pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jednoślady

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Nigdy nie jeździłem na motocyklu. Na rowerze jeżdżę codziennie jak tylko jest pogoda. Jeśli chodzi o skutery to mój brat miał kultowego Simsona i dość często na nim jeździłem, ale nie wiem co się z nim stało.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ostatnio mam fioła na punkcie motocykli. W przyszłości zamierzam zapracować sobie na jakiegoś ścigacza lub crossa, bardzo bym chciała. A cruiser to już w ogóle marzenie :roll:

Co do skuterów - nie.. Skutery to dla mnie takie zabaweczki, jeździłam ostatnio - owszem, fajnie, ale tylko jako jednorazowa przejażdżka. Dużo bardziej wolę motocykle.
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

Motocykle <3 Uwielbiam i jest to u mnie rodzinne. Rodzina żużlowców także z motocyklami miałam styczność od małego. Sama od czasu do czasu jeżdżę na skuterze. Umiem też na troche szybszym motocyklu brata, ale nie często mi pozwala się przejechać. A uwielbiam być wożoną na ścigaczach ; D
W domu mam obecnie skuter Piaggio, Gilera DNA 50 (oba bez blokad) i ścigacz Honda CBR 900. A i motocykl żużlowy.
Awatar użytkownika
Tienne_ami
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2011-01-15, 19:58

Post autor: Tienne_ami »

Miałam skuter. Marzyłam o nim długo i wreszcie Rodzice stwierdzili, że jestem na tyle dojrzała, żeby go dostać. Sunął dość prędko. Zdałam sobie kartę i mykałam, wypuszczałam sie coraz dalej, no wiadomo, miałam 14 lat, to nie jeździłam b. daleko.
I parę lat temu w Dzień Matki pojechałam do sklepu(jest niedaleko, równie dobrze mogłam się przejść, ale mając tego szatana, zapomniałam, co to nogi). Wracając uderzył we mnie samochód i 60m mnie ciągnął, do tej pory mam pamiątki. ;)
Już mnie nie ciągnie na jednoślady. :)

[ Dodano: 2011-01-21, 23:18 ]
Vana pisze:skuter Piaggio,
Też miałam Piadzia ((:
Karolaa
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2011-06-12, 15:50

Post autor: Karolaa »

Tienne-ami- bardzo współczuję. Niestety większość wypadków z udziałem jednośladów powodują kierowcy samochodów.

Ja marzę o motocyklu, ale mam coraz więcej obaw związanych z bezmyślnością kierowców samochodów...
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

A ja teraz pokochałam wycieczki rowerowe i tak od ponad tygodnia jeżdżę sobie ze znajomymi. Motywujemy się wzajemnie, więc na razie nie opuściliśmy ani jednego dnia. :roll:
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja na wycieczki rowerowe już od dawna jeżdżę, z koleżanką zwiedzamy okolice w promieniu 50 km. Zawsze jak gdzieś jedziemy to musimy zabłądzić, głównie to moja wina, ale przynajmniej beka jest. Raz Pamiętam jak jechałyśmy od koleżanki, która mieszka 7 km od Sandomierza. Chciałyśmy jechać na skróty, a wyszło że pojechałyśmy na jakieś zadupie i nie mogłyśmy stamtąd w ogóle wyjechać. Błądziłyśmy chyba ze 3 godziny.
Kosa
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-10-13, 22:18

Post autor: Kosa »

Ja na motorze jeżdze od 8 roku życia;] Aktualnie jestem świeżo po zdaniu prawa jazdy A1 i kupuje Honde Varadero 125. Jazda na motocyklach jest wspaniała, uspokaja. Ja nie lubię skuterów nigdy takiego nie miałem ;] ale jezdzilem na bardzo wielu i jak dla mnie to bardziej niebezpieczne sa jak motory ;] Na motorze najważniejsza jest wyobraźnia i rozwaga.
Awatar użytkownika
Sarmiczek
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2012-05-25, 13:42
Lokalizacja: Z daleka...

Post autor: Sarmiczek »

Ja mam od dość dawna niezłego smaka na motor, na wakacjach mam zamiar sobie dorobić i zakupić albo jakiegoś simka, albo aprilię RS 50. Wszystko zależy od tego, jakie fundusze uzbieram :). A tymczasem codziennie śmigam kółko rowerkiem dla zdrowia i kondycji ;].
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

Mam pytanko-czy macie w domu jakieś niepotrzebne części do Komara 2350? Jeśli tak, zapraszam na PW.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja obecnie preferuje tylko rower Mamy jeszcze crossa bo mój facet je uwielbia ale jakbyscie chcieli kupić to chętnie sprzedam :D :P
No i moje maleństwo kochane :roll:
Obrazek
alakam1
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2012-12-14, 11:25

Post autor: alakam1 »

NIgdy nie jeździłam a chciałabym bo to świetna sprawa
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

O motocykle trzeba należycie dbać, wypadki na nim zwykle kończą się tragicznie, więc wszystkie części powinny być zawsze sprawne i oryginalne, na to gwarancję masz w sklepie https://napedmotocyklowy.pl/
maciek233
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2018-02-21, 10:03

Post autor: maciek233 »

Ja również sporo jeżdżę na motorze, głównie na crossie. Czy to prawda, że opony znacząco wpływają na komfort podróżowania? Przeczytałem tak w tym artykule http://www.darlowo.info/index.php/83-biznes/5898-w-jezdzie-crossowej-najwazniejsze-sa-opony i zastanawiam się czy różnica w lepszym ogumienia byłaby faktycznie tak zauważalna. Z góry dzięki za waszą odpowiedź!
Marlyn
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-04-25, 14:21

Post autor: Marlyn »

A powiedzcie mi macie u siebie zamontowane deflektory do motocykli ? Bo widziałam, że niektórzy jeżdżą z owiewkami i zastanawiam się nad zakupem. Faktycznie warto ją mieć czy to raczej dla podrasowania wyglądu się montuje?
ODPOWIEDZ