pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Środki transportu

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Środki transportu

Post autor: kashmira »

Jakie środki transportu preferujecie? Dlaczego akurat te? Jakich unikacie?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Przeważnie autem jeżdżę,rzadko zdarza mi się podróżować autobusem czy ciopągiem [pociągiem ;P],ale mam jakąś manię jeżdżenia metrem po Warszawie,tak jak i tramwajem :roll: Potrafię sobie pojeździć ot tak,bez celu,poobserwować ludzi [poobgadywać ich w myśli ;P],aaa i jak mam już jechać gdzieś daleko,to tylko pociągiem ;)
Awatar użytkownika
madafaka
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2008-12-30, 10:51

Post autor: madafaka »

Rowerem :mrgreen: samochody które mnie pociągają po polskich drogach nie jeżdzą wiec jazda samochodem ogolnie mi zlewa :P
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Najlepiej jest samochodem:) ale nie zawsze się da więc wtedy staram się wyberać busy, bo w nich jest mniej ludzi i jak są upały to jest trochę "lżej". Staram się unikać autobusów, nie nawidzę nimi jeździć, nie dość że się wleczą, jest straszny tłok i głośno że własnych myśli nie słychać, to jeszcze latem nie da się w nich oddychać:)
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Własny samochód-pełen komfort ;) Natomiast nienawidzę jeździć busami (ale i tak jeżdżę, bo muszę:D) tłok straszny, czasem to nawet oddychać nie ma czym :P
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Głównie to moje nogi, ale skracam sobie często wysiłek, jeżdżąc autobusem :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Samochód, choć sama jeszcze nie mam prawka. Do szkoły - autobus. Pociągiem jechałam raz w życiu, a raczej dwa - bo w obie strony ;p Drogę powrotną wspominam trochę z niepokojem ;/ Co do tramwaju, to mieszkam na wsi;) Ale jechałam - fajnie :P
A metro jest świetne =) I rowerkiem lubię jeździć, często organizujemy z rodzinką wycieczki rowerowe.
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Kochamm pociągi <3 :P
Chociaż nie zdarza mi się często nimi podróżować :/
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Ja lubię jeździć samochodem, nie wiem dlaczego, jest mi wygodnie i dobrze się czuję, podobnie jest z pociągami. Ale samolotem raz leciałam i miło tego nie wspominam, nie dość że się bałam tego, że spadniemy to jeszcze było cały czas mi nie dobrze xD
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

tanczenalace pisze:Kochamm pociągi <3 :P
Chociaż nie zdarza mi się często nimi podróżować :/
jak wyżej.

jeszcze rok temu jeździłam pociągiem prawie codziennie, 20 minut co prawda, ale zawsze coś.

Lubię wszystkie rodzaje transportu, z których dotąd korzystałam: pociągi, samochoty, autobusy, tramwaje, nawet rower (pod warunkiem, ze nie pada ;P)
Awatar użytkownika
Tomlee
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2009-06-27, 19:50

Post autor: Tomlee »

Z racji tego że nie mogę jeszcze zdawać na prawko zostaje mi tylko rowerek, skuter i autobus. Preferuje jednak wyłącznie rowerek, w autobusie zawsze ciasno, a skuterem się nie zmęczę zanim dotrę do celu więc nie ma żadnej satysfakcji z przejechanej trasy. Jadąc rowerem mogę przyglądnąć się co dzieje się wokoło, a nie zawsze możliwe jest w autobusie, tym bardziej jak prowadzę skuter.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Rower , rolki , nogi . Mieszkam w małym miasteczku : P
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Wszędzie chodzę na pieszo. Raz na ruski rok skorzystam z autobusu żeby gdzieś pojechać. No chyba że brat w domu to samochodem.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Jako przyszła absolwentka Technikum Ochrony Środowiska preferuję komunikacje miejską, rower, bądź wygodne buty.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

ja dużo chodzę na pieszo, rowerem, albo czasem tata mnie wozi.
nie lubię autobusów zresztą w moim mieście jest och strasznie mało
ODPOWIEDZ