pompy abs, abs pump

wiercenie studni

imprezy firmowe

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

U nas było już kilka imprez firmowych organizowanych przez profesjonalną, świetnie ogarniającą temat agencję http://www.argentum-event.pl/imprezy-firmowe.htm i jestem jak najbardziej za tym, żeby stawiać na takie formy integracji zespołu. U nas sprawdza się to znakomicie :)
maks
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2013-06-25, 16:32

Post autor: maks »

Witam,
w mojej firmie mam wiele różnych imprez integracyjnych poza godzinami pracy, jak również w formie wyjazdów doszkalających. Poprzez wyjazdy szkoleniowe bardziej utożsamiamy się z organizacją, lepiej rozumiemy jej misję i cele. Ostatnio byliśmy w Warszawie na szkoleniu z dziedziny finansów i prawa zorganizowanego przez Academy of Business. Korzyści płynące ze szkoleń dla firmy nie ograniczają się tylko do wzbogacenia wiedzy i umiejętności pracowników. Szkolenia wywierają też wpływ na funkcjonowanie firmy na rynku, w otoczeniu społecznym, czy na wewnętrzne stosunki w samej firmie. Pzdr
Ilonak
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-05-09, 23:08
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ilonak »

Miałam kilka imprez integracyjnych ale na razie byłam na jednej bo mnie jakoś nie bawią takie imprezy.
Jak wybrać dobre konto? - dowiesz się tutaj
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

A ja lubię tego typu wydarzenia. Tylko najlepiej, jak są przygotowane przez profesjonalne firmy. Wtedy są ciekawe, dobrze rozplanowane i pełne atrakcji. Na przykład firma Evtrad jest organizatorem pikników firmowych. Podczas nich można liczyć na świetną zabawę. Gwarantują to sprawdzeni artyści i programy artystyczne. Sami zobaczcie ich ofertę!
Irydak
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-04-05, 00:37

Post autor: Irydak »

Byłam na kilku takich imprezach i było całkiem sympatycznie.
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Ja lubie imprezy firmowe bo u nas zawsze szef nas czymś zaskoczy.Np ostatnio zapewnił nam świetna zabawę bo wynajał autka zdalnie sterowane z firmy Vreal. Super było sobie pojeździć na torze :D
yellow
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2016-05-24, 23:14

Post autor: yellow »

Witajcie :) Imprezy firmowe są najlepsze na świecie! Mozna się lepiejn zżyć z innymi towarzyszami pracowej niedoli :wink: I jak dobrze pójdzie to i zapunktować u szefa :D
Imanda
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2016-07-29, 09:26

Post autor: Imanda »

Ja tylko powiem, że organizowanie imprez firmowych jako motywacja pracowników lub zdobycie ich zaufania to nie jest dobra metoda... Wiele osób takich imprez nawet nie lubi... Lepiej postawić na kupony podarunkowe http://sodexomotywacja.pl/produkty/kupon-podarunkowy/ To lubi każdy :P
Roksana_O
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2016-05-24, 12:28

Post autor: Roksana_O »

Imprezy firmowe są bardzo fajną odskocznią dla pracowników. Można bardziej zintegrować cały zespół :)
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Nie przepadam za tego typu imprezami.
griller
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2016-08-15, 22:00

Post autor: griller »

A ja mam trochę nietypowe pytanie - gdzie dokładnie wynajem sali Warszawa najbardziej się opłaca?
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

takie imprezy mogą być całkiem fajne, pod warunkiem że ekipa się lubi.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Ja od imprez integracyjnych wolę konkretne benefity, np. kartę multisport czy bony na zakupy. W wielu firmach praktykuje się takie rozwiązania i widać, że to motywuje pracowników i zwiększa ich zaangażowanie. O takich systemach motywacyjnych możecie przeczytać na http://maxmag.pl/systemy-kafeteryjne-cz ... teryjnych/ . Zobaczycie, które z nich są w Polsce popularne.
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

majeczka87 pisze:Ja od imprez integracyjnych wolę konkretne benefity, np. kartę multisport czy bony na zakupy. W wielu firmach praktykuje się takie rozwiązania i widać, że to motywuje pracowników i zwiększa ich zaangażowanie. O takich systemach motywacyjnych możecie przeczytać na http://maxmag.pl/systemy-kafeteryjne-cz ... teryjnych/ . Zobaczycie, które z nich są w Polsce popularne.
Tak, moim zdaniem to też o wiele lepsze wyjście niż "na siłe" isć się "bawić"...
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

Post autor: brobro »

Mi się wydaje, że jak jest zrobiona z pomysłem to może być fajna taka impreza. Trzeba też mieć fajnych ludzi w pracy. A kilka pomysłów na jakieś wieczory tematyczne i różnego rodzaju imprezy jest na tej stronie.
ODPOWIEDZ