pompy abs, abs pump

wiercenie studni

jakie jedzenie do pracy

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

jakie jedzenie do pracy

Post autor: crystalka »

Co zabieracie do jedzenia do pracy? Mi się powoli pomysły kończą, oprócz kanapek to nie wiem co zabierać, bo nie mam możliwoci podgrzewania, często za to kupuję soki warzywne, tymbark ma bardzo dobre w serii vega.
Eugiapella87
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2020-05-26, 00:28
Kontakt:

Re: jakie jedzenie do pracy

Post autor: Eugiapella87 »

Upiec tarte z warzywami do jedzenia bez podgrzewania, wafle ryżowe z dżemem, musy owocowe
Ma.Rt12
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2020-06-08, 13:42
Kontakt:

Re: jakie jedzenie do pracy

Post autor: Ma.Rt12 »

odkąd mam mikrofalówkę w pracy, to nie mam problemu. Mogę zabrać , co tylko chcę :) Wcześniej, przed nastaniem mikrofalówki w naszej firmie, był problem z posiłkami i dlatego doskonale rozumiem, co przeżywasz. No, bo ile można jeść kanapki, serki czy jogurty? W tamtym czasie bardzo mocno brakowało mi ciepłego posiłku w trakcie dnia. Bo co z tego, że wzięłam sobie makaron z sosem, jak musiałam jeść go zimny... ? Spróbuj pogadać ze swoim szefem/szefową i zaproponuj zakup mikrofalówki. Taka najprostsza nie jest zbyt droga, a jaka radość dla pracowników będzie :)
JulitkaAndrasz
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-08-30, 10:30

Re: jakie jedzenie do pracy

Post autor: JulitkaAndrasz »

Ja robię sobie dzień wcześniej w domu - na ogół sałatki owocowe lub warzywne ;) Do tego jakiś jogurcik :) W każdy wtorek razem z resztą ekipy zamawiamy coś do biura :) to też świetna opcja :D
gusia789
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2020-11-05, 12:41

Re: jakie jedzenie do pracy

Post autor: gusia789 »

ostatnio sobie często zabieram w takim obiadowym termosie zupy, lubię pomidorową, zawsze ją robię z koncentratem włocławek i ziołami prowansalskimi, zupa z makaronem jest sycąca i mog dotrwać do kolacji w domu
karo.joan
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2020-09-16, 17:54

Re: jakie jedzenie do pracy

Post autor: karo.joan »

Generalnie jedzenie w pracy to też ważna sprawa, trzeba jednak o to zadbać by zdrowo się odżywiać a nie 'chwytać' cokolwiek :) O zdrowych nawykach żywieniowych tutaj jest bardzo dużo fajnych artykułów - https://mindly.pl/ myślę że warto zajrzeć jeśli potrzebujesz w takiej tematyce informacji :)
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: jakie jedzenie do pracy

Post autor: gringot »

Moim zdaniem takie dania jak granola https://mojemusli.pl/blog/domowa-granola-fit-prosty-przepis/ to super opcja do pracy i do tego wartościowa, i zdrowa. Odkąd zdrowo się odżywiam, to dość często sięgam po takie posiłki i dla mnie one wystarczają.
ODPOWIEDZ