pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Swatanie

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Nie i chyba nie zamierzam.Uważam,że nie powinno się ingerować w sferę uczuciową innych osób,o ile one same nie wyrażą na to ochoty.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mam nieodparte wrażenie, że już tu pisałam O_o

Moja mama próbowała kiedyś swatać i cóż, więcej z tym zachodu i problemów niż to warte. Sama czułabym się głupio, gdyby ktoś chciał mnie z kimś na siłę złączyć, więc nie mam zamiaru bawić się w swatkę.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Nie to są durne zagrywki wprost nawet dziecięce bo czy nie mogli by sami do siebie podejść i pogadać te osoby które mają byc swatane :). Więc nie widze w tym żadnego sensu :)
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Dzięki mojej przyjaciółce poznałam już moich dwóch byłych. No i jak zauważyliście, są eks, więc nie wyszło. Więcej nie dam się nabrać na artystyczne dusze, pełne zrozumienia itd.

Sama nigdy się nie bawiłam w swatkę, chyba, że czegoś nie pamiętam.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Kiedyś wyswatałam przyjaciółkę z moim kolegą. Właściwie to ona tego chciała a ja tylko pomagałam ;)
Związek skończył się po 2 miesiącach i oboje mieli mi za złe, że chciałam dla nich dobrze :D Tamtego dnia powiedziałam sobie, NIGDY WIĘCEJ.
Dzięki mojej przyjaciółce poznałam chłopaka który dzisiaj jest moim byłym. Swatanie nas nie było najlepszym pomysłem.
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Dzięki mojej przyjaciółce poznałam chłopaka który dzisiaj jest moim byłym. Swatanie nas nie było najlepszym pomysłem.
Swatanie to coś więcej niż poznawanie ludzi ze sobą.
ODPOWIEDZ