pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak zachęcić do zakupów w sklepie internetowym?

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
dominika
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2015-06-05, 11:17

Jak zachęcić do zakupów w sklepie internetowym?

Post autor: dominika »

Prowadzę sklep internetowy, niestety pomimo wielu wejść zakupy robi niewiele osób. Towary mam dobre i w przystępnej cenie, zastanawiam się więc, jak mogłabym zachęcić do kupowania. Może macie jakiś pomysł?
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwsza rzecz, którą należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.
Filik
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-06-05, 23:12

Post autor: Filik »

A co sprzedajesz w tym sklepie?Tak bez adresu www to trudno powiedzieć co jest nie tak.
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Post autor: Kamyk »

Może ktoś ci robi czarny pijar?
pielszy
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2014-11-12, 09:59

Post autor: pielszy »

Może po prostu masz słabą reklamę? Mało promocji? Jeśli towary są dobre i w przystępnej cenie, to chyba tylko z tym może być problem. Może zainwestuj w jakieś gratisy czy coś podobnego? To zawsze lepiej się sprzeda, jak do zakupów dodasz coś za darmo. Możesz poszukać fajnych i niedrogich gadżetów w katalogu lhttp://www.opengift.pl
Mają tam naprawdę duży wybór, w cenach hurtowych, do tego możesz na wszystkim nadrukować reklamy swojej strony.
Może to zachęci ludzi do zakupu?
Ffryczka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-22, 11:20
Kontakt:

Post autor: Ffryczka »

To trzeba kogoś zachęcać? Myślałam, że w tych czasach prawie wszyscy kupują w internecie, bo jest taniej i wygodniej.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Po pierwsze masz większy wybór, możesz na spokojnie porównać produkty i często ceny są niższe niż w sklepach stacjonarnych. My ostatnio mieliśmy do czynienia ze sklepem http://szumisiesklep.pl i myślę, że gdyby był on w centrum miasta to przez czynsz i opłaty ceny misiów byłyby przynajmniej dwukrotnie większe.
walczakk87
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-08-28, 15:01
Kontakt:

Post autor: walczakk87 »

Wydaje mi się, że nie ma co zachęcać, ceny są zdecydowanie niższe, nie czekamy w kolejkach, wygodnie siedzimy w fotelu. Ja jak najbardziej jestem za sklepami internetowymi.
Lulusia
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-30, 00:13

Re: Jak zachęcić do zakupów w sklepie internetowym?

Post autor: Lulusia »

dominika pisze:Prowadzę sklep internetowy, niestety pomimo wielu wejść zakupy robi niewiele osób. Towary mam dobre i w przystępnej cenie, zastanawiam się więc, jak mogłabym zachęcić do kupowania. Może macie jakiś pomysł?
Coś na stronie sklepu sie dzieje, co odstrasza klientów. A wiesz dokładnie, w którym momencie klienci opuszczają sklep? Myślałaś o audycie sklepu?
fiolka93
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-09-04, 09:24
Kontakt:

Post autor: fiolka93 »

Tak jak napisała Lulusia konieczny jest porządny audyt. Jak nic nie wykaże to znaczy, że taki procent z odwiedzających decyduje się na zakup i musisz zwiększyć ruch na stronie by więcej sprzedawać. Tu się kłania pozycjonowanie. Jeżeli już jesteś w czubie na dotychczasowe frazy pomyśl o kolejnych. A może AdWords?
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Powinieneś podpatrzeć co mają na innych stronach ludzie a czego brakuje Tobie. Może powinieneś zrobić promocje takie jak są np. tutaj : http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/ Próbuj i sie nie poddawaj, trzymam za Ciebie kciuki!
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Post autor: marsik »

Zawsze cena jest zachętą. Jeżeli porównywalna lub wyższa od konkurencji to ze sprzedażą mogą być problemy. Zwłaszcza jeżeli konkurencja duża i bardziej znana.
Pzdr
alinna33
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-02-14, 15:35

Post autor: alinna33 »

Oczywiście niska cena w granicach rozsądku. Ale też liczy się reklama, atrakcyjny opis produktu i zachęcające zdjęcia.
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

spróbuj zrobić fajne opisy produktów, które pozwolą klientom na jednoznaczne stwierdzenie czy dany produkt chcą mieć czy nie :)
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Trzeba zacząć od profesjonalnej reklamy, najlepiej zacząć od takiej internetowej bo w sieci jest najwięcej odbiorców i większa szansa na dotarcie do większego grona ludzi. Dlatego warto zastanowić się nad takimi miejscami w sieci jak Silesiasmile.pl gdzie reklamować firmę w internecie możemy na łamach wartościowych artykułów, dzięki którym zaprezentujemy swoją firmę z jak najlepszej strony.
void
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2016-05-20, 15:16

Re: Jak zachęcić do zakupów w sklepie internetowym?

Post autor: void »

dominika pisze:Prowadzę sklep internetowy, niestety pomimo wielu wejść zakupy robi niewiele osób. Towary mam dobre i w przystępnej cenie, zastanawiam się więc, jak mogłabym zachęcić do kupowania. Może macie jakiś pomysł?

a gdybyś tak wprowadził program konsumencki? Ten jest bardzo dobry, widziałam , że wiele firm z niego korzysta http://sodexolojalnosc.pl/lojalnosc/pro ... sumenckie/ . Wydaje mi się, że skoro już generujesz wiele wejść to właśnie brakuje takiej kropki nad i jak ten program. Zastanów się nad tym
ODPOWIEDZ