pompy abs, abs pump

wiercenie studni

wynajem samochodów

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
Pasiflora
-#
-#
Posty: 100
Rejestracja: 2018-08-14, 11:56

wynajem samochodów

Post autor: Pasiflora »

Mialam kilka sytauacji w których musiałam skorzystać z pomocyb wypożyczalni aut. Zawsze mój wybór padał na CarNet https://carnet.pl/ . Sa pod ręką a po za tym samochody są zawsze zadbane nie trzeba wypełniać wielu formalności.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: wynajem samochodów

Post autor: malra »

Możliwość wypożyczenia auta jest zawsze dobrą opcją w potrzebie gdy nasze auto zawodzi. Jedyne o czym musimy pomyśleć to w momencie podróżowania im z dzieckiem warto zaopatrzyć się w Smart Kid Belt. Urządzenie z atestami, które zadba o bezpieczną jazdę w aucie dziecka w wieku 5-12 lat. Jest ono małe i poręczne więc łatwo z nim się przemieszczać.
CELCAMP
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2021-08-20, 12:19
Kontakt:

Re: wynajem samochodów

Post autor: CELCAMP »

Zajmujemy się wynajmem, sprzedażą nowych i używanych kamperów. W ofercie kamperów CELcamp.pl znajdziesz pojazdy producenta Chausson, Malibu, Dethleffs, Sunlight . Caravaning to nasza pasja, dlatego nieustannie pracujemy nad tym, by tworzyć wszechstronną ofertę, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Posiadamy pojazdy, które sprawdzą się zarówno podczas aktywnych wakacji i szybkiego objazdu po europejskich stolicach, jak i podczas spokojnego kempingu nad jeziorem.
CELCAMP.pl - wynajem kamperów
rozmowna22
-#
-#
Posty: 74
Rejestracja: 2022-04-28, 19:26

Re: wynajem samochodów

Post autor: rozmowna22 »

Super wypożyczalnię samochodów sportowych możecie znaleźć tutaj https://sexycars.pl/wypozyczalnia-samochodow-sportowych-wroclaw/ Cieszyłam się jak małe dziecko gdy śmigałam przez miasto luksusowym Porsche. Z tego co wiem można też wypożyczyć samochód na ślub lub na każdą inną okazję bądź event. Do ślubu samochód można wypożyczyć z kierowcą i przyjeżdża już ozdobiony. Zawsze samochód jest w pełni zatankowany i jest zaraz po przeglądzie więc nie ma niespodzianek po przejechaniu kilku kilometrów.
JacekB
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-09-24, 19:27

Re: wynajem samochodów

Post autor: JacekB »

Jak ktoś prowadzi wynajem samochodów, to warto się dodatkowo zabezpieczyć w monitoring samochodu. Nawet nie chodzi o samą pozycję przez GPS, ale też o inne dane, które mogą być wysyłane do biura. Flotman ma ciekawe rozwiązanie do tego. Bardziej pod firmy, ale w wynajmie tez się sprawdzi. Można nawet kontrolować jaki był styl jazdy, stan paliwa itd. I to wszystko zdalnie.
ODPOWIEDZ