pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wymarzone auto

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
JacekB
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-09-24, 19:27

Re: Wymarzone auto

Post autor: JacekB »

lukrecja pisze: 2019-08-27, 10:02
sevebrzo pisze: 2019-06-14, 10:17
mimmi pisze: 2019-05-14, 12:16

A co to za adapter? Nie wiedziałam,że dzieci mogą podróżować w czymś innym jak tylko w fotelikach.
W przepisach masz zapis "foteliki i inne urządzenia przytrzymujące" i ten pas pod to się łapie. Skoro ma atesty i przeszedł badania to jak najbardziej się nadaje do użytku. Widziałem, że mają też atest na stany (Calspan) wiec spełniają bardziej rygorystyczne normy.
Drogi jest ten pas? Gdzie można go kupić?
Z tego co widziałem to ten adapter do pasa, Smart Kid Belt jest w całkiem fajnej cenie. Chyba coś koło 100. Można spotkać czasem na stacjach albo w Rossmannie chyba też były. Rozwiązanie ciekawe. Mnie zdziwiło to, że producent tak otwarcie pokazuje wyniki z homologacji i innych atestów. Przy fotelikach takich informacji sie za bardzo nie znajdzie.
sevebrzo
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2019-06-14, 07:14

Re: Wymarzone auto

Post autor: sevebrzo »

lukrecja pisze: 2019-08-27, 10:02
sevebrzo pisze: 2019-06-14, 10:17
mimmi pisze: 2019-05-14, 12:16

A co to za adapter? Nie wiedziałam,że dzieci mogą podróżować w czymś innym jak tylko w fotelikach.
W przepisach masz zapis "foteliki i inne urządzenia przytrzymujące" i ten pas pod to się łapie. Skoro ma atesty i przeszedł badania to jak najbardziej się nadaje do użytku. Widziałem, że mają też atest na stany (Calspan) wiec spełniają bardziej rygorystyczne normy.
Drogi jest ten pas? Gdzie można go kupić?
Widziałem go już na stacjach i w marketach. Raczej nie ma problemu z dostępnością Smart Kid Belt. Do tego na pewno w internecie znajdziesz go. Jego uniwersalność i łatwość montażu nie wymaga jakiejś specjalistycznej wiedzy. Nie musisz tak dopasowywać jak foteliki. Pod tym względem ma przewagę. No i przez to jest to tak mobilne rozwiązanie.
benekk
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2018-01-23, 10:58

Re:

Post autor: benekk »

john.maron pisze: 2018-04-25, 23:51 Nie mam swojego ulubionego typu. Samochody niezbyt mnie kręcą.
Ja też tak myślałem do kiedy nie przejechałem się zajefajnym porsche macan w salonie Porsche Centrum Sopot, nie da się nie polubić tego samochodu, jest komfortowy, piękny, i jeździ jak marzenie.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Wymarzone auto

Post autor: malra »

JacekB pisze: 2019-09-24, 19:33
lukrecja pisze: 2019-08-27, 10:02
sevebrzo pisze: 2019-06-14, 10:17

W przepisach masz zapis "foteliki i inne urządzenia przytrzymujące" i ten pas pod to się łapie. Skoro ma atesty i przeszedł badania to jak najbardziej się nadaje do użytku. Widziałem, że mają też atest na stany (Calspan) wiec spełniają bardziej rygorystyczne normy.
Drogi jest ten pas? Gdzie można go kupić?
Z tego co widziałem to ten adapter do pasa, Smart Kid Belt jest w całkiem fajnej cenie. Chyba coś koło 100. Można spotkać czasem na stacjach albo w Rossmannie chyba też były. Rozwiązanie ciekawe. Mnie zdziwiło to, że producent tak otwarcie pokazuje wyniki z homologacji i innych atestów. Przy fotelikach takich informacji sie za bardzo nie znajdzie.
Dodatkowe wyniki z testów, gdzie Smart Kid Belt został testowany w gronie fotelików, można znaleźć na stronie Fundacji Jestem Potrzebny. Wyniki cieszą gdyż ten adapter naprawdę dba o bezpieczeństwo dziecka w aucie podczas podróży.
JacekB
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-09-24, 19:27

Re: Wymarzone auto

Post autor: JacekB »

malra pisze: 2020-01-26, 18:14
JacekB pisze: 2019-09-24, 19:33
lukrecja pisze: 2019-08-27, 10:02

Drogi jest ten pas? Gdzie można go kupić?
Z tego co widziałem to ten adapter do pasa, Smart Kid Belt jest w całkiem fajnej cenie. Chyba coś koło 100. Można spotkać czasem na stacjach albo w Rossmannie chyba też były. Rozwiązanie ciekawe. Mnie zdziwiło to, że producent tak otwarcie pokazuje wyniki z homologacji i innych atestów. Przy fotelikach takich informacji sie za bardzo nie znajdzie.
Dodatkowe wyniki z testów, gdzie Smart Kid Belt został testowany w gronie fotelików, można znaleźć na stronie Fundacji Jestem Potrzebny. Wyniki cieszą gdyż ten adapter naprawdę dba o bezpieczeństwo dziecka w aucie podczas podróży.
Zobacz jeszcze ten test: https://www.mdpi.com/2624-8921/2/1/8/htm Wyniki opublikowane w renomowanym portalu technicznym (naukowym) w Szwajcarii. Całkiem ciekawe wyniki. Potwierdza sie w nich to, że poziom bezpieczeństwa tego pasa nie odbiega od fotelików.
arem
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2021-09-09, 13:58

Re: Wymarzone auto

Post autor: arem »

ja na co dzień mam skodę fabie i nawet nieźle się sprawuje, lubię ją bo jest wygodna i ekonomiczna. natommiast jeśli chodzi o samochód marzeń to myślę czy nie skorzystać z pomocy tej firmy http://bidcarsusa.pl/ i sobie sprowadzić właśnie z USA jakieś fajne, nietypowe autko. czy znacie tą firmę i możecie coś doradzić?
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Re: Wymarzone auto

Post autor: zbyhu »

ostatnio jeździłem wymarzonym autem brata -BMW 5. Fajne auto. Dobra moc, przestronne. Jedynie jaki miał problem z tym autem to światła led z przodu. Zregenerował je w firmie regeneracja-led.pl. Oprócz zabawy z przednimi zmienił sposób świecenia tylnych kierunkowskazów. Bardzo mi się podoba to płynne wskazywanie kierunku
rozmowna22
-#
-#
Posty: 74
Rejestracja: 2022-04-28, 19:26

Re: Wymarzone auto

Post autor: rozmowna22 »

Moim wymarzonym autem jest samochód na który z moimi zarobkami nigdy nie będę mogła sobie pozwolić. Ale, że jestem marzycielką, która dąży do spełniania swoich marzeń poszukałam wypożyczalni aut z luksusowymi samochodami i znalazłam. Na stronie wypożyczalni https://sexycars.pl/wypozyczalnia-samochodow-sportowych-warszawa/ można poznać całą ofertę samochodów. Auta są jak nowe i po każdym kliencie przechodzą proces czyszczenia oraz są sprawdzane pod względem technicznym, aby każdy klient mógł się czuć bezpiecznie. Jestem bardzo zadowolona z ich usług i chętnie przejadę się jeszcze raz jakimś Ferrari czy Porsche.
marek38
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2022-09-03, 18:02

Re: Wymarzone auto

Post autor: marek38 »

Jak często korzystacie z możliwości robienia zakupów w sklepach internetowych? Wszelkie wyposażenie do mojego garażu zamawiałem w sprawdzonym sklepie internetowym - https://sosulski.pl/wykrywacz-nieszczelnosci-hydrogen--mm,6007950025880s , ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
sims
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2022-11-23, 15:37

Re: Wymarzone auto

Post autor: sims »

Moim zdaniem, jeśli interesują Cię profesjonalne części zamienne do aut amerykańskich, to tutaj https://uspartsimport.pl na pewno znajdziesz największy asortyment tego typu produktów. Poleciła mi to miejsce kiedyś moja koleżanka i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Mają naprawdę wiele ciekawych ofert w atrakcyjnych cenach.
bolcowa
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2022-08-07, 17:58

Re: Wymarzone auto

Post autor: bolcowa »

Ja pojezdzilam po salonach poogladalam mialam kilka jazd probnych i ostatecznie kupilam 2 letnie auto w salonie British Car super obsługa mili i pomocni ludzie.
ODPOWIEDZ