pompy abs, abs pump

wiercenie studni

imprezy firmowe

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
oxytocin
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-02-14, 16:03

imprezy firmowe

Post autor: oxytocin »

Macie takie oficjalne czy po prostu wychodzi na piwo po pracy. A może jeżdzicie na wyjazdy motywacyjne?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Oficjalne mamy dwa razy w roku z okazji świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia Zazwyczaj jakaś kolacja , oraz po wakacjach spotkanie integracyjne to wtedy już spędzamy aktywnie popołudnie (paintball, jazda konna itp ) a potem jakaś kolacja.
oxytocin
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-02-14, 16:03

Post autor: oxytocin »

a mieliście może okazje wyjeżdżać z www.powersport.pl ?
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Pracuję w stosunkowo dużej firmie tak więc często organizowane są wyjazdy integracyjne ;)
W ostatnim czasie byliśmy już po raz drugi nad Zalewem Zegrzyńskim - w centrum konferencyjno rekreacyjnym Promenadzie które specjalizuje się właśnie w organizacji takich imprezach integracyjnych ze scenariuszem: http://www.promenadacountry.pl/gs
Miejsce jest bardzo fajne, mam nadzieję, że następne zloty będą właśnie tam - komfortowo, wygodne pokoje, jedzenie przepyszne. I co najważniejsze : mnóstwo różnych atrakcji - szczególnie dla amatorów aktywnego wypoczynku.
gover
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2014-01-31, 12:18

Post autor: gover »

W mojej nowej pracy pojmuje się tego rodzaju imprezy jako możliwość doszkolenia pracownika. Ostatnia impreza wyglądała następująco: od godziny 12 do 15 odbył się szereg szkoleń w stylu speed and power, każde po pół godziny z pięcioma minutami odpoczynku. Podczas szkoleń pracownicy byli odpytywani z tematu wiedzy o zadaniach do wykonania. Od godziny 15 do 19 odbyła się wielka gra. Pracownicy zostali podzieleni na 8 grup po 5 osób i dostali zadanie do wykonania. Najlepszy zespół otrzymał w nagrodę cukierki. Od dziewiętnastej do dwudziestej mieliśmy przerwę, potem wspólny obiad o 20 i można było napić się wina. Niestety wszyscy byli tak zmęczeni, że mało kto wytrzymał do tak zwanego obiadu nie wspominając faktu, iż nie każdy je wieprzowinę. Jedna wielka klapa.
Awatar użytkownika
paulinka84
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2014-02-26, 13:42

Post autor: paulinka84 »

U mnie jest wyjazd integracyjny raz do roku (nie cierpię takich wyjazdów) i kolacja przed świętami. Na szczęście to wszystko. :)
kosek
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2014-03-14, 08:38

Post autor: kosek »

U mnie nic takiego nie ma , ani się nie spotykamy po pracy na piwo ani nie ma żadnych wyjazdów.
Kwasior
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2013-11-25, 12:06

Post autor: Kwasior »

oxytocin pisze:a mieliście może okazje wyjeżdżać z www.powersport.pl ?
Ja mialem okazje i bardzo fajna firma. Aczkolwiek teraz nazwe zmienila na Power. :)
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Post autor: Mercus »

U mnie w pracy odbywa się to tak, że nie ma jako takich wyjazdów integracyjnych, jeżeli już to są wyjazdy szkoleniowe. Ostatnio nawet byliśmy na takim szkoleniu http://www.academyofbusiness.pl/pl/szko ... adzanie,5/ gdzie samo szkolenie trwało 4 dni, natomiast sam wyjazd był na 6, tak właśnie żeby można było się jeszcze jakoś ''zintegrować''. Myślę, że to fajne rozwiązanie, bo w ten sposób zyskuje się praktycznie tygodniowy wyjazd integracyjny, bo szkolenia zazwyczaj były od rana do godziny 15-16, natomiast reszta dnia była już do naszej dyspozycji.
HRTHC
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-05-07, 17:45

Post autor: HRTHC »

Piwo tak ale na wyjazdy raczej nie
kokieterka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-06-13, 11:35

Post autor: kokieterka »

Zdarza się wyjść do jakieś knajpki na piwo ale wyjazdów nie ma.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Zerknij sobie na to warszawskie centrum konferencyjne - można tam obecnie zorganizować bardzo dobre szkolenie i konferencję na najwyższym poziomie.
Macik
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-10-06, 23:37

Post autor: Macik »

U mnie nie ma raczej takich imprez;jest za to wigilia firmowa w restauracji.
Ibrakadabra
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-12-12, 13:49
Kontakt:

Post autor: Ibrakadabra »

U mnie właśnie też tylko wigilia firmowa i czasami wychodzimy gdzieś na piwo jak jakiś pracownik odchodzi i raz na rok organizowane jakieś spotkanie organizacyjne :D
tamara20
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-01-23, 08:12

Post autor: tamara20 »

A czy na imprezy firmowe zamawia się w ogóle jakieś http://prestige-studio.com.pl/dyplomy w ramach podziękowania?czy raczej tylko po jakichś szkoleniach?
ODPOWIEDZ