pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jakie macie zdanie o skupach aut?

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Jakie macie zdanie o skupach aut?

Post autor: goral33 »

Witam wszystkich forumowiczów.

Chciałbym się Was spytać jaką macie opinię o skupach aut.

W swoim życiu kilkukrotnie zmieniałem samochód i prawie za każdym razem sprzedawałem auto na portalach ogłoszeniowych typu olx. Plus jest taki, że za samochód można dostać więcej, niż się oczekuje, ale niestety na sprzedaż trzeba bardzo długo czekać, szczególnie przy popularnych autach, jak np. golf 3, audi a4 czy bmw e36. Oczywiście, za niską cenę można opchnąć od razu, ale kto tak chce…

Ostatnio miałem jakoś przez pół roku audi 80. Cudowny samochód, ale niestety mój egzemplarz był bardzo zajechany. Nie mam pojęcia kto nim jeździł, ale stan był okrutny. Poszukiwałem 80-tki bardzo długo, a jak już znalazłem „dobrą” 80 to okazała się trefna. Chyba za bardzo byłem „napalony” na zakup i byłem ślepy na jakieś dobre wady. Wady, które potem były dużym problemem. Moje marzenie stało się koszmarem, a taka ładna 1.8 w automacie była :(

Padło pytanie – co robić… naprawić czy sprzedać… kolega polecił mi żebym sprzedał, bo tak to będzie stała i gniła, a może ktoś kupi, naprawi i będzie dumnie jeździł klasyczną 80-tką.

Wystawiłem na moto allegro i olxa – nic, zero odzewu. Po miesiącu ciszy pojechał do kilku komisów samochodowych, gdzie chcieli mi dać bardzo śmieszne pieniądze. Dosłownie połowę tego, co chciałem, a uwierzcie mi, że nie chciałem dużo (głównie ze względu na stan auta).

W internecie szukając sposobu na sprzedaż znalazłem skup aut. Myślę – co mi szkodzi, zadzwonię i zapytam. Pan przyjechał, pooglądał i zaproponował mi cenę taką jaką chciałem na samym początku. Od razu umowa i gotówka do ręki. Gdyby ktoś poszukiwał dobrego skupu aut we Wrocławiu to polecam Wigmet - https://wigmet.pl.
ODPOWIEDZ