pompy abs, abs pump

wiercenie studni

obuwie robocze lublin

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
rum
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2016-01-23, 14:25

obuwie robocze lublin

Post autor: rum »

Tutaj: obuwie robocze lublin można znaleźć wspomniane obuwie ochronne. Spełniające wymagania BHP dla wielu branż. dzieki czemu bezpieczeństwo gwarantowane.
Awatar użytkownika
The Chosen One
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2018-01-23, 15:50

Post autor: The Chosen One »

Niestety żadna odzież robocza nie będzie w stanie zagwarantować całkowitego bezpieczeństwa, przez co tym bardziej konieczne jest zwrócenie uwagi na to, by poszczególne elementy ubioru były naprawdę solidnie wykonane. Sporo osób kupuje odzież roboczą w firmach pokroju Zet4 i z jednej strony wcale się nie dziwię, bo ich buty, czy kurtki są naprawdę niezłej jakości. ;)
"If the sky were to suddenly open up... there would be no law... there would be no rule."
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Tak jak wspomniał The Chosen One - odzież roboczą należy kupować tylko u sprawdzonych firm. Mi się zdarzyło kupować ciuchy do firmy budowlanej mojego kolegi.
Postawiłem oczywiście na polską szwalnię i sprzedawcę - http://markol.net.pl. BARDZO polecam.
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: obuwie robocze lublin

Post autor: napomocyn »

Ja sobie w tym roku kupiłem ogrzewaną kurtkę od milwaukee, jest wygodna, dobrze uszyta, tył ma lekko przedłużany. Można swobodnie podnieść ręce do góry jeśli tego praca wymaga. Material wygląda na trwały
Kamilos77
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-09, 15:29

Re: obuwie robocze lublin

Post autor: Kamilos77 »

zależy, co kto ma na myśli, mówiąc buty robocze :) ja do magazynu mam inne, a moja narzeczona-pielęgniarka też ma buty robocze - klapki medyczne :D oboje kupujemy za to w sieci, ona akurat ostatnio odkryła stronę https://www.drcichobieg.pl/kategoria/obuwie-medyczne gdzie zaopatrza się też w odzież medyczną
ODPOWIEDZ