pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prawko

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
Awatar użytkownika
Boti_s
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-08-19, 10:08

Post autor: Boti_s »

Ja żeby zrobić prawko muszę mieć swój samochodzik .... rodzice maja samochód ale po co mam się pytać czy prosić skoro mogę zarobić sobie na swój własny a później mogę robić prawo jazdy
Do tego jeszcze roczek więc na luzie
Awatar użytkownika
Goods
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2009-09-05, 14:33
Lokalizacja: Działdowo

Post autor: Goods »

Boti_s pisze:Ja żeby zrobić prawko muszę mieć swój samochodzik .... rodzice maja samochód ale po co mam się pytać czy prosić skoro mogę zarobić sobie na swój własny a później mogę robić prawo jazdy
Do tego jeszcze roczek więc na luzie
Weź pod uwagę to, że egzamin możesz oblać kilka razy. Nie ubliżam Ci, mówię tylko jak jest. Wiele zależy od egzaminatora, jeśli będzie Cię chciał usadzić, to i tak to zrobi.

Zdałem za drugim razem i jestem zadowolony. Kiedy usłyszałem, że będę egzaminowany przez R*****, myślałem, że nie zdam, ale udało się. Za pierwszym niby wymusiłem, bo jakaś kobiecina mrugnęła mi światłami, żebym pas zmienił - był niesamowity korek, a egzaminator zaraz w hamulce depnął.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

W przyszłości chcę zrobić, ale to daleka przyszłość :)
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

Boti_s pisze:Ja żeby zrobić prawko muszę mieć swój samochodzik .... rodzice maja samochód ale po co mam się pytać czy prosić skoro mogę zarobić sobie na swój własny a później mogę robić prawo jazdy
Do tego jeszcze roczek więc na luzie
bardziej opłaca się najpierw zrobić prawko by nie opłacać samochodu którego się nie używa
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

Ja dziś skończyłam teorię! ;D
3 stycznia mam wewnętrzny, a później za kółeczko. ;D ;D
:piwo:
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Jestem w trakcie robienia. : )
Jeszcze kilka godzin i egzaminy chociaż mi się odechciało. :roll:
Awatar użytkownika
Ola9x
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2010-02-17, 15:56

Post autor: Ola9x »

udało się zdać za pierwszym ;) trafiłam na dobrego egzaminatora i łatwą "trasę" (włączyłam kierunek w lewo a powinnam w prawo - egzaminator machnął mi ręką,żebym zmieniła :D ). Sam egzamin trwał 45 minut ale czekanie 2,5 godziny... :/
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie mam. Ale kiedyś... W przyszłości z pewnością się nad tym zastanowię.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Nie wiem czy będę robić, bo i tak nigdy w życiu nie zdam.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja już od prawie dwóch lat mogłabym zacząć robić, ale mimo to nie wyobrażam sobie, że teraz mogłabym zacząć kurs.
1. Nie mam pieniędzy. Moi rodzice wyszli z założenia, że na prawo jazdy muszę zarobić sobie sama, tak jak oni, a poza tym moje studia i tak ich dużo kosztują.
2. Czas - teraz są wakacje, ale wątpię, żeby się wyrobić z kursem i zdaniem w takim czasie. A jak jest rok akademicki to czasu wolnego naprawdę nie ma dużo.

Z jednej strony w ogóle nie ciągnie mnie do samochodu, nie widzę się w tym, nie mam zielonego pojęcia o prowadzeniu samochodu, a z drugiej wiem, że jest to bardzo przydatne i potrzebne. Boję się, że będę skazana na autobusy...
Awatar użytkownika
Burning
-#
-#
Posty: 726
Rejestracja: 2009-08-17, 20:29
Lokalizacja: Krk

Post autor: Burning »

Prawo jazdy w moim przypadku wygląda tak , że szkoła do której teraz poszedłem sponsoruje wszystkim uczniom szkoły prawo jazdy na samochód za darmo ;) Tzn. trzeba sobie chyba tylko 100zł. zapłacić za coś tam ;)
Wiec o prawo jazdy nie mam co się martwić ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mam zamiar zrobić od razu, gdy będę mieć już prawną możliwość. Ciągnie mnie do samochodów, bardzo, najchętniej jeździłabym już, nawet zastanawiałam się nad prawem jazdy od 16 lat, no, ale nie mam Smarta, ech.
Awatar użytkownika
Mychau
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2010-08-02, 15:29
Lokalizacja: ZMA

Post autor: Mychau »

Słyszałem, że prawko teraz ma podrożeć :)
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Mam prawko, egzamin był łatwy, a jazdy miałem z dobrym instruktorem ;).
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Moqueur, za pierwszym razem zdałeś?


Ja gdzieś za miesiąc zacznę kurs. Chcę zrobić szybko prawko, zęby się uniezależnić w 100% od matki i MPK.
ODPOWIEDZ