pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kleszcze

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Nie raz obeszły mnie kleszcze ale jeszcze żaden nigdy się nie wczepił na dłuższą chwile Chyba mam zła krew :P
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Rzadko spaceruję po lasach, więc kleszczy nie miałam nigdy. I oby tak zostało!
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Kleszcza złapałam i to nie raz. Na szczęście szybko został zauważony i wyjęty. Mojej mamie kiedyś zrobił się rumień, dobrze że się zrobił, bo skończyłoby się nieszczęśliwie. Szybko to wyleczyła jakimiś przepisanymi tabletkami.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

A ja mam ślad po kleszczu od czerwca, swędzi jak cholera. Testy na boreliozę wychodzą negatywne, więc nie wiem, o co chodzi.
Niuniaaa
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2018-05-05, 08:57

Post autor: Niuniaaa »

Niestety kleszczy jest setki, a na domiar złego teraz jeszcze zarażają boreliozą. Ja dotychczas nic sobie nie robiłam z tego, ale w tym roku postanowiłam już nie ryzykować skoro tak tyle się o tym mówi i kupię mleczko na kleszcze https://muggasklep.pl/mugga-mleczko-rol ... l-p-3.html . Dzięki niemu zyskam skuteczną ochronę przez 7 godzin.
rosaroza
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2018-04-13, 21:00

Post autor: rosaroza »

My poszliśmy z tym do pediatry we Wrocławiu, żeby mieć pewnośc. Borelioza to jednak poważna choroba i lepiej zrobić wszystko, zeby jej uniknąc.
benekk
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2018-01-23, 10:58

Re:

Post autor: benekk »

Niuniaaa pisze: 2018-05-18, 15:23 Niestety kleszczy jest setki, a na domiar złego teraz jeszcze zarażają boreliozą. Ja dotychczas nic sobie nie robiłam z tego, ale w tym roku postanowiłam już nie ryzykować skoro tak tyle się o tym mówi i kupię mleczko na kleszcze Dzięki niemu zyskam skuteczną ochronę przez 7 godzin.
Masz rację, chronić się na pewno trzeba
zenka
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2018-06-23, 19:42

Re: Kleszcze

Post autor: zenka »

Jeśli nie jesteś przekonany co do wyników odnośnie boleriozy to spróbuj zdiagnozować problem w krakowskim gabinecie Futura Medica – zajmują się niekonwencjonalnymi metodami diagnostycznymi , ale odnoszą tu sukcesy, poparte dowodami wyleczenia chorych, dorosłych i dzieci, m.in. z boleriozy. Zerknij sobie na ich stronie jakie metody stosują i dlaczego warto.
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: Kleszcze

Post autor: rrrosalita »

polecam na kleszcze olejek lawendowy
teresao
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2018-11-19, 18:53

Re: Kleszcze

Post autor: teresao »

Słyszałam o tych metodach w wielu innych schorzeniach, choćby na tle autoimmunologicznym (choroby jelit czy Hashimoto), na które obecna medycyna nie ma lekarstwa, co więcej nie zna przyczyn ich powstawania. Dzięki terapiom, w tym z medyczna marihuaną chorzy odczuwają poprawę i większość z nich odstawia leki pozostając w remisji długie lata.
adrian123
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2018-11-20, 19:32

Re: Kleszcze

Post autor: adrian123 »

Fakt, wracamy do metod znanych od tysiącleci. Medycyna naturalna przezywa rozkwit. Coraz więcej osób cierpiących na schorzenia wynikające z choćby zanieczyszczeń toksynami, smogu i wielu innych dotąd nieznanych czy o których nie mówiono zawierza mocy naturalnych metod. Przecież medyczna marihuana, tak negowana przez głównie rząd, ma udokumentowane właściwości, które poprawiają jakość życia chorych nawet na bardzo poważne choroby.
kaktus
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2019-05-10, 12:11

Re: Kleszcze

Post autor: kaktus »

Na szczęście nie miałam nigdy kleszcza, ale widziałam u mojej siostry. Miała dwa na nodze jeden obok drugiego. Gdyby nie powiedziała mi,że to kleszcze to pomyślałabym,że taki maleńki pieprzyk. Usunęła je na pogotowiu.
ODPOWIEDZ