pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dlaczego Polacy nie kibicują polskim drużynom?

Aktualności z boisk piłkarskich.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Dlaczego Polacy nie kibicują polskim drużynom?

Post autor: Rose »

Zauważyłam, że mało kto, z tych którzy oglądają piłkę nożną kibicuje polskim drużynom. Gdy są jakieś mistrzostwa i gra także Polska to oni zamiast wspierać i wierzyć w polską drużynę kibicują zagranicznym.
Też tak macie? Czy mimo, że Polacy do mistrzów w piłce nożnej nie należą, zawsze im kibicujecie? Dlaczego?
Awatar użytkownika
flammable.
-#
-#
Posty: 166
Rejestracja: 2010-03-01, 00:11

Post autor: flammable. »

ja chociaż patriotką nie jestem, to zawsze kibicuje naszym. wiem, że nie należą do najlepszych, są krytykowani przez Polaków, bo do czasu kiedy Polakom idzie gra, wtedy każdy Polak chwali zawodników, jak to ten bramkarz jest dobry, natomiast w sytuacji, kiedy naszym marnie idzie, wtedy zaczyna sie narzekanie. no cóż takim narodem juz jesteśmy. ale mimo wszystko, słyniemy z głośnego dopingowania naszych, co jest pewną formą wspierania.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Myślę, że polscy piłkarze mogą mieć pretensje jedynie do siebie.
Gdy Polska gra nie kibicuje przeciwnikom ale mimo to od razu zakładam, że przegramy. Od dawien dawna nie pokazali co naprawdę znaczy zagrać dobry mecz.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

flammable. pisze:wiem, że nie należą do najlepszych
nie naleza do najlepszych? Oni nawet nie naleza do przecietnych.
Zreszta zastanówcie sie,jak wierzyc w zwycięstwo polskiej druzyny jezeli jest oczywistym faktem ,ze dadzą po raz kolejny dupy?
Polska przeżywa kryzys pilki noznej od paru lat i coz nie wydaje mi sie aby mial sie szybko skonczyc.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

marionetkowa pisze:nie naleza do najlepszych? Oni nawet nie naleza do przecietnych.
Zgadzam się.
Ale jestem patriotką i uważam za swój obowiązek kibicować polskim drużynom. Zawsze trzymam za nich kciuki, zawsze im dopinguję. Gdyby załóżmy był mecz i grała Polska i Francja, dopingowanie Francji uznałabym za zdradę kraju, no może tak bardziej w przenośni.
Ostatnio oglądałam fajny filmik, rozmowa z obcokrajowcem będącym na wymianie w Polsce, Portugalczyk o ile mnie pamięć nie myli. I on właśnie mówił, że to bardzo bardzo dziwne i go to zaszokowało gdy zapytał się jakiemuś Polakowi któremu klubowi kibicuje, a on powiedział Real Madryt, czy coś, a ten spodziewał się polskiej drużyny.
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

marionetkowa pisze:
flammable. pisze:wiem, że nie należą do najlepszych
nie naleza do najlepszych? Oni nawet nie naleza do przecietnych.
Moim skromnym zdaniem mylisz się. Polscy zawodnicy są niczego sobie. Może to nie jest to klasa światowa ale mają potencjał, aby "opanować" Europę Wschodnią. A narazie możemy pomarzyć o wygranej nad Szachtarem Donieck, czy CSKA. Całe zarządy z PZPN'em na czele są o dupę potłuc.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Jak dla mnie to tu chodzi o piękno gry. Polskie drużyny jak wiadomo g**no potrafią. Takie jest moje zdanie i nic tego nie zmieni.

A jak Polska grała z Hiszpanią, to całym sercem byłam z mistrzami.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Pivo pisze:Całe zarządy z PZPN'em na czele są o dupę potłuc.
Już nie mówiąc ilu dobrych zawodników nie przyjęli do kadry a teraz robią świetne kariery w innych reprezentacjach. Cóż.
Prawdziwy fan wspiera swoją drużynę zawsze bez względu na wynik. A cała reszta anty fanów tylko jak przegrają "jak mi wstyd, oni są do du*y!". Naszym owszem brakuję do światowej czołówki, ale to nie tylko wina piłkarzy tylko również tych którzy powinni zapewnić odpowiednie wyszkolenie.
Nie oglądam piłki, kiedyś kibicowałam, oglądałam mecze teraz nie mam na to zbytnio czasu.
Awatar użytkownika
Moter04
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-05-14, 13:43

Post autor: Moter04 »

W Internecie jest sporo porad w tym temacie. Z całą pewnością coś się znajdzie ;)
Zła dziewczyna wybiera złego chłopaka. Tak to już jest na świecie. Zwłaszcza gdy dotyczy to tego świata.
HenryWop
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2019-02-02, 12:00
Lokalizacja: Sri Lanka
Kontakt:

Dlaczego Polacy nie kibicuja polskim druzynom

Post autor: HenryWop »

Kolejne 2 trafienia zaliczyl Tomasz Gruszczynski dla Dudelange aktualnego lidera Fortis League, z 13 trafieniami jest najskuteczniejszym polskim strzelcem Tutaj coraz wiecej sie o nim pisze nie przekrecajac nazwiska
https://rc-softtech.com/
ODPOWIEDZ