pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Królewski ślub stulecia

Wiadomości ze świata, czyli aktualne wydarzenia na świecie.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Królewski ślub stulecia

Post autor: selene »

Tak właśnie określa ślub Williama i Kate, który odbył się 29 kwietnia tego roku.
Śledziliście to wydarzenie? Nasuwają się Wam na myśl jakieś szczególne refleksje?
I pytanie do Pań - chciałybyście znaleźć się na miejscu Kate ;p?
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

selene pisze:Śledziliście to wydarzenie?
A i owszem. Siedziałam z przeziębieniem w domu, więc miałam włączoną audycję na żywo. Co prawda uważnie śledziłam tylko sam ślub, wiecie "ja, Kate" itp. resztę tak pobieżnie. Komentowałam ze znajomymi ;)
selene pisze:Nasuwają się Wam na myśl jakieś szczególne refleksje?
Nie bardzo. Bajkowy ślub, piękny kościół. Przez chwilę zazdrościłam ale.. na szczęście szybko mi minęło :P
I pytanie do Pań - chciałybyście znaleźć się na miejscu Kate ;p?
Haha, chyba by mnie oślepił łysiną i wywróciłabym się na środku kościoła xD
Nie, nie chciałabym być na jej miejscu. Życie królowej wcale nie jest bajką.
Awatar użytkownika
HUNTER
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2011-04-30, 18:56
Lokalizacja: WZW

Post autor: HUNTER »

Nie oglądałem, nie interesowało mnie to :P Była to tylko kolejna zapchajdziura dla stacji telewizyjnych, ślub jak ślub nic wielkiego. Dla mnie to nie był ślub stulecia :P
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nie widziałam całej relacji, ale nie sposób uciec od tych wszystkich zdjęć i filmików, które pojawiły się w internecie. Kate wyglądała uroczo, to muszę przyznać. Pamiętam, że przed ślubem wszyscy przekrzykiwali się w teoriach jaką założy suknię.
Szczerze mówiąc nie zazdroszczę jej. Nie jestem typem osoby, która pragnie być w centrum uwagi, więc takie zainteresowanie moim ślubem nie byłoby mi nie na rękę. Raczej wolałabym ślub kameralny, w gronie najbliższych. O stresie (jaki na pewno jej towarzyszył) nawet nie wspomnę.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

W ogóle mnie to nie interesowało, ba, nawet całkiem niedawno dowiedziałam się o tym ślubie, chyba jestem dziwna, bo podobno trąbi się o tym już długo, a o dokładnej dacie ślubu dowiedziałam się właśnie w dzień uroczystości. :unsure: Ślubu nie widziałam, zdjęć z tej uroczystości również.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Destroy pisze:chyba by mnie oślepił łysiną i wywróciłabym się na środku kościoła xD
Przestań, ja miałam dziwny sen związany z tą łysinką. Śniłam o Williamie i Kate. Z Kate miałam grać w scrabble (tak, tak... xD), a gdy ona poszła je przynieść to chwilę sobie pogadałam z Willem o powiedziałam mu, że jest trochę łysy. Zdziwił się. Ale to tak nawiasem ;D.
Na myśl to mi się nasunęło, że takie uroczystości nie są dla mnie. Nie zniosłabym bezustannego uśmiechu, machania ludziom i kamer rejestrujących jak się z kimś całuję ;p.
Uroczystości widziałam tylko fragmentarycznie :).
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Nie oglądałam i specjalnie się tym nie interesowałam ale oglądnęłam sobie zdjęcia na necie. Miała ładną sukienke i wogóle cała ładnie wyglądałam. No ślub na pewno był piekny ale ja bym tak nie chciała żyć. Ciągle trzeba się pilnować i trzymać na poziomie To zdecydowanie nie dla mnie
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nie trudno było o tym nie słyszeć jak w mediach nom stop pojawiały się jakieś newsy. Nie interesowało mnie i nie interesuję mnie ten ślub, owszem gdzieś tam widziałam kilka zdjęć czy w wiadomościach relację. Cóż, jakby nie patrzeć kiedyś to może być przyszły król i królowa, więc ślub musiał być bajeczny.
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

Trudno tego nie było obserwować jeśli śledzi się wiadomości i wypociny mediów :P przecież panował na tym punkcie ogólnodostępny szał, nie wspominając o kolejnym po narodzinach dziecka
ODPOWIEDZ