pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Strój w pracy

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
mmajew
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-01-29, 14:18

Post autor: mmajew »

Według mnie to leży w intencji pracodawcy, aby określił w jakim stroju mamy przychodzić do pracy. Jeśli się nie określa to jest równoznaczne z tym, że możemy przychodzić i pracować jak chcemy.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

A moim zdaniem w każdej pracy istnieje nieoficjalny albo oficjalny dress code do którego należy się dopasowąć. Inaczej człowiek ubiera się do pracy, inaczej na imprezę. Tak było od zawsze.
_________________
Sarbinowo domki letniskowe
bitwa
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2013-09-24, 23:52

Post autor: bitwa »

U nas w pracy każdy może chodzić ubrany jak chce w granicach przyzwoitości, na przykład z szefem prześcigamy się na to kto ma fajniejsza koszulkę, póki co ja wygrywam:) koszulki zamawiam z http://www.embros.pl/ takie z grafiką najlepsze są, zamówiłem już kilka. Grafika się trzyma materiał dobrej jakości mogę polecić jak ktoś potrzebuje kupić sobie albo na prezent:)
czarodziejka
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-18, 12:51

Post autor: czarodziejka »

U nas nie ma jakiś sztywnych reguł co do ubioru, ale ważne, żeby było czyste, no i panie nie mogę chodzić w minispódniczkach i w bluzkach z dekoltem do pasa.
gover
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2014-01-31, 12:18

Strój w pracy

Post autor: gover »

W tym wypadku trzeba wziąć po uwagę image danej firmy. Dajmy na to jeśli pracownik bankowy ubierze się nieodpowiednio, klienci odbiorą to jako nieprofesjonalne zachowanie danej instytucji bankowej. Konsekwencje tego mogą niestety odbić się na braku zaufania i wycofaniu kont. W małych firmach o bardziej nieformalnym typie jak na przykład sklep ze sprzedażą biżuterii alternatywnej, panują inne zasady. Tu można pozwolić sobie na większą kreatywność. Jeżeli sprzedawczyni w sklepie odzieżowym dla nastolatków ubierze się jak staromodna nauczycielka, to także nie wygląda najlepiej. Sumując moją wypowiedź, trzeba kierować się w tym wypadku dobrem firmy.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

we każdej pracy gdzie ma się bezpośredni kontakt z klientem trzeba wyglądać odpowiednio
Awatar użytkownika
Ossa
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-04-06, 18:46
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ossa »

Według mnie strój zależy, czy pracujesz bezpośredni z klientem, czy tez nie ... Jak z klientem to strój powienien być elegancki, a jak w back office to mi to tam za jedno jak kto się ubiera.
Ossa
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Moja koleżanka zawsze zastanawia się, jaką sukienkę wybrać do pracy:) Zawsze odpowiadam jej, że jak najkrótszą:)
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Jeśli macie taki komfort, że możecie ubierać się jak chcecie to super. Jednak niektórzy muszą wiedzieć co to jest business casual jak się ubrać do pracy właściwie i tego przestrzegać. Niekiedy jest jeszcze odpowiedni dresscode w biznesie, ale to już raczej dotyczy właścicieli i dyrektorów firm.
Dudekk
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-20, 12:44
Kontakt:

Post autor: Dudekk »

Nie wszędzie powinien nosić to co chce. Są instytucje takie jak banki, w których powinien obowiązywać strój taki jaki obowiązuje i nie powinno się go zmieniać.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Fajne rzeczy można znaleźć na domodi. Tam zawsze jest wiele świetnych firm. Koleżanka mówiła ostatnio o obuwiu ccc, które tam kupiła. Jutro ma w nim przyjść do pracy.
Monnsterr
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-28, 15:28

Post autor: Monnsterr »

U mnie w pracy mogę zakładać to co chcę. Mogę przyjść w krótkich spodniach i w krótkiej sukience.
Gotanela
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-21, 15:08
Kontakt:

Post autor: Gotanela »

Do swojej pracy ubieram się dość luźno, a czasem na sportowo, bo szef na to pozwala. Nie odnalazłabym się w pracy w banku.
paluch686
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2016-01-18, 11:51

Post autor: paluch686 »

Ja nie będę ukrywał, że moja praca jest bardzo wymagająca. Mam dobre stanowisko i pracują z powaznymi ludźmi. Wymagało to ode mnie podjęcia pewnych zdecydowanych kroków, mianowicie aż do tego stopnia, że musiałem sprawdzać kto szyje naprawdę dobre i profesjonalne garnitury na miarę. Znalazłem najprawdopodobniej najlepszego krawca, na jakiego mogłem trafić. Każdemu, kto będzie potrzebował uszyć garnitur na miarę (lub cokolwiek innego na miarę!) to polecam Pana Spilliaerta. Lepiej trafić nie możecie, uwierzcie.
Klawaw
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-11, 13:40
Kontakt:

Post autor: Klawaw »

Ja mam luźny, a pracuje w biurze :) Przychodzę sobie w jeansach, bluzach.
ODPOWIEDZ