pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kupno nowych butów piłkarskich

Aktualności z boisk piłkarskich.
Awatar użytkownika
Makak33
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-07-16, 19:31
Lokalizacja: Zabrze

Kupno nowych butów piłkarskich

Post autor: Makak33 »

Czy znacie może jakieś sprawdzone sklepy z obuwiem piłkarskim? Ja się właśnie zastanawiam nad czymś sensownym... Czy np. coś z tej oferty jest według Was warte uwagi? http://best-gol.pl/c/56/hypervenom-serie-butow-pilkarskich-obuwie-pilkarskie.html
Andate a letto, Don Basilio!
Lulusia
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-30, 00:13

Post autor: Lulusia »

Ja zna, lubi E i cz Esto odwiedzam intersport :), często mają promocje, rabaty. W Decathlonie te Z można coś upolować.
sambor87
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-08-24, 13:42

Post autor: sambor87 »

Ja najczęściej chodzę do marków sklepów. Te tańsze buty piłkarskie nie wytrzymują tak długo. Czasami uda się trafić na jakieś fajne promocje w marketach.
Piotrek Trefl
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-08-25, 10:13
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: Piotrek Trefl »

W Intersporcie i Decathlonie sprzęt też jest markowy, a plusem jest to, że w jednym miejscu dostępne są produkty różnych firm. Ja akurat wybieram najczęściej we wspomnianym sklepie francuskiej grupy, ale dlatego, że mam blisko. Jeśli chodzi o buty piłkarskie, z czystym sumieniem mogę polecić Adidas Kaiser 5 Liga. Wiem, że model nie jest najtańszy, ale wiem z własnego doświadczenia, że naprawdę jest wytrzymały.
kowal.adamus
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-08-26, 14:50
Kontakt:

Post autor: kowal.adamus »

Ja zawsze wyszukuję okazji na allegro, bo często można tam znaleźć modele z poprzedniego sezonu w dobrych cenach.
cecoo87
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-09-10, 09:30

Post autor: cecoo87 »

Ale na allegro nie przymierzysz, a buty piłkarskie muszą idealnie leżeć na Twojej nodze. Polecam Decathlon.
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

buty piłkarskie

Post autor: brobro »

Stacjonarnie to możesz zajrzeć do Decathlonu jak masz jakiś w okolicy może coś ciekawego będzie na promocji. A jeśli chodzi o internetowe sklepy piłkarskie to zobacz na http://futbolsport.pl/ masz sporo obuwia piłkarskiego na różne rodzaje nawierzchni. Zakupy na Allegro bym sobie odpuścił przynajmniej w przypadku jakichś markowych butów.
Awatar użytkownika
Tiizerr
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-05-23, 09:21

Post autor: Tiizerr »

Ja gram w ręczną oraz w piłkę nożna i teraz sobie szukam jakiegoś dobrego teamu. Potrzebny jest mi także producent siatek sportowych który uszyje mi siatki do boiska które mam na podwórku bo bez siatki granie to słabo a brami są ładne.
ODPOWIEDZ