pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Środki transportu

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

NAwiedzonA pisze:Jako przyszła absolwentka Technikum Ochrony Środowiska preferuję komunikacje miejską, rower, bądź wygodne buty.
wiesz co jest smieszne? wyprodukowanie ekologicznej toyoty prius- hybryda jest duzo mniej ekologiczne niż wyprodukowanie normalnego samochodu...
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Musze przyznać ze uwielbiam jeździć autobusami Kojarzy mi się to jeszcze z czasów szkolnych zwłaszcza jazda całą grupą z tyłu autobusu :)
No ale nie ma to jak jeździć samochodem... dużo wygodniejsze.
Preferuję też własne nogi :)
Awatar użytkownika
Ray
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-10-28, 09:15
Lokalizacja: Komputer

Post autor: Ray »

Ja preferuję jednak pociągi. Są wygodne. Nie trzęsie tak jak w autobusie i są szybsze. Po prostu uwielbiam nimi jeździć.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

Ray pisze:Ja preferuję jednak pociągi. Są wygodne. Nie trzęsie tak jak w autobusie i są szybsze. Po prostu uwielbiam nimi jeździć.

Pozdrawiam
ja też lubię szczególnie nocnymi, poważnie! nie lubie jak smierdzą i jak jest mega tłum chociaż ostatnio jechałem z wagonem studentów i był niesamowity swojski klimat :)
Awatar użytkownika
Consigne
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-11-01, 13:25

Post autor: Consigne »

Codziennie dojeżdżam do szkoły pociągiem. Pociągi są wygodne, jest w nich ciepło i są szybsze od podmiejskich autobusów. Są też tak jakby mniej męczące podczas jazdy w odróżnieniu do wcześniej wspomnianych autobusów.
Uwielbiam też tramwaje, to tak jakby moja miłość od lat dzieciństwa. Samochody są wygodne, ale w ostatnim czasie preferuję komunikację miejską.
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

Consigne pisze:Codziennie dojeżdżam do szkoły pociągiem. Pociągi są wygodne, jest w nich ciepło i są szybsze od podmiejskich autobusów. Są też tak jakby mniej męczące podczas jazdy w odróżnieniu do wcześniej wspomnianych autobusów.
Uwielbiam też tramwaje, to tak jakby moja miłość od lat dzieciństwa. Samochody są wygodne, ale w ostatnim czasie preferuję komunikację miejską.
Ekologicznie. Jak byłem dzieciakiem to też strasznie lubiłem tramwaje. pewnie dlatego, że u mnie w mieście ich w ogóle nie było i jak już gdzieś zdarzyło mi sie jechać to zawsze było to jakimś przezyciem
kasia107
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2009-11-06, 19:11

Post autor: kasia107 »

nogi albo rower zdrowe i kondyche potem masz lepsza xD
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Tramwaj, autobus, samochód, rower, a często trójka i krajem :)
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

SynSula pisze:Tramwaj, autobus, samochód, rower, a często trójka i krajem :)
co masz na myśli trojką i krajem?
Awatar użytkownika
lionsek5
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-02-19, 16:39
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: lionsek5 »

Tramwaj, Autobus, Pociąg... u mnie nie ma innej możliwości, przypominam że jestem sympatykiem ;)

Co do ekologii... są autobusy Hybrydowe, a tramwaje są elektryczne (Podobnie pociągi)
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Re: Środki transportu

Post autor: emilkka »

kashmira pisze:Jakie środki transportu preferujecie? Dlaczego akurat te?
samochód, strasznie lubię jeździć jako pasażer, a teraz i jako kierowca. No i autobus oczywiście, niestety muszę z tego środka transportu korzystać nacodzień :P
kashmira pisze: Jakich unikacie?


strasznie nie lubię jeździć metrem. jak nie muszę, to nie wsiadam
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Ostatnio nawet polubiłam jazdę samochodem.;)
alakam1
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2012-12-14, 11:25

Post autor: alakam1 »

Samochód jest najwygodniejszy. W dalszą podróż samolot
Kasia67
-#
-#
Posty: 86
Rejestracja: 2016-05-21, 21:33

Post autor: Kasia67 »

Lubię jeździć samochodem, ale ostatnio miałam wypadek i samochód został zabrany przez pomoc drogową http://holowanie.i-poznan.pl Teraz jeżdżę albo rowerem albo autobusami. Chociaż czekam aż naprawią mi samochód, bo jednak to najwygodniejsze :)
ODPOWIEDZ