pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Praca

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
anakra8
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2012-08-27, 15:10

Post autor: anakra8 »

Obecnie bardzo ciężko znaleźć pracę dlatego ludzie chwytają się "co popadnie". Osobiście zarabiam z AVONem i jestem zadowolna.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Obecnie mam dwie prace ale pracowanie 7 dni w tyg mnie wykańcza Niestety tak to jest Zaczęło się dorosłe życie to zaczęły się kredyty.
Majki98
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2013-03-10, 23:58

Post autor: Majki98 »

Ze swojej strony polecam wam grzejnik łazienkowy firmy KALMAR, idzie sezon letni a to najlepszy moment na remont starego ogrzewania przed zimowymi mrozami.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

W dzisiejszych czasach trzeba pracować gdzie tylko można. W rolnictwie dobrze płacą w szczególności przy budowie obora, kurników i innych zabudowań gospodarczych.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Na pewno wielu z Was szuka pracy na wakacje. Najlepiej by była prosta, przyjemna i dobrze płatna. Ostatnio przeszukiwałam oferty prac i znalazłam ciekawą. By ją wykonywać nie musisz nawet wychodzić z domu! Wykonujesz ją na swoim własnym komputerze, poprzez internet. Zapisz się na DARMOWE kursy i zdobądź kasę na wakacje już dziś! :)

http://interbiznesy.pl/praca-na-wakacje-przez-internet/
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Bo prawda jest taka że trzeba się specjalizować. Ważna też jest sezonowość. Bo np takie prace na wysokościach Warszawa nie są prostym tematem ale gdy już ktoś to będzie robił to może liczyć na naprawdę dobre pieniądze.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

A pomyśleliście o tym w jaki sposób najlepiej jest zareklamować swój własny biznes? W tym mogą pomóc takie ulotki: http://www.openprint.pl/ulotki dzięki którym zaznajomicie ze swoją firmą wiele osób ;) Myślę, że warto w coś takiego zainwestować. Szczególnie, że w internetowej drukarni można je zamówić dosłownie za grosze .... ;)
wonderins
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-30, 12:08

Post autor: wonderins »

Ulotki swoją drogą, ale myślę, że lepsze są bannery oraz inwestowanie w reklamę internetową. Koszty są większe, ale reklama dociera do większej ilości ludzi i jest efektywna. Z doświadczenia wiem, że z informacjami na ulotce nie każdy się zaznajamia, a większość ludzi zaraz po ich otrzymaniu wyrzuca je do kosza.
bitwa
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2013-09-24, 23:52

Post autor: bitwa »

Dziewczyny to kiedyś pracowały i dorabiały sobie jako opiekunki.. ale w dzisiejszych czasach już jest mało takich osób które oferują opiekę.. znam to z doświadczenia bo ostatnio szukaliśmy dla siostrzeńca opiekunki.. w gazetach ani śladu takich ogłoszeń czy anonsów.. dopiero w internecie znaleźliśmy stronę z pomorskiego http://www.emcare.pl/ gdzie pomogli nam znaleźć odpowiednią osobę do przypilnowania naszego urwisa. Polecamy współpracę z tą firmą!
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Nie no, można jeszcze pracować jako opiekunka, widziałam sporo ofert.
twistet
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2014-08-19, 15:53
Kontakt:

Post autor: twistet »

Dlatego ważne jest, żeby dobrze wybrać ścieżkę swojej edukacji, albo już od młodych lat zacząć pracować choćby dorywczo, żeby nabrać sporego doświadczenia.
Na narty do Val di Sole
Awatar użytkownika
cziko87
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-08-25, 10:56
Kontakt:

Post autor: cziko87 »

Jestem zdania że w dzisiejszych czasach skończone studia niczego nie gwarantują. Najważniejsze jest doświadczenie zawodowe i ilość języków obcych jakie się umie.
Pozdrawiam forumowiczów!
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

dokładnie, wszyscy oczekują konkretnych umiejętności których na studiach się raczej nie zdobywa, a języki to podstawa..
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

O tak, języki to podstawa. W pracy ważne jest też odpowiednie dopasowanie się do teamu. Nie ma co trzymać się z boku. Należy wiedzieć o czym plotkuje się w pracy i zrobić wszystko, by nie stać się tematem plotek.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Ja jak nie wiedziałam co z pracą, udałam się do wróżki (koleżanka mi poleciła).
Naprawdę bardzo pomogła, Pani Anna Kempisty jest naprawdę cudowną osobą. Jakby ktoś szukał pomocy to mimo, że jest ona z Warszawy można się śmiało z nią skontaktować. Tutaj namiary - http://tarot.net.pl/kontakt/
ODPOWIEDZ