pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jakie konto bankowe?

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: Baska »

MasaF pisze: 2018-10-15, 12:34 Szczególnie, że młodzi ludzie bardzo często nie korzystają już z gotówki, a właśnie telefonu, który zawsze maja pod ręką. BGŻ otwiera się na nowych młodych klientów i na dobre im to pewnie wyjdzie.
Pewnie racja, ale to dobry kierunek myślenia, bo w sumie to przyszłościowe działania. Na bank im się to opłaci . Ale dobrze, że nie zapominają o starszych klientach albo o tych któryz nie mają nfc.
MasaF pisze: 2018-10-15, 12:34Po to dostaje się regulaminy w bankach i podpisuje się klauzulę, że zrozumiało się co jest w regulaminie. Ja przeważnie staram się dokładnie przeczytać przynajmniej główne warunki dla konta czy kredytu.
No tak, bez tego to ani rusz. Nie ma co ryzykować z bankami , trzeba wszystko przeczytać i ze wszystkim się zapoznać, bo nigdy nie wiadomo gdzie jakiś kruczek się czai.
MasaF pisze: 2018-10-15, 12:34A jak coś zamawiasz online to też odbierasz osobiście bo kuerieowi nie ufasz? Jego to mało obchodzi co jest w folii. Co więcej koperta jest dobrze zabezpieczona więc 0 problemów.
ale kurier mi przywozi i zostawia, a nie odbiera ode mnie. A zapewne potem jedzie prosto do banku więc logiczne że jakąś umowę dostarcza do placówki. Nie wiem czy z podpisanej umowy może skorzystać w jakiś nieprawny sposób, ale jakoś nie budzi to mojego zaufania.
MasaF pisze: 2018-10-15, 12:34A to już zależy czy wolisz telefonicznie czy przez internet. I ta i ta opcja kończy się wizytą kuriera u Ciebie któremu musisz podpisać dokumenty i masz aktywne konto. Jeżeli chcesz iść osobisćie to też żaden problem bo BGŻtów jest dużo. Bardzo popularny bank.
Dla każdego coś innego, ta opcja z kurierem dla wygodnickich jest zbawienna :D
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: MasaF »

Baska pisze: 2018-10-15, 16:16 Pewnie racja, ale to dobry kierunek myślenia, bo w sumie to przyszłościowe działania. Na bank im się to opłaci . Ale dobrze, że nie zapominają o starszych klientach albo o tych któryz nie mają nfc.
Dla takich są własnie te karty stworzone które można nakleić na telefon dla standardowe plastiki ;)
Baska pisze: 2018-10-15, 16:16 No tak, bez tego to ani rusz. Nie ma co ryzykować z bankami , trzeba wszystko przeczytać i ze wszystkim się zapoznać, bo nigdy nie wiadomo gdzie jakiś kruczek się czai.
Jak jest niepewny bank to faktycznie trzeba czytać bardzo dokładnie, ale w BGŻ akurat nie mają żadnych kruczków tylko czytelną ofertę.
Baska pisze: 2018-10-15, 16:16 ale kurier mi przywozi i zostawia, a nie odbiera ode mnie. A zapewne potem jedzie prosto do banku więc logiczne że jakąś umowę dostarcza do placówki. Nie wiem czy z podpisanej umowy może skorzystać w jakiś nieprawny sposób, ale jakoś nie budzi to mojego zaufania.
Nie może, bo musi przy Tobie umowę schować do nowej koperty i przy Tobie ją zapakować tak zeby nie zamknięcie nie budziło podejrzeń. Także wszystko jest w 100% bezpieczne. Poza tym to bank odpowiada za wszystko, nie ty ;)
Baska pisze: 2018-10-15, 16:16 Dla każdego coś innego, ta opcja z kurierem dla wygodnickich jest zbawienna :D
Albo dla zapracowanych, wiesz nie każdy ma czas zeby spedzic 3h w banku w dużym miejści + dojazd i powrót do domu
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: Baska »

MasaF pisze: 2018-10-15, 19:36 Dla takich są własnie te karty stworzone które można nakleić na telefon dla standardowe plastiki ;)
Ciekawe ile kosztuje taka mała karta, do przyklejenia na tył telefonu :P
MasaF pisze: 2018-10-15, 19:36Jak jest niepewny bank to faktycznie trzeba czytać bardzo dokładnie, ale w BGŻ akurat nie mają żadnych kruczków tylko czytelną ofertę.

Możliwe, ale jednak zdrowy rozsądek nakazuje przeczytać nawet co jest małym druczkiem :P
MasaF pisze: 2018-10-15, 19:36Nie może, bo musi przy Tobie umowę schować do nowej koperty i przy Tobie ją zapakować tak zeby nie zamknięcie nie budziło podejrzeń. Także wszystko jest w 100% bezpieczne. Poza tym to bank odpowiada za wszystko, nie ty ;)

Skoro tak mówisz, to mnie trochę uspokoiłaś z tymi procedurami i kurierem. Może faktycznie nie ma się czego bać..
MasaF pisze: 2018-10-15, 19:36Albo dla zapracowanych, wiesz nie każdy ma czas zeby spedzic 3h w banku w dużym miejści + dojazd i powrót do domu
Czy ja wiem czy aż 3 h czekania? Wydaje mi się że banki już sa na tyle zoptymalizowane, i sposób obsługi klienta także, że właśnie nie trzeba czekac godzinami :P
Alekas
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-10-16, 18:06

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: Alekas »

Jeśli studiujesz to polecam konto w Millennium, ja nie płacę tam za nic.
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: MasaF »

Alekas pisze: 2018-10-16, 18:11 Jeśli studiujesz to polecam konto w Millennium, ja nie płacę tam za nic.
Też masz wszystko za darmo bez żadnych warunków w postaci np. co miesięcznego zasilenia konta? Bonus powitalny też jakiś dali?
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: MasaF »

Baska pisze: 2018-10-16, 16:24 Ciekawe ile kosztuje taka mała karta, do przyklejenia na tył telefonu :P
Jeżeli się dobrze orientuję to taka karta do przyklejenia na telefon jest za darmo. Wystarczy zgłosić w banku ze ją chcesz.
sempai
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2018-09-27, 19:01

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: sempai »

Baska pisze: 2018-10-16, 16:24
MasaF pisze: 2018-10-15, 19:36 Dla takich są własnie te karty stworzone które można nakleić na telefon dla standardowe plastiki ;)
Ciekawe ile kosztuje taka mała karta, do przyklejenia na tył telefonu :P
jaką małą kartę masz na myśli?

Baska pisze: 2018-10-16, 16:24
MasaF pisze: 2018-10-15, 19:36Jak jest niepewny bank to faktycznie trzeba czytać bardzo dokładnie, ale w BGŻ akurat nie mają żadnych kruczków tylko czytelną ofertę.

Możliwe, ale jednak zdrowy rozsądek nakazuje przeczytać nawet co jest małym druczkiem :P
można nie czytać i później ewentualnie mieć pretensje samemu do siebie. Ja tam wszystko zawsze czytam a Wy?

Baska pisze: 2018-10-16, 16:24
MasaF pisze: 2018-10-15, 19:36Nie może, bo musi przy Tobie umowę schować do nowej koperty i przy Tobie ją zapakować tak zeby nie zamknięcie nie budziło podejrzeń. Także wszystko jest w 100% bezpieczne. Poza tym to bank odpowiada za wszystko, nie ty ;)

Skoro tak mówisz, to mnie trochę uspokoiłaś z tymi procedurami i kurierem. Może faktycznie nie ma się czego bać..
System zawierania umów w ten sposób istnieje już od dawna. Kilka nawet sam tak załatwiałem

Baska pisze: 2018-10-16, 16:24
MasaF pisze: 2018-10-15, 19:36Albo dla zapracowanych, wiesz nie każdy ma czas zeby spedzic 3h w banku w dużym miejści + dojazd i powrót do domu
Czy ja wiem czy aż 3 h czekania? Wydaje mi się że banki już sa na tyle zoptymalizowane, i sposób obsługi klienta także, że właśnie nie trzeba czekac godzinami :P
Nie no ktoś tu zdecydowanie pomylił bank z ZUSem :D Na pewno są dni kiedy jest większy ruch ale niemal wszystko można załatwić przez telefon to po co wyczekiwać w kolejkach - nieważne czy krótkich czy długich...
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: MasaF »

sempai pisze: 2018-10-17, 12:43 jaką małą kartę masz na myśli?
www.bgzbnpparibas.pl/klienci-indywidual ... blizeniowa tutaj masz kartę o której mowa :)
sempai pisze: 2018-10-17, 12:43 można nie czytać i później ewentualnie mieć pretensje samemu do siebie. Ja tam wszystko zawsze czytam a Wy?
Ja w sumie sie staram ale nie zawsze mi to wychodzi. W BGŻ całe szczęscie nie ma nic drobnym druczkiem i oferta konta maksymalnego jest bardzo przejrzysta.
sempai pisze: 2018-10-17, 12:43 System zawierania umów w ten sposób istnieje już od dawna. Kilka nawet sam tak załatwiałem
Czyli sam wiesz, że to całkiem bezpieczna droga na zawarcie umowy. Inaczej banki by z niej nie korzsytały nie?
sempai pisze: 2018-10-17, 12:43 Nie no ktoś tu zdecydowanie pomylił bank z ZUSem :D Na pewno są dni kiedy jest większy ruch ale niemal wszystko można załatwić przez telefon to po co wyczekiwać w kolejkach - nieważne czy krótkich czy długich...
Wiesz w dużych miastach po południami są spore kolejki w bankach bo każdy chce wszystko załatwić po pracy. No ale jak ktoś woli załatwiać przez telefon to droga wolna :)
sempai
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2018-09-27, 19:01

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: sempai »

MasaF pisze: 2018-10-18, 19:17
sempai pisze: 2018-10-17, 12:43 jaką małą kartę masz na myśli?
www.bgzbnpparibas.pl/klienci-indywidual ... blizeniowa tutaj masz kartę o której mowa :)
i po co to jest skoro działa to jak zwykła karta? Przecież w takim wypadku można po prostu używać normalnej karty
MasaF pisze: 2018-10-18, 19:17
sempai pisze: 2018-10-17, 12:43 można nie czytać i później ewentualnie mieć pretensje samemu do siebie. Ja tam wszystko zawsze czytam a Wy?
Ja w sumie sie staram ale nie zawsze mi to wychodzi. W BGŻ całe szczęscie nie ma nic drobnym druczkiem i oferta konta maksymalnego jest bardzo przejrzysta.
tak no i w dodatku warunki do spełnienia promocji z bonusami są bardzo proste do spełnienia. Skorzysta na pewno każdy kto lubi robić zakupy
MasaF pisze: 2018-10-18, 19:17
sempai pisze: 2018-10-17, 12:43 System zawierania umów w ten sposób istnieje już od dawna. Kilka nawet sam tak załatwiałem
Czyli sam wiesz, że to całkiem bezpieczna droga na zawarcie umowy. Inaczej banki by z niej nie korzsytały nie?
pewnie, że tak. Dodatkowo to oszczędność czasu a co za tym idzie i pieniędzy bo czas to pieniądz
MasaF pisze: 2018-10-18, 19:17
sempai pisze: 2018-10-17, 12:43 Nie no ktoś tu zdecydowanie pomylił bank z ZUSem :D Na pewno są dni kiedy jest większy ruch ale niemal wszystko można załatwić przez telefon to po co wyczekiwać w kolejkach - nieważne czy krótkich czy długich...
Wiesz w dużych miastach po południami są spore kolejki w bankach bo każdy chce wszystko załatwić po pracy. No ale jak ktoś woli załatwiać przez telefon to droga wolna :)
ja wszystko załatwiam przez telefon. Szkoda mi czasu na chodzenie do placówki banku. Dodatkowo też często nawet robię zakupy spożywcze przez internet. W obecnych czasach gdzie można przez komputer płacić kartą bądź przelewem to bardzo wygodne dla takich osób jak ja, które lubią robić zakupy
Awatar użytkownika
Pulo
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-10-25, 10:38

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: Pulo »

Zgadzam się mniej więcej z moim poprzednikiem.
- Wiele można powiedzieć o ludziach na podstawie ich otoczenia.
- Jeśli to prawda, to znaczy, że moje życie znacznie się dziś poprawiło.
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: MasaF »

sempai pisze: 2018-10-18, 20:33 i po co to jest skoro działa to jak zwykła karta? Przecież w takim wypadku można po prostu używać normalnej karty
Jak ktoś nie chce nosić karty ani płacić telefonem to jest to dla niego super opcja. Przyklejasz na telefon i już. Kiedyś było to bardzo popularne. Teraz wiele osób jednak korzysta z aplikacji mobilnych :)
fr3d
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-11-15, 17:20

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: fr3d »

Teraz to ciezko cos wybrac, tyle tych ofert jest.
kabriela
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2018-10-23, 14:44

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: kabriela »

ja od początku jestem w t-mobile usługi bankowe.
ODPOWIEDZ