pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Alkomat

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Alkomat

Post autor: zbyhu »

Czy ktoś z Was posiada alkomat w domu? Wyniki z takich urządzeń są wiarygodne??
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Post autor: marsik »

Obczaj Jak wybrać alkomat ? Rodzaje i sposób działania alkomatów Fajna pomoc przy wyborze. Zasada podobnie jak przy każdym sprzęcie im droższy tym lepszy. Choć to nie oznacza, że tylko najdroższy sprzęt jest dobry. Po prostu trzeba kupować z głową.
Pzdr
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Jak chce się mieć porządny alkomat i być pewnym wyniku to chyba trzeba byłoby zainwestować w taki profesjonalny alkomat z internetowego sklepu. Jest naprawdę porządny, bo jak czytałam korzystają z niego nawet policjanci, więc nie byłoby przy nim żadnych wątpliwości.
lema
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2016-07-28, 16:29

Post autor: lema »

Alkohit ma fajne modele, mam x50, mały, szybko daje wyniki, robiliśmy porównanie z dużo droższym alkomatem i wyszło na to samo, tutaj nie ma chińskiego sensora i też dają długą gwarancję na urządzenia
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Nigdy nie wiadomo, kiedy się przydadzą. Dlatego też myślę, że warto zakupić dobrej jakości kamerkę, którą można znaleźć m.in. tu https://lucann.pl/rejestratory-jazdy.html. W dłuższej perspektywie czasowej może okazać się to świetną inwestycją.
ODPOWIEDZ