pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Euro 2012. Co o tym sądzicie?

Aktualności z boisk piłkarskich.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Euro 2012. Co o tym sądzicie?

Post autor: s3r0 »

Jak oceniacie nadchodzące Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie? Czy to wszystko wypali czy będzie to największa porażka w Historii organizatorów? Ogólne refleksje na ten temat.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

s3r0 pisze:ędzie to największa porażka w Historii organizatorów
:mrgreen:
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Mam mieszane myśli na ten temat...
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

Mam mieszane myśli na ten temat...
A możesz bardziej rozwinąć swoją wypowiedz? Bo jestem ciekaw co sądzą o tym inni ludzie. Moim zdaniem nie będzie tak źle jak to piszą.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Stadiony stadionami... Zastanawiam się tylko co z drogami i noclegiem dla milionów kibiców...
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

NAwiedzonA pisze:co z drogami i noclegiem dla milionów kibiców...
Polska dysponuje Szeregiem Hoteli więc nie widzę tutaj żadnego problemu :)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Słyszałam, ze mają odwołać Euro u nas.
Jeśli nadal w takim tępię drogi i stadiony będą budowane (a w ogóle to są budowane? ;p) to ja życzę powodzenia. Bo na razie widzę wiele planów i zmian firm które mają tym się zająć.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

M. Jakieś 2 tygodnie temu przyjechała do nas komisja sprawdzić postępy. Ocenę w skali 1-5 została wystawiona naszym stadionom i wynosiła 5 czyli max co się rzadko zdarza a Hotele to już trochę gorzej bo 3. Ukraina nie miała nic do oceniania ponieważ ich stadiony to jedna wielka ruina..
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

M. pisze:zmian firm które mają tym się zająć.
problemy z przetargami to nasza zmora, nie tylko jeśli chodzi o stadiony i Euro 2012, ale także o dotacje unijne. Ile nam pieniędzy przepada, bo przetargu nie umiemy zorganizować :?
s3r0 pisze:Czy to wszystko wypali czy będzie to największa porażka w Historii organizatorów?
pewnie ani to, ani tamto. Pewnie będzie tak przeciętnie i nie najlepiej, jednak nam się uda to zorganizować, tylko co z Ukrainą?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nie bardzo się orientuje. Na początku było o tym bardzo głośno a teraz cisza więc nie wiem jak się mają sprawy.
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

Moim zdaniem to jeszcze 2 lata i wszystko może się zdarzyć i może wypalić, a ludzie, którzy mówią, że będzie klapa jeszcze to utrudniają.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

s3r0 pisze:akieś 2 tygodnie temu przyjechała do nas komisja sprawdzić postępy. Ocenę w skali 1-5 została wystawiona naszym stadionom i wynosiła 5 czyli max
Właśnie słyszałam o tym w radiu.
Cóż, bądźmy optymistami. Tylko tyle nam zostaje ; ). A co będzie tak naprawdę okaże się w czasie Euro.
Awatar użytkownika
methanabol.
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2010-05-31, 21:06

Post autor: methanabol. »

Według mnie, będzie następująco.

Polska jakoś wywiążę się z tych obowiązków i będziemy na poziomie wobec europy, lecz Ukraina zawali sprawę, mistrzostwa zostaną przekazane Niemcom, co da im 80% meczów u nich a nam zostawią mecze Malty i San Marino.

Oby jednak Ukraina wreszcie podniosła tyłek i wzięła się do roboty.
matrix
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-07-15, 09:52

Post autor: matrix »

Polacy jak zwykle pokażą klasę i odpadną w fazie grupowej ,bo jak na razie to ich na więcej nie stać :-)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

niepokorna pisze:problemy z przetargami to nasza zmora,
Obecnie widać to na budowie naszych autostradach.
Cóż, został rok. Oczywiście wyrobimy się tylko szkoda, że przez lata od tej informacji jest więcej polityki i przetargów niż pracy, którą widać.
matrix pisze:Polacy jak zwykle pokażą klasę i odpadną w fazie grupowej ,bo jak na razie to ich na więcej nie stać
Tu nawet nie chodzi czy odpadniemy nawet na początku tylko to czy potrafimy takie mistrzostwa zorganizować.
ODPOWIEDZ