ja wolę oriflame, Avon'owe kosmetyki mnie uczulały, przynajmniej większość z tych co miałam. Ale nie powiem, szampony mają dobre ,odżywki i mgiełki. Ale np. podkłady mnie uczulały.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

ja nie korzystam z kosmetyków Avonu. Ale moja znajoma korzysta z tej firmy ładnych parę lat i jest bardzo zadowolona. Szczególnie z żeli pod prysznic, balsamów do ciała, odżywek do włosów i pomadek do ust.
ODPOWIEDZ