pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jakie konto bankowe?

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: Baska »

MasaF pisze: 2018-10-07, 20:36 Ja mimo tego że zawsze staram się płacić telefonem (tam gdzie jest to możliwe) to i tak w portfelu jak juz go zabiorę to mam jakieś 100zł bo wystarczy ze bedzie awaria terminala i mam przerąbane :(
Racja, możliwość takich płatności to ogromna zaleta. Fajnie że wszystko się rozwija i bgż również nadąża :)
sempai pisze: 2018-10-07, 17:52 wg mnie to najlepiej rozwinięta apka bankowa w naszym kraju. A co do karty to mega wygodnie jest ją powiązać z telefonem i nie musieć pamiętać o karcie - nie myślałeś nigdy o tym?
Coś w tym jest, karta zawsze może się gdzieś zawieruszyć w portfelu, wśród innych plastików. A telefon, no cóż, zawsze mamy przy sobie i jest 'oczkiem w głowie' .
MasaF pisze: 2018-10-07, 20:36 Zawsze się znajdzie jakaś marudza co uzna, że zamiast 3 miesięcy darmowego karnetu powinno być 12 ;/ no ale taki to jest juz nasz marudny naród :) Ja się ciesze, że oszczędze kilkaset złotych na karnetach
Nigdy się wszystkim nie dogodzi, ale trzeba się cieszyć z tego co mamy dostępne. Wg mnie to bardzo spoko oferta.
sempai pisze: 2018-10-07, 17:52 jeśli jest się młodą osobą to jest to zdecydowanie najlepsza oferta na rynku. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić ale nie znam innego konta gdzie wszystko jest za darmo i jeszcze dają tak atrakcyjne bonusy
Też mi się tak wydaje, dla młodzieży i studentów to konto jest strzałem w 10 :)
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: MasaF »

Baska pisze: 2018-10-07, 21:04 Racja, możliwość takich płatności to ogromna zaleta. Fajnie że wszystko się rozwija i bgż również nadąża :)
Inaczej wypadli by z rynku, bo kliencie są wymagający. Przynajmniej ja wymagam od banku jak najdogodniejszej oferty i jeśli mam z niego korzystać to musi być najlepszy :)
Baska pisze: 2018-10-07, 21:04 Coś w tym jest, karta zawsze może się gdzieś zawieruszyć w portfelu, wśród innych plastików. A telefon, no cóż, zawsze mamy przy sobie i jest 'oczkiem w głowie' .
Dokładnie, nawet jak nie masz opcji NFC to możesz sobie nakleić taka mini kartę do płacenia na tył telefonu i będzie to samo :)
Baska pisze: 2018-10-07, 21:04 Nigdy się wszystkim nie dogodzi, ale trzeba się cieszyć z tego co mamy dostępne. Wg mnie to bardzo spoko oferta.
Wiesz, że z oksystem możesz nawet na indoor cycling czy bilard skoczyć? :) Tylko trzeba sobie sprawdzić czy w twoim miescie są takie atrakcje :)
Baska pisze: 2018-10-07, 21:04 Też mi się tak wydaje, dla młodzieży i studentów to konto jest strzałem w 10 :)
Nie tyko, dla starszych użytkowników też, bo samo konto w sobie jest w 100% darmowe więc moim zdaniem każdy może się skusić się na konto maksymalne.
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: alexx »

MasaF pisze: 2018-10-09, 14:23Inaczej wypadli by z rynku, bo kliencie są wymagający. Przynajmniej ja wymagam od banku jak najdogodniejszej oferty i jeśli mam z niego korzystać to musi być najlepszy :)
A wyczytałem na jakiejś stronce na temat bonów pieniężnych, korzystałeś może ?
MasaF pisze: 2018-10-09, 14:23Wiesz, że z oksystem możesz nawet na indoor cycling czy bilard skoczyć? :) Tylko trzeba sobie sprawdzić czy w twoim miescie są takie atrakcje :)
Myślę że każda osoba, która nie lubi siedzieć w miejscu wybierze coś dla siebie, bo naprawdę jest w tym wybierać
MasaF pisze: 2018-10-09, 14:23Nie tyko, dla starszych użytkowników też, bo samo konto w sobie jest w 100% darmowe więc moim zdaniem każdy może się skusić się na konto maksymalne.
Więc tak naprawdę można cieszyć się darmowym kontem przez bardzo długi czas, dla mnie bomba :)
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: Baska »

alexx pisze: 2018-10-09, 14:35 A wyczytałem na jakiejś stronce na temat bonów pieniężnych, korzystałeś może ?
Masz na myśli te 50zł do Biedronki i 50zł do Allegro ??
MasaF pisze: 2018-10-09, 14:23 Wiesz, że z oksystem możesz nawet na indoor cycling czy bilard skoczyć? :) Tylko trzeba sobie sprawdzić czy w twoim miescie są takie atrakcje :)
Muszę sprawdzić czy u mnie w mieście ścianka wspinaczkowa się łapie na oksystem , bo z wielką chęcią bym spróbowała :D
MasaF pisze: 2018-10-09, 14:23Nie tyko, dla starszych użytkowników też, bo samo konto w sobie jest w 100% darmowe więc moim zdaniem każdy może się skusić się na konto maksymalne.
No tak, wszyscy do 26 roku życia się na to konto łapią. Ciekawe ile osób już skorzystało z tego konta.

MasaF pisze: 2018-10-09, 14:23 Dokładnie, nawet jak nie masz opcji NFC to możesz sobie nakleić taka mini kartę do płacenia na tył telefonu i będzie to samo :)
Myślisz że w bgż też można pobrać taką mini kartę ?
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: MasaF »

alexx pisze: 2018-10-09, 14:35 A wyczytałem na jakiejś stronce na temat bonów pieniężnych, korzystałeś może ?
Bonów za założenie konta? Pierwsze słyszę. Na czym ma to polegać? Ja się dowiedziałem w banku tylko o oksystem.
Baska pisze: 2018-10-09, 19:38 Muszę sprawdzić czy u mnie w mieście ścianka wspinaczkowa się łapie na oksystem , bo z wielką chęcią bym spróbowała :D
Jak mieszkasz w dużym mieście typu warszawa, wrocław, łódź, kraków, to na bank się coś znajdzie. Poza tym możesz sobie chodzi na bilard albo kregle w razie co. Takie atrakcje sa wszedzie.
Baska pisze: 2018-10-09, 19:38 No tak, wszyscy do 26 roku życia się na to konto łapią. Ciekawe ile osób już skorzystało z tego konta.
Nie tylko. Myślę, ze dużo osób starszych tez skorzysta bo konto maksymalne jest w pełni darmowe, co jest ogromną zaletą.
Baska pisze: 2018-10-09, 19:38 Myślisz że w bgż też można pobrać taką mini kartę ?
Nawet nie mysle, a wiem. U nich na stronie poświęconej ofercie konta maksymalnego na dolnej czesci jest o tym wzmianka dla osób zainteresowanych :)
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: alexx »

Baska pisze: 2018-10-09, 19:38Masz na myśli te 50zł do Biedronki i 50zł do Allegro ??
Dokładnie o to mi chodzi, w sumie przez przypadek wpadłem gdzieś na stronkę i tam własnie był opisane oksystem i te bony
MasaF pisze: 2018-10-09, 21:05Bonów za założenie konta? Pierwsze słyszę. Na czym ma to polegać? Ja się dowiedziałem w banku tylko o oksystem.
mówię o tym https://www.jakoszczedzic.pl/2018/09/tr ... ystem.html chyba ta promocja też obowiązuje w tym koncie :roll: ?
MasaF pisze: 2018-10-09, 21:05Jak mieszkasz w dużym mieście typu warszawa, wrocław, łódź, kraków, to na bank się coś znajdzie. Poza tym możesz sobie chodzi na bilard albo kregle w razie co. Takie atrakcje sa wszedzie.
O proszę o takich formach rozrywki nie wiedziałem, a ostatnio właśnie chodzi za mną bilard
MasaF pisze: 2018-10-09, 21:05Nie tylko. Myślę, ze dużo osób starszych tez skorzysta bo konto maksymalne jest w pełni darmowe, co jest ogromną zaletą.
No właśnie bo konto maksymalne nie ma ograniczenia wiekowego, tylko ta promocja właśnie jest do 26 roku życia :wink:
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: Baska »

alexx pisze: 2018-10-10, 17:47 Dokładnie o to mi chodzi, w sumie przez przypadek wpadłem gdzieś na stronkę i tam własnie był opisane oksystem i te bony
A wiesz może czy to dla każdego jest osiągalne czy trzeba się też jakoś zapisać, i pośpieszyć żeby się załapać ?
alexx pisze: 2018-10-10, 17:47 mówię o tym https://www.jakoszczedzic.pl/2018/09/tr ... ystem.html chyba ta promocja też obowiązuje w tym koncie :roll: ?
Wygląda na to że tak ale jakoś to skomplikowanie wygląda :/ No i też do końca miesiąca to obowiązuje :P
alexx pisze: 2018-10-10, 17:47 O proszę o takich formach rozrywki nie wiedziałem, a ostatnio właśnie chodzi za mną bilard
A wiecie może czy gdzieś można sprawdzić listę miejsc , które honorują oksystem w danym mieście?
alexx pisze: 2018-10-10, 17:47 No właśnie bo konto maksymalne nie ma ograniczenia wiekowego, tylko ta promocja właśnie jest do 26 roku życia :wink:
Ah, rozumiem. No to w sumie spoko bo warunki bardzo atrakcyjne, a szkoda żeby i starsi nie skorzystali.
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: alexx »

Baska pisze: 2018-10-12, 14:58A wiesz może czy to dla każdego jest osiągalne czy trzeba się też jakoś zapisać, i pośpieszyć żeby się załapać ?
Też trzeba się gdzieś tam zarejestrować ale do końca października no i te bony są też ograniczone bo jest ich 3000
Baska pisze: 2018-10-12, 14:58Wygląda na to że tak ale jakoś to skomplikowanie wygląda :/ No i też do końca miesiąca to obowiązuje :P
Rejestracja jest do końca października więc jeszcze trochę czasu jest, no ale na coś tam się trzeba zgadzać i w ogóle :idea:
Baska pisze: 2018-10-12, 14:58A wiecie może czy gdzieś można sprawdzić listę miejsc , które honorują oksystem w danym mieście?
https://online.aktywnizbgzbnpp.pl/lista_obiektow.pdf tutaj znajdziesz wszystkie obiekty :p
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: MasaF »

alexx pisze: 2018-10-12, 21:59 Też trzeba się gdzieś tam zarejestrować ale do końca października no i te bony są też ograniczone bo jest ich 3000
Tyle że o tych bonach to chyba mało kto wie, bo mi w banku nikt o tym nie wspomniał, a o siłowni owszem ;)
alexx pisze: 2018-10-12, 21:59 Rejestracja jest do końca października więc jeszcze trochę czasu jest, no ale na coś tam się trzeba zgadzać i w ogóle :idea:
A to jak się trzeba zgadzać na coś to ja odpadam. Wole bezpieczne wyjście o którym powiedziano mi w banku ;)
alexx pisze: 2018-10-12, 21:59 https://online.aktywnizbgzbnpp.pl/lista_obiektow.pdf tutaj znajdziesz wszystkie obiekty :p
[/quote]
Najlepsze jest to że do fitpoint jest wejściówka open :D Bardzo lubię sieć tych siłowni i myślę, że będę tam często z tym karnetem!
anka
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2018-10-13, 11:01

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: anka »

Słyszałam o tej ofercie w BGŻ maksymalni, czy może mi ktoś powiedzieć jak założyć to konto? Muszę szukać banku?
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: Baska »

MasaF pisze: 2018-10-13, 08:51 Tyle że o tych bonach to chyba mało kto wie, bo mi w banku nikt o tym nie wspomniał, a o siłowni owszem ;)
hm, dziwne. Ale dobrze, że my przynajmniej już jestesmy poinformowani, wiec mamy okazję skorzystać.
MasaF pisze: 2018-10-13, 08:51 A to jak się trzeba zgadzać na coś to ja odpadam. Wole bezpieczne wyjście o którym powiedziano mi w banku ;)
No spoko, jak kto woli :D a masz jakieś złe doświadczenia z wyrażeniem zgód na cokolwiek?
MasaF pisze: 2018-10-13, 08:51 Najlepsze jest to że do fitpoint jest wejściówka open :D Bardzo lubię sieć tych siłowni i myślę, że będę tam często z tym karnetem!
Hm, brzmi spoko. Ja szczerze mówiąc nie słyszałam o fitpointach, bynajmniej nigdzie u mnie się w okolicy nigdzie nie otwierali.

anka pisze: 2018-10-13, 08:51 Słyszałam o tej ofercie w BGŻ maksymalni, czy może mi ktoś powiedzieć jak założyć to konto? Muszę szukać banku?
Możesz albo osobiście iść do banku, albo online, albo przez infolinię :)
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: alexx »

Baska pisze: 2018-10-13, 21:27hm, dziwne. Ale dobrze, że my przynajmniej już jestesmy poinformowani, wiec mamy okazję skorzystać.
No cóż siłownia to główna promocja, wiec każdy o tym wie i zrobiła furorę, no ale dostać stówkę za płaceniem telefonem to też fajny interes
Baska pisze: 2018-10-13, 21:27No spoko, jak kto woli :D a masz jakieś złe doświadczenia z wyrażeniem zgód na cokolwiek?
Myślę że jak wszystko się dokładnie poczyta, na wszelkie nurtujące pytania dostanie się odpowiedź to nie powinno być żadnych problemów
Baska pisze: 2018-10-13, 21:27Możesz albo osobiście iść do banku, albo online, albo przez infolinię :)
Ta opcja online bardzo spoko, sporo czasu można zaoszczędzić nie idąc do banku :wink:
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: Baska »

alexx pisze: 2018-10-14, 08:54 No cóż siłownia to główna promocja, wiec każdy o tym wie i zrobiła furorę, no ale dostać stówkę za płaceniem telefonem to też fajny interes

W sumie sporo osób teraz płaci telefonem w wielu miejscach, więc wydaje mi się że BGŻ dobrze przeanalizował to co ludzie robią najczęściej i po prostu daje mi możliwość zyskania czegoś jeszcze na tym :)
alexx pisze: 2018-10-14, 08:54Myślę że jak wszystko się dokładnie poczyta, na wszelkie nurtujące pytania dostanie się odpowiedź to nie powinno być żadnych problemów

A to też racja, ale wiesz jak to Polak, instrukcji nie czyta tylko po swojemu chce wszystkiego doświadczyć :D a z tym różnie to bywa :D
alexx pisze: 2018-10-14, 08:54 Ta opcja online bardzo spoko, sporo czasu można zaoszczędzić nie idąc do banku :wink:
Racja, chociaż szczerze mówiąc nie wiem czy ufałabym kurierowi. Lepiej chyba iść osobiście :P


Swoją drogą, ciekawe ile miejsc zostało wolnych na beneficie i tych bonach do biedry i allegro :D
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: alexx »

Baska pisze: 2018-10-14, 15:56W sumie sporo osób teraz płaci telefonem w wielu miejscach, więc wydaje mi się że BGŻ dobrze przeanalizował to co ludzie robią najczęściej i po prostu daje mi możliwość zyskania czegoś jeszcze na tym :)
Masz rację, są po prostu na bieżąco. Swoją drogą jak ten świat idzie do przodu gdzie można płacić telefonem :wink:
Baska pisze: 2018-10-14, 15:56A to też racja, ale wiesz jak to Polak, instrukcji nie czyta tylko po swojemu chce wszystkiego doświadczyć :D a z tym różnie to bywa :D
W sumie sam jestem tego przykładem, no ale nie ma te co się dziwić niektóre instrukcje, umowy składają się z tylu kartek, że aż się odechciewa :lol:

Baska pisze: 2018-10-14, 15:56Racja, chociaż szczerze mówiąc nie wiem czy ufałabym kurierowi. Lepiej chyba iść osobiście :P
To już zależy co wolisz. Wiadomo w małej miejscowości może obyć się bez dużych kolejek, ale jak się mieszka w dużym mieście to czasami aż chce się płakać. W sumie moje zaufanie do kurierów też zmalało po tym jak nie dostałem swojej zamówione myszki :x
Baska pisze: 2018-10-14, 15:56Swoją drogą, ciekawe ile miejsc zostało wolnych na beneficie i tych bonach do biedry i allegro :D
Pewnie nie wiele, a jak już coś zostało to jakieś ostatnie miejsca. Wydaje mi się że teraz dużo ludzi pozakładało sobie konta bo wyjazd na studia = hajs od rodziców no i gdzieś te pieniądze trzeba przelewać :D
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: MasaF »

Baska pisze: 2018-10-14, 15:56 W sumie sporo osób teraz płaci telefonem w wielu miejscach, więc wydaje mi się że BGŻ dobrze przeanalizował to co ludzie robią najczęściej i po prostu daje mi możliwość zyskania czegoś jeszcze na tym :)
Szczególnie, że młodzi ludzie bardzo często nie korzystają już z gotówki, a właśnie telefonu, który zawsze maja pod ręką. BGŻ otwiera się na nowych młodych klientów i na dobre im to pewnie wyjdzie.
alexx pisze: 2018-10-14, 08:54Myślę że jak wszystko się dokładnie poczyta, na wszelkie nurtujące pytania dostanie się odpowiedź to nie powinno być żadnych problemów
Po to dostaje się regulaminy w bankach i podpisuje się klauzulę, że zrozumiało się co jest w regulaminie. Ja przeważnie staram się dokładnie przeczytać przynajmniej główne warunki dla konta czy kredytu.
Baska pisze: 2018-10-14, 15:56 Racja, chociaż szczerze mówiąc nie wiem czy ufałabym kurierowi. Lepiej chyba iść osobiście :P
A jak coś zamawiasz online to też odbierasz osobiście bo kuerieowi nie ufasz? Jego to mało obchodzi co jest w folii. Co więcej koperta jest dobrze zabezpieczona więc 0 problemów.
anka pisze: 2018-10-13, 11:05 Słyszałam o tej ofercie w BGŻ maksymalni, czy może mi ktoś powiedzieć jak założyć to konto? Muszę szukać banku?
A to już zależy czy wolisz telefonicznie czy przez internet. I ta i ta opcja kończy się wizytą kuriera u Ciebie któremu musisz podpisać dokumenty i masz aktywne konto. Jeżeli chcesz iść osobisćie to też żaden problem bo BGŻtów jest dużo. Bardzo popularny bank.
ODPOWIEDZ