pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prawko

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Prawko

Post autor: kashmira »

Macie? Czy dopiero planujecie zrobić? : ) Może jakieś doświadczenia z egzaminów?
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Wszystko jeszcze przede mną:) Wprawdzie nie palę się do jazdy samochodem, ale moi rodzice i bracia tak namiętnie mnie namawiają. Poza tym w moim domu wszyscy mają prawa jazdy (oprócz mnie bo jeszcze gówniara jestem) no więc tak myślę że dotrzymam im kroku, nie narobie wstydu i spróbuję zdać:) Poza tym przyda mi się to :D
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Planuję zrobić kiedyś :P Aczkolwiek nie wiem czy jest sens tracić czas i kasę :mrgreen:
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

W tym roku robię - średnio sobie to wybrażam, ale to raczej konieczność w dzisiejszych czasach :D
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Już mogę robić kurs, ale jakoś mnie nie ciągnie. Może gdyby rodzice dali mi kasę, to bym się zapisała, ale muszę jeszcze poczekać. Zrobić zrobię na pewno, bo nie wyobrażam sobie życia bez tego. Tylko teraz pójdę na studia i i tak bym nie jeździła, więc zrobię to za 3 lata.
Awatar użytkownika
Liquorice
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2009-05-23, 00:10

Post autor: Liquorice »

A ja już jestem posiadaczką prawa jazdy. Na początku to było może super, jeździło się ile wlezie tym bardziej, że moi rodzice nie mają prawa jazdy, więc samochód jest tylko dla mnie. Jednak teraz już mi się znudziło, wolę wziąć rower, albo przejść się na pieszo.
Awatar użytkownika
Clover_Minson
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2009-05-26, 16:08

Post autor: Clover_Minson »

Ja już zdałam :)
Jakieś dwa tygodnie temu miałam egzamin :D
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Zamierzam zrobić, gdy tylko będę mogła ;) Od dziecinstwa ciągnęło mnie do jazdy samochodem ;P
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Jeszcze wczoraj rano za żadne skarby świata nie chciałam robić, ale jak sie dowiedziałam, że The Offspring będą grali na Słowacji to już sie nie mogę doczekać kiedy wreszcie będę je mieć! Tak wiem mam na ich punkcie obsesje, ale czego to sie nie robi, żeby zobaczyć swoich idoli xD
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Niestety doświadczenia nie mam żadnego ale i tak nie stanowi to dla mnie żadnego problemu i na pewno będę robiła oczywiście jak starczy kasy. Boję się trochę jazdy bo jak jestem zdenerwowana to często coś mi nie wychodzi ale jestem dobrej myśli. Prawo jazdy we współczesnych czasach to bardzo przydatna rzecz dlatego tym bardziej nie odpuszczę xD
jurekx
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2009-06-02, 21:41

Post autor: jurekx »

ja właśnie jestem w trakcie robienia ;)
Awatar użytkownika
Lukasz
-#
-#
Posty: 263
Rejestracja: 2009-07-13, 16:11

Post autor: Lukasz »

Mam prawko i jakimś cudem udało się zdać za pierwszym razem.^^
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja postanowiłam, że po licencjacie zrobię. Chciałabym teraz, ale nie zdążę do października, a poza tym nie mam pieniędzy...
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Chciałabym już zdawać , ale jeszcze musze poczekaaaaać : ( !
Awatar użytkownika
4-listnaKoniczyna
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2009-07-05, 23:01

Post autor: 4-listnaKoniczyna »

M. pisze:Macie?
mamy:)
M. pisze:Może jakieś doświadczenia z egzaminów?
oj i to sporo:) egzaminy są straszne. Przed każdym (oprócz pierwszego) coraz bardziej się denerwowałam. Aż w końcu powiedziałam sobie mam matury i kurcze między nimi będzie egzamin albo zdam wszystko albo nie zdam nic. I właśnie wtedy zdałam prawko a i matury też m i nieźle poszły:) Ale dużo zależy od egzaminatora a nie od tego jak się jeździ.

[ Dodano: 2009-07-13, 17:17 ]
Lukasz pisze:Mam prawko i jakimś cudem udało się zdać za pierwszym razem.^^
to gratuluję bo to szczęscie na prawdę jest zdać za pierwszym razem. Chociaż te osoby zawsze śmiały się z ilości moich podejść:)
ODPOWIEDZ